reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi


tak zjadl w koncu okolo 16.00 zupke pol duzego sloika, rzucil sie jak szczerbaty na suchary, a teraz wszamal 220 ml kaszki
 
reklama
Kunda Ja probowalam nie dawno swoja corcie klasc pozniej spac wieczorem bo myslalam ze wtedy mi pospi do tej chociaz 7 czy 8 rano ale ona i tak mi wstawala I wstaje[no moze nie wstaje doslownie bo jeszcze nie umie tylko siada] o godzinie 5,6 rano.Tak wiec zdecydowalam zostawic tak jak bylo przed 20:00 kapiel,cycus i spac.Przynajmniej wieczorem mozna sobie spokojnie zroboc co nieco czy cos obejrzec.
 

no tak ale Twoj ma ponad rok, a co ja mam powiedziec???? moj ma 7 miesiecy a zeby w dzien spal to cud musi nastapic.....owszem ma drzemki po 15 minut nie wiecej.....dobrze ze w nocy spi jak aniolek
 
A mnie sie wszyscy dziwia ze ja tak rano wstaje(nie mam wyjscia) bo jak w ciazy bylam i troche przed to ja zawsze spalam do 10 czy 11 rano.Tyle ze ja zawsze chodzilam pozno spac jak nocny marek.Teraz tez jednak jestem nie wyspana cale dnie ale i tak wczesniej sie nie poloze bo po mimo zmeczenia to ja wieczory spedzam np. przed kompem.....Oj marzy mi sie pospac do poludnia :-[
 
Dzień doberek !!!

U nas cudne słoneczko :D :D :D

czas na śniadanko i kawusię.............................POBUDKA DZIEWCZYNKI
 
MIALAM DO NADROBIENIA I CIEZKO MI BYLO SIE DO WAS DOSTAC
mialam jakis problem z neten od wczoraj nie moglam sie dostac na bb a jak juz weszlam i czytalam i wrzucalam nastepna stronke to mi ginelo wsio-straszne

no mysle ze ten wirtualny kaprys minol juz
 
reklama
secasia jezeli chodzi o jakas muzyke to jak moja toska byla mala czy syn to puszczalismy im muzyke powarzna ,baha mocarta ,a ostatnio bardzo lubi toska sluchac michala bajora ,czy oratorium czy grechuty.........mysle ze takie dziecece zespolu tez sa ok ,ale powarzna muza rozwija inteligencje u dzieci tak czytalam i..... podpisuj e sie tam ::) :p
 
Do góry