reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam laseczki moje kochane :happy:
wieczorkiem się zamelduję na dobre bo dziś fuul pracy miałam porządki porządki porządki:-D:-D:-D
ale napiszę wam tylko że grzybobranie świetne dużo śmiechów zabawy cały dzień bez dzieci w lesie no i z kochanym no żyć nie umierac :tak::tak::tak::tak:
a do tego jestem happy bo po 2 m-cach 2 testach ciążowych wreszcie dziś dostałam @:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:jak ja się cieszę:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
No i koniec końców do lekarza żeśmy się nie dostały. Alejutro to chyba już sama polecę, bo koniecznie by tzreba było.
Dobre wieści. Kierownik Piotra proponuje mi prace w drukarni od października. Przynajmniej 3 mieśiące. Umowa zlecenie co prawda, ale zawsze coś, no i jestem na kuroniu, więc umowa na Picia mojego, żeby nie stracić. No ale liczę, ze w czwartek dotanę tę pracę w obuwniczym...

Pati no wspłczuję Ci chorych dzieci, ja tylko jedną sztukę miałam a po dziórki w nosie momentami. Co do picia z butelki, - a spróbuj na swoim mleku zrobić kaszkę ryżową. Od srednio żadkiej, do gęstej. A póxniej to już z górki powinno pójść jak zacznei takie pić. Może tez być problem w butelce. Ja używałam tylk Dr Brownsa, są rewwelacyjne. Jak chcesz to został mi jedna mało co w ogóle używana, bo tylko jak młoda nan noc zostawała u mojej mamy. Więc jakbyś chciał, to mów, w tyg i tak musze iść na pocztę.

MH witaj witaj. Alez piękne zdjęcie!!!


Myszunia no kurcze trzech chorych dzieciaków, no współczuję kobieto! I jeszcze Twoje gardło...

Natali - o cholera, ale... hmmm... kupa:-D:-D:-D

Malinuś no nareszcie, zaraz lżej, co???

No i tyle, pranie drugie zaraz zacznie isę kręcić, mężuś pryzsnął, młoda g wymęczyła, hehe. Ja sama też przysnęłam na jakieś 30 minut...
 
Witam mozna sie przylaczyc do grona mam siedzacych w domach z dziecmi???DOWIKLA-pisalam do ciebie ucaluj moje kochane ksiezniczki

A no jasne ze mozna dolaczyc:tak::tak::tak:

A gdzie do mnie pisalas? Ja nic nie dostalam:no:
Dzwonilas moze wczoraj do mnie jakos do poludnia bo mialam nieodebrane z jakies numeru UK ?

No to jestem z dziewczynkami w domku po przedszkolu i sa jakies marudne:no:Jak po Nie poszlam to obydwie siedzialy u Pan na apka i nie raczyly zejsc:szok:
W czasie jak byly w przedszkolu to odrobilam z mlodym lekcje-szlaczki:tak:Na poczatu szlo fatalnie ale jak sie rozkrecil to szlaczki Jemu wychodzily super,tak wiec jestem z Niego dumna i mam nadzieje ze nei zapesze:tak:
Pozniej sam od siebie pisala wyrazy i nawet dobrze:tak::tak::tak:
 
No to tak ja jak zwykle od końca zacznę :-D
Witam nową mamuśkę i zapraszamy :tak:
Luna dawaj do lekarza jak najszybciej :tak:
Myszunia współczuję weekendu :sorry2: nie ma to jak chore dzieci i do tego jeszcze facet :no: zdrówka dla Was Kochani :tak:
Natali no chyba nie dasz rady tych 2400 kokardek zrobić Ty do szpitala dawaj i wypuść małą na to mleczko :-D no a z kupką nie zazdroszczę :sorry2:

No teraz mogę się na wieczór przywitać :tak: zakupy zaliczone, mały spacer też :tak: zimno się zrobiło jak nie wiem chociaż słońce świeci :dry: pranie już wisi kolacja stoi na stole i mam wolne dzisiaj frytki z rybką ;-) bynajmniej jak na razie bo zaraz pójdę kąpać małego i sama wejdę do wanny :-) jutro chyba do siostry pojadę na urodziny ale jak zrobi ciasto bo ja za słodkim teraz to bym chyba zabiła :-p idę zjeść kolacyjkę zajrzę potem ;-)
 
DOWIKLA-to ja dzwonilam wczoraj dwa razy ale nikt nie odbieral,u nas koszmar Paulinka i Tobi chorzy jak jasne diabli wizyte mamy u lekarza na czwartek mam nadzieje ze do niej dojdzie juz brakuje mi sil na ten cudowny system
 
Witaj Teresiątko u nas :happy::happy::happy:
Dowikluś oby Dominikowi tak szło dalej super:tak::tak::tak: oja Julka dziś też dostała od pani pochwałę za literkę "U" :tak::tak::tak: byłam dziś z Julką u fryzjera ma krótsze włosy wygląda cudnie jak tylko cyknę jej fotkę to wam pokażę :tak:
Myszunia o matko weekend koszmar:no: trzymaj się kochana jeszcze nadejdą super przespane nocki i cudne poranki mówię ci jakem wróżka i matka trojga:rofl2:
Pti duuuużżżżżooooo zdrówka dla was:tak::tak::tak::tak:
Beatka widzę że i u ciebie @ zawitała wreszcie:-D:-D:-D:-Dile spóźniona???ile testów ciążowych zaliczyłaś???:rofl2:
Lunka u was tak ciężko się do lekarza dostać ????:szok::szok::szok::szok::szok:
Anabubka napad na stonkę udany???:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
MH cudny weekend ten domek na działeczce jest wasz?????? kochana ten piec w kuchni to w tym domku???marzę o czymś takim:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Ja po pracy po wolnym weekendzie pracy miałam tyle że :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pani która mnie zastępowała to mało pracowita pisząc delikatnie więc jak weszłam dziś to myślałam że się o brud zabiję a ona do mnie z tekstem że ona by tak jak ja nie robiła bo ona prawie nic nie robiła i pada na ryj:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: wolę nie komentować bo po co :no:
A Lunka gratuluję pracy super zawsze to jakiś grosz wpadnie a ty między ludzi wyjdziesz:tak::tak::tak:ale nie zapominaj o nas dobra:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Natali na porodówkę już!!!!!!!!!!!!! Lenka chce mleczko:-D:-D:-D:-D:-D:-Dsłodki ten twój Czaruś :tak::tak::tak::tak::tak::tak: a kupowej akcji nie zazdroszczę :no::no::no::no::rofl2:
u mnie w domku cisza:tak:dzieci śpią Pietruszka śpi a że go choroba bierze to zażył leki i lulu:tak:a ja się wyprysznicowałam herbatkę z cytrynką popijam i napajam się ciszą w domku i tą radością z nadeszłej @:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
no Malinka :baffled: a ja na chwile bo wrocilam z pracy jutro wolne oczywiscie plany sa a jakze ale pewnie nic z nich nie wyjdzie przyjechalam z pracy a maz jakos dziwny :szok:
Natalineczka to mialas roboty :szok::tak:
Myszunia doskonale Cie rozumiem
Witam nowa mamuśkę ;-)
ZDrówka zycze wszytkim chorowitkom :tak:
Milych snów i spokojnej nocki :tak:
 
nadrobiłam! nadrobiłam...!

ładna działeczka... fiuuuu fiuuuuuu:-) też bym taką chciała :tak:


byłam dzisiaj z Vi u lekarza , ja na moją chorobę nic nie dostałam bo 1 trymestr:dry:
a mała też nic nie dostała bo na katar nic nie mają... musiałaby być mocno chora żeby dostać asyrop albo antybiotyk:baffled:
a tak to dopiero po roczku mają kropelki do noska:dry:

kupiłam jej sama taki olejek ziołowy i polałam misia przytulankę mam nadzieję że jak wstanie będzie lepiej
 
reklama
hejka babencje.



czy o mnie ktoś jeszzcze pamięta?????:-p:-p:-p:-p:-p

mi normalnie czasu brak,dpba poinna być 2 razy dłuższa.

Oliwka lekko przeziębiona ale posżła dziś do przedszkola,daje jej syropy zobaczymy,mam nadziekje ze to si nie rozwinie.


w pracy na razie ok ,nie narzekam,ruch jest :-):-):-):-):-):-)


ja dzień w dzień kłade się między 23-24 w nocy a wstaje po 5.00 i tak w dzień w dzień.normalnie amm dość.
na co był mi ten interes :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
muszę przwyknąć.


a mi się smiać chcoało siostra dzwoniła i mówiła ze jej syn chodzi teraz do zerówki i Pani wezwała moja siostrę do szkły bo kacper jak robili ludziki z kasztanów to dorobił ludzikowi kutaska i jajka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

myslałąm że padnę :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


dobra ja mykam spac bo zaraz zasnę w głową w klawiaturze.:-)
 
Do góry