reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Przede wszystkim się nie denerwuj policz do 10 ( jak tak robię ;) :laugh: :laugh: :laugh:) i przytul go uspokój potem spróbuj mu dać powolutku. Może mu nie smakuje i wolałby coś innego ????
 
reklama
shady przede wszystkim spokojnie, bo pamietaj ze jak ty się denerwujesz to mały też, my tez czasami mamy taki dzień że Maja bardzo malutko je, ale moze jest własnie tak jak pisze jsorbek, że małemu nie smakuje
 

nic z tego, nie chce jesc......szlag mnie trafi.....daje mu to co lubi, a on nie chce, widze ze jest glodny ale nie je, zaglodzi mi sie psia krew :((
 
moze na chwile odwroc jego uwage zabawka i za chwile sprobuj jeszcze raz? Moja Len ka czsami sie napije czegos a potem przechodzi do tresciwego jedzenia... Policz do 10 to dobry pomysl :)
 

Pycha no pic pije ale co z tego, przeciez on ma jesc.....ile mozna bez jedzenia....cos czuje ze dzis z mezem bedzie awantura, bo znow zobaczy ze ja dziecku jedzenie wciskam.....a jak mam nie wciskac jak nie chce...a na samym mleku nie przybierze na wadze
 
Shady a moze nie chce jesc bo nie jest głodny, Macio tez czasami tak ma, zje odrobinke a potem pluje wydaje mi sie ze jest głodmy bo mało zjadł a on swoje tez wtedy mam dosc...a własnie przed chwila Macio sie tak ostrał ze musiałam go całego przebrac i umyc
 

hmmm ale jak moze nie byc glodny jak jadl o 11.00 a jest prawie 15.00.....ja juz nie wiem co robic, moze on ku ...a jesy na cos chory???? bosheee
 
Shady maja je 4 razy dziennie otak jak dzis o 7 [otem ok 11,30 i dam jej dopiero o 15,30 - 16,00 więc Alanek może wcale nie być głodny
 
reklama
shady a cos mu jeszcze dolega? zanim zaczelas go karmic byl rozdraniony? Pewnie nie jest chory tylko o cos mu chodzi innego... Faktycznie moze nie jest za bardzo glodny moja w sumie zjadla o 9 i potem sok z 50ml o 13 i tyle a ona jest w 97 centylu :) i je mega duzo :) moze dzisiaj taki dzien....
 
Do góry