reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
no ,no,no......lekka przesada mysle ze ........wiesz co shady az niechce sie pisac , ale tam byl jeden taki komentaz o chorobie dziecka i jak rodzice posprzedawali a potem dopiero prosili o pomoc to jest ujmujace
a to co na tej stronce o pomoc dla zespolu .....to przykre co sie im przydarzylo ale poprostu co czy ich nie stac na leczenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.................................przeciez .....to sie w glowie niemiesci ????????????????????????????????????????????????????
 
moja toska wlasnie usnela a ja pedze umys wloski
ach nie chwalilam sie wam ze co mi strzelilo i farbnela sie na miedziany kolorek!!!! :p
u nas remat ezla wody i nie mam ciieplej wiec warunki sa polowe????
 
a u mnie przed blokiem rów wykopali, bo kładą rury do gazu, a ja sie zastanawiam jak ja teraz wózkiem wyjade, bo wkoło bloku płot
ale i tak gorzej maja ci co maja auta pod blokiem i będą chcieli wyjechac, bo nie wyjadą, mi to moze wózek ktos przeniesie przez ten rów
 
chce jeszcze wam oznajmic ze mam w domu 2 chomiki!!!!!
moj polowek zrobil dzieciom prezent na dzien dziecka?????
mylelismy ze toska sie bedzie ich bac .....a ta warjatka moja chce ich zameczyc .......ciagle by chciala do raczki i zeby polazily sobie z nia na podlodze(tygrys zbudowal taki prostokad i w nim chodza)....poprostu szal!!!!!!!!! łłłłłłłłłłooooooooo lepiej jak by sie ich bala , mimo ze ja juz uchlaly!!!!
 

otoz to.....obluda i tyle...aha skoro jestesmy przy absurdach slyszalyscie o tym, ze ten gosc co rozdawal chleb ubogim spaltjowal bo urzad skarbowy mu do tylka sie dobral????? skandal, w tym ktraju nie oplaca sie nikomu pomagac
 
reklama
KURCZE ZJADL MI POSTA!!!

Jakos nie mamczsu na dlugie siedzenie z wami- trzeba mi Jasko pilnoweac, bo wszedzie wchodzi, wspina sie .....

Jestem po wczorajszych urodzinach u tesciowej- ale pojadlam dobroci........a milam sie odchudzac, i czekam na dietke lady ale jej tez cos osttnio nie ma.....

poradzcie mi co mam dawac jaskowi na leprze " kupkanie" bo mi sie malenstwo zameczy.........a przecie znie bede go katowac na deser tylko jablkiem czy sliwka


nasz nadworna kuchareczko - JOASKO-  pomocy!!!
 
Do góry