reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi


Malutka a masz moze herbatke jablkowa???? albo soczek??? daj mu.....u nas dziala z sila wodospadu ;D ;D ;D ostatnio Alan usral sie po pachy po jablku, albo daj normalnie jabluszko surowe
 
reklama
shady pisze:

Malutka a masz moze herbatke jablkowa???? albo soczek??? daj mu.....u nas dziala z sila wodospadu  ;D ;D ;D ostatnio Alan usral sie po pachy po jablku, albo daj normalnie jabluszko surowe
PIJE herbatke jablkowa z Hippa, jablko tyz je( nawe wczoraj z 3 truskawkami) jakos marnie to pomaga- jak juz zrobi to meczy sie strasznie

ide karmic moze moje mleczko tyz pogoni hihihi
 
Nadrobiłam zaległości
nie wiem jak małe dzieciaczki ale moja Emi zjadła kiedyś parę ziarenek słonecznika łuskanego bardzo go lubi no i może sama paluszkami go jesc i kupolajdke zrobiła taka gigantyczną że śpiochy i body i plecki miała w kupce ::)
może Malutka spróbuj
 

dziewczyny ja juz pier dzie lca dostaje.......w piatek koncert a ja juz nim zyje.....wlasnie slucham muzy i prawie placze wspoaminajac stare czasy ;D ;D poradzcie mi tylko w kwestii formalnej....w piatek ma byc obrzydliwei jak dzisiaj, wiec jak sie ubrac zakaldajac ze bedzie parenascie tysiecy ludzi, no i trzeba dojechac.....poradzcie
 
Shady jaki koncert ??????????
Nie mam czasu nadrabiać bo od lekarza do lekarza zrobilismy drugi posiew moczu i nie ma baktrerii hura
 
zmienilam harmonogram dnia i chyba bedzie oki, poszlam po 9 na spacer maly sie zdrzemnal, do mamy na herbatke- odpoczelam ;D i dalej na spacerek; teraz po obiedzie idziemy znowu :)

a co do pomocy muzykom to wiecie co ??? szkoda gadać....

 
Shady zazdroszcze wy tam w Wawie macie masę fajnych koncertów :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
witam! dzis wreszcie wypedzilam lenia i troszke sie pozbieralam bylam u lekarza! hubert zdrowy! huuuuuura!!!!! mozemy za tydzien na basen isc! rezonans mamy w sierpniu wiec tez sie ciesze bo wtepna wersja byla ze w listopadzie! nie mamy cieplej wody wiec warunki spartanskie i mialam dzis caly zlew garow! aloe jakos sie uporalam. teraz lece obierac ziemniaczki dzis na obiadek frytki i kielbaska! a co tam........
 
Do góry