reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam
JAsko wczoraj byl okropny- tez caly czas marudzil, ale ja jestem pewna ze to za zeby- gorne jedynki w naszym przypadku.
No i dawlam mu jesc a on jadl bo on zawsze je i wieczorej sie wszystko odbilo- caly czas mu sie ulewalo a jak usnal to wstal na jedzenie o 6.20

A teraz spi

BYlismy dzis u ortopedy- w sprawie kontroli biederek wszystko oki ( ale w piotek jeszcze usg dla pewnosci)

Wiecie wczoraj ugotowalam jaskowi pomidorowki z ryzem ( w sloiczu tyz widzilam) ale mu smakowalo
hmmmmmmmmmm

A na podwieczorek zmiksowalam mu truskawki ( z zeszlego roku) z biszkoptami

Hmmmmmmmm ciekawe co malcowi nie bedzie smakowac???
 
shady zjadl cos w koncu? bo jak nie to jak chce niech pije duzo!!! to jest wazne cos w organizmie bedzie! nie martw sie tak bardzo! i moze poczekaj jak zglodnieje to na pewno zje! moja siostra justus miala podobnie z mateuszem on wogule do tej pory moglby nie jesc! na dodatek tez byl problem bo nie rosl odpowiednio i byla z nim na badaniach i nic po prostu taki organizm! mysle ze jak juz bedzie siedziala na bb i przeczyta to pewnie ci cos na ten temat napisze bo ja tak tylko troszke wiem. ale poczekaj jak zglodnieje to zje! i ty sie nie denerwuj i nie wciskaj mu na sile bo ci jeszcze zwruci i bedzie wtedy problem! wiec dawaj mu pic i czekaj!
 
Mi to nie chcą te piguły małego zmierzyć, caly czas się wykręcają albo mówią że sama mam to zrobić :mad:
90771.jpg
 
shady ja tez czytalam ze dzieci czasem zadziwiajaco dlugo potrafia nie jesc; i nie widac Tojego posta ;D tego na zolto :)
 
Shady nie martw sie tak bardzo, dzieci sa bardzo rózne jedne jedza wszystko cały czas a drugie grymasza :laugh: a teraz Alankowi wychodza zeby to moze dlatego nie chce jesc, jak bedzie mało jadł przez kilka dni to idz dla własnego spokoju do lekarza.

Olka mi tez nie mierza małego tylko waza obwód głowy i klatki piersiowej, wiec tak naprawde to nie wiem ile ma wzrostu :D
 
a u nas mierzą i wiem, że Oskar ma więcej już teraz niż 68 cm :)
Shady i co zjadł coś?
a my jutro uderzamy do pediatry, mały ma katarek i pokasłuje mi znowu :( pewnie załatwił się od taty;
do tego pomieszały się godziny chodzenia spać za dnia, muszę mu wprowadzić jakiś nowy rytuał, bo się biedaczek pogubił. Tak myślę, że będę wcześniej wychodzila na spacer może po 9 rano- bo jak będą upały (uhahaha) to nie da rady o 11 i wtedy po południu może 16. Jak myślicie?
 
reklama
Ja prubuje Macio przestawic aby chodził troche pozniej spac ale on juz jest tak markotny przed ze musze go połozyc
 
Do góry