reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
dostałam propozycje by jechac w wakacje w bieszczady na dwa tyg i kurcze nie wiem co zrobic...no bo z rehabilitacji musialibysmy zrezygnowac na te dwa tyg i no i kasa
 
kunda 2 tyg to nie tak duzo a o ile pamietam to chodzisz 2 razy w tyg! ja bym miala problem bo chodze prawie co dzin! a poza tym ty na pewno swietnie sie w tym czasie maciem zajmiesz (oczywiscie pod katem rehabilitacji bo normalnie zajmujesz sie nim zawsze swietnie!) i bedzie ok! a szkoda przegapic taka szanse a dla macia tez fajnie jak klimat zmieni!
 
Witam dziewczyny....
Kunda nawet sie nie zastanawiaj!!!!...Napewno juz sama umiesz wiele... popros o zestaw cwiczen i bedziesz sama z nim pracowac...napewno dasz sobie rade
 
,
a ja znowu wariuje....Alan jest glodny a nie chce jesc....szlag mnie za moment trafi, ryczy jak opetany, juz nie wiem co mam robic...przeciez nie wcisne mu na sile, bo bedzie plul.....a pozniej sie dziwie ze jest w 25 centylu.....dzis zjadl tylko 220 ml mleka i nic wiecej.....co robic????
 
reklama
Do góry