reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama

bylam z nim u pediatry.....wszystko w porzadku, ale ja mysle ze jest na cos chory tylko ku...a na co???? anemia??? nie wiem juz sama

Pycha no Alan tez tak ma, ale pozniej je az mu sie udzy trzesa.....a teraz...dupa blada, nie chce zeby wyladowal w szpitalu przez to niejedzenie....cholera....teraz rycze jak bobr bo jestem bezsilna :((
 
Witajcie w ten pochmurny dzien!!!!
Jak do tej pory nie wyszlysmy na spacerek -pogoda w kratke.

Nasza przygoda z biegunka i rzekomym zabkowaniem nadal nie ma jeszcze konca.Moze juz nie robi Jula takiej wodnistej kupki i jest poprawa.Jej maly organizm walczy jak lew!!! ale czekamy na wynik posiewu kalu i prognoza jest nienajfajniejsza SALMONELLA!!!! Po prostu czekam na wyniki ktore powinny byc juz w srode wieczorkiem lub w czwartek.
Zastanawiam sie tylko caly czas w jaki sposob mogla ja zlapac a wiecie co lekarze w szpitalu zakaznym powiedzieli ze mogla to zlapac miedzy innymi  z jedzenia sloiczkowego...Uwiezycie???A podobno to jest bardzo zdrowe...

GRATULUJEMY   ZABKA!!!! U NAS NADAL NIE MA

 
Shady on poprostu nie jest głodny, przeciez ty tez masz dni ze jesz mniej a w inny wiecej, jesli bawi sie normalnie, nie ma goraczki to nic mu nie jest
Mój Macio ostatnio mało pije herbatki wogóle nie chce, dwa razy pociegnie i juz, soczek natomiast wypija
 
shady spokojnie

sprobuj ustalic czy jest glodny, jesli dalas mu jedzenie bo juz marudzil z glodu to faktycznie trzeba cos poradzic bo im bedzie glodniejszy tym gorzej wtedy sprobujcie sie oboje uspokoic, zajmij go czym na chwile i potem znowu sprobuj, moze wyjdz na spacer i na dworze zje (no oczywiscie jesli macie taka mozliwosc)

jesli dalas mu jedzenie bo tak Ci wychodzilo z wyliczen (ja czasem tak wyliczam) to moze nie jest glodny i odczekaj z pol godziny lub godzine.....

a jesli uwazasz ze jest na cos chory to zlap mu rano mocz do badania i zanies odplatnie do analizy to sie przekonasz czy ma jakas bakterie ktora powoduje "niejedzenie" mi pediatra powiedziala ze wiekszosc chorob u niemowlakow wykrywa sie w moczu i jak cos mnie martwi to lece z moczem Lenki do analizy :)
 
shady moze mu sie zab wyzyna?? masz jakas masc przeciwbolowa? posmaruj mu i zobacz czy sie uspokoi ja tak mialam z Lenka.... plakala, darla sie... i posmarowalam jej CALGELEM i jak reka odjal potem nakarmilam i bylo ok za dwa dni miala ju zeba ale przez te dwa dni zeszlo mi tego zelu.... przed posilkiem jej smarowalam i dawala rade....
 
shady trzymamay kciuki za Was... my idziemy na drugi dzisiaj juz spacerek :)
rano bylysmy dwie godziny i teraz spadamy na zakupy i moze na jakies lajzy :)
 
reklama

Sekasia tak zab mu jeden wczoraj wyszedl, dzis drugi...nastepne sie wyrzynaja...calgel, viburcol, apap nic nie daja :(
 
Do góry