reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej kobietki wtorkowo!!!!
jakie zimno!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok:niby slonce swieci ale czuc juz zime.:-(
moje dzieci poszly spac,krystian w szkole,m w pracy a ja z kawka zasiadłam i ogladam ddtvn.
aha i ja od wczoraj wrucilam do diety proteinowej,:tak: ciekawa jestem ile tym razem wytrzymam.:zawstydzona/y:
kurcze musze sie zabrac za porzadki w szafach trzeba letnie ciuch schowac a zimowe wyciagnac,buty też musze posegregowac bo w paskach to juz raczej a nawet na pewno nie:no: wyjde juz nigdzie.matko jak ja nie nawidze zimy!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no nic zmykam trzeba ruszyc dupsko z krzesła i cos robic.:rofl2:

buziaki-pozdrawiam!!!!:-)

natalineczka-widziałaj swój suwaczek......;-):-D:-D:-D:-D:-D
do porodu zostało Ci 363 dni-mam nadzieje ze szybciej urodzisz.:-D:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2:

malinka-brawo dla julci,dobrze wie co ma powiedziec.:tak:
koniecznie wklej zdiecie.

luna-daj znac po wizycie.oby obyło sie bez antybiotyku.

agnes-pamietamy,pamietamy.
fajnie ze interes sie kreci oby tak dalej.:tak:


aha i oczywiscie witam nowa mamusie.
 
reklama
Witam i ja
U nas tez piekne sloneczko i zaraz pootwieralam okna i balkon:tak::tak::tak:Cieplutko jest ale mocno wieje:tak:Wlasnie zjadlysmy sniadanko bo znowu gnilysmy w wyrkach do okolo 10:-p:-)Jak ja to uwielbiam:tak:A i tak mi pozniej szybko wstac i na szybko robic sniadanko i szykowac mlodym ciuszki:-D
Jak zaprowadze dziewczynki i odbiore Dominika to jade do mojej ciezarnej siorki dostarczyc Jej troszke ciuszkow po moich malych-te co mi zostaly i z ktorych na biezaco wyrastaja bo reszty sie juz daaawno pozbylam:tak::tak::tak:

MALINUS
No widze ze rosnie Tobie prawdziwa gwiazdka:tak::tak::tak:

LUNKA
Koniecznie daj znac po lekarzu
Duuuzo zdrowka dla Wikusia


AS
Kobieto kiedy Ty spisz:szok::-D:-D:-D
Ja to bym sie chyba wykonczyla sypiajac tylko tyle na dobe:no:
 
hej babulce moje Kochane:-):-)

Nardobilam posciki i myslalam ze bedzie ich wiecej:szok: ale co tam w sumie byla niedziela:tak::tak:
Wczoraj nie mialam nawet kiedy wlaczyc kompa. Rano zaprowadzilam Laure do przedszkola wrocilam z buleczkami do domku.Razem z mezem zjedlismy sniadanko i pojechalismy do Ikea;-) po sofe L z mozliwoscia spania:tak::tak:
W sobote malujemy wiec jeszcze chce kuic lampe do pokoju i sypialni. I najwazniejsze nowa lawe:rofl2:

Patrysia zdrowka dla dzieciaczkow.Niech sie kuruja
MH piekne widoczki a niebo boskie.Grzybki ma sie rozumiec bez muchomorkow:-)
Iwcik jestem jestem :))
Agnes niech sie interesik kreci i duzo dochodow daje:-)
Natalineczka ty i te kokardki:-D:-D jak to kamcia napisala wijesz gniazdko:tak:
 
Niki nie marudziła to udało mis ię kilak fotek wrzucić :tak:
Nasz weekend na działeczce :-p

Takie mamy widoki:

p1160089.jpg

By lola_lu at 2010-09-20

Panowie przy pracy, też ładny widok ;)

p1160051.jpg

By lola_lu at 2010-09-20

Moja helenka bawi się z wujkiem :D

p1160064.jpg

By lola_lu at 2010-09-20

Mały smoluszek:

p1160078.jpg

By lola_lu at 2010-09-20

No a tego nie trzeba opisywać :p

p1160081g.jpg

By lola_lu at 2010-09-20
no no dzialeczki to do pozazdroszzcen ia normalnie:tak:
Weekend nie zmienił u nas nic a nic :no: Zuza nadal krzycząca, Piotruś marudzący, a ja coraz bardziej nerwowa. :angry: Aaaaa, przepraszam - nowość jest taka, że na weekend zapalenie gardła powaliło mojego ukochanego :wściekła/y: Wyobraźcie sobie dwoje marudzących dzieci i chory chłop w domu przez cały weekend :dry::dry::dry:

No i dziś wstałam z bólem gardła :baffled: Mam nadzieję, że się nie rozwinie i że dzieciaki się nie zarażą :dry:



Kupiłam wczoraj stepper - będę stepować :-p:-p:-p:-D


Idę, bo Zuzia znów czegoś marudzi, a Piotruś "myje" rączki w łazience - od pół godziny :baffled::baffled::baffled:
wspolczuje weekendu, kurujcie sie tam wszyscy :tak:
witam popoludniowo
czekam sobie na m zupka juz gotowa
kokardki mi przywiozla
ale 2400 do nastepnej srody:sorry2:
ale jej powiedzialam ze watpie zebym dala rade i jak cos to bede dzwonic
czyli raczej na pewno bede dzwonic:sorry2:

no i Czarek dzisiaj zrobił mi niespodzianke:baffled::crazy:
polozylam go spac i slysze jak buszuje po pokoju wiec znow polozylam go do lozka
ja sie tez polozylam i sobie drzemalam
pozniej przyszla ciocia slucham a ten nadal nie spi:sorry2:
przylecial siadl cioci na kolana ciocia mowi ze cos smierdzi
patrze a ona ma brazowe spodnie:szok:
patrze a czarek ma brudny tylek i nie ma gaci:szok:
wchodze do pokoju a tam smród jak nie wiem co
na środku leża gacie czarka z wielka kupa w srodku:crazy:
a na dywanie co jakis kawalek placki bo pewnie siadal jak sie bawil golym tylkiem na dywan:crazy:
i tak kilka brazowych plam do tego pościel tez i krzesełko no myslalam ze go rozniose:crazy:
troche przepralam te plamy krzeselko tez zmienilam posciel ale nadal cos smierdzi w pokoju wiec czeka mnie pranie dywanu bo pewnie cos przeoczylam a dywan ten w ulice i domki pstrokaty wiec nie trudno przeoczyc:sorry2:
Czarus genialny to mial zabawe :-D:-D:-D
a do tego jestem happy bo po 2 m-cach 2 testach ciążowych wreszcie dziś dostałam @:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:jak ja się cieszę:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ciesze sie razem z Toba :laugh2::tak:
No i koniec końców do lekarza żeśmy się nie dostały. Alejutro to chyba już sama polecę, bo koniecznie by tzreba było.
Dobre wieści. Kierownik Piotra proponuje mi prace w drukarni od października. Przynajmniej 3 mieśiące. Umowa zlecenie co prawda, ale zawsze coś, no i jestem na kuroniu, więc umowa na Picia mojego, żeby nie stracić. No ale liczę, ze w czwartek dotanę tę pracę w obuwniczym...

Pati no wspłczuję Ci chorych dzieci, ja tylko jedną sztukę miałam a po dziórki w nosie momentami. Co do picia z butelki, - a spróbuj na swoim mleku zrobić kaszkę ryżową. Od srednio żadkiej, do gęstej. A póxniej to już z górki powinno pójść jak zacznei takie pić. Może tez być problem w butelce. Ja używałam tylk Dr Brownsa, są rewwelacyjne. Jak chcesz to został mi jedna mało co w ogóle używana, bo tylko jak młoda nan noc zostawała u mojej mamy. Więc jakbyś chciał, to mów, w tyg i tak musze iść na pocztę.
fajnie byloby z ta praca :tak:
a co do butelki jakby Ci to problemu nie sprawilo to z mila checia bym skorzystala :tak: napisz mi ile za nia :-D
Witam mozna sie przylaczyc do grona mam siedzacych w domach z dziecmi???DOWIKLA-pisalam do ciebie ucaluj moje kochane ksiezniczki
witaj u nas :tak:
 


No to jestem z dziewczynkami w domku po przedszkolu i sa jakies marudne:no:Jak po Nie poszlam to obydwie siedzialy u Pan na apka i nie raczyly zejsc:szok:
W czasie jak byly w przedszkolu to odrobilam z mlodym lekcje-szlaczki:tak:Na poczatu szlo fatalnie ale jak sie rozkrecil to szlaczki Jemu wychodzily super,tak wiec jestem z Niego dumna i mam nadzieje ze nei zapesze:tak:
Pozniej sam od siebie pisala wyrazy i nawet dobrze:tak::tak::tak:
no to nie zapeszaj oby tak dalej :tak:
Pti duuuużżżżżooooo zdrówka dla was:tak::tak::tak::tak:

Ja po pracy po wolnym weekendzie pracy miałam tyle że :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pani która mnie zastępowała to mało pracowita pisząc delikatnie więc jak weszłam dziś to myślałam że się o brud zabiję a ona do mnie z tekstem że ona by tak jak ja nie robiła bo ona prawie nic nie robiła i pada na ryj:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: wolę nie komentować bo po co :no:
dzieki za zdrowko przyda sie :tak:
no a z ta zastepczynia to normlanie pozal sie Boze takiie nierob z niej co ?
byłam dzisiaj z Vi u lekarza , ja na moją chorobę nic nie dostałam bo 1 trymestr:dry:
a mała też nic nie dostała bo na katar nic nie mają... musiałaby być mocno chora żeby dostać asyrop albo antybiotyk:baffled:
a tak to dopiero po roczku mają kropelki do noska:dry:

kupiłam jej sama taki olejek ziołowy i polałam misia przytulankę mam nadzieję że jak wstanie będzie lepiej
zdrowka zycze :tak:
hejka babencje.



czy o mnie ktoś jeszzcze pamięta?????:-p:-p:-p:-p:-p

mi normalnie czasu brak,dpba poinna być 2 razy dłuższa.

Oliwka lekko przeziębiona ale posżła dziś do przedszkola,daje jej syropy zobaczymy,mam nadziekje ze to si nie rozwinie.


w pracy na razie ok ,nie narzekam,ruch jest :-):-):-):-):-):-)


ja dzień w dzień kłade się między 23-24 w nocy a wstaje po 5.00 i tak w dzień w dzień.normalnie amm dość.
na co był mi ten interes :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
muszę przwyknąć.


a mi się smiać chcoało siostra dzwoniła i mówiła ze jej syn chodzi teraz do zerówki i Pani wezwała moja siostrę do szkły bo kacper jak robili ludziki z kasztanów to dorobił ludzikowi kutaska i jajka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

myslałąm że padnę :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


dobra ja mykam spac bo zaraz zasnę w głową w klawiaturze.:-)
miejmy nadzieje ze oliwce sie nie rozwinie nic powazniejszego :tak:
fajnie ze masz ruch oby tak dalej
a co do siostzrenca to sie usmialam :-D
To ,że mała wypiła odciągnięte mleko dla mnie szokiem nie jest.:no:
Mieszanka ma inny smak i dlatego młoda się krzywi i pić jej nie chce.
A dlaczego chcesz już ją od piersi odstawić?
Jest jakiś konkretny powód?



Witam się nocnie.
Byłam z dzieciakami u lekarza .Wizytę mieliśmy na 21 .
Obydwoje mają lekko czerwone gardło i nieżyt nosa.:happy2:
Jutro normalnie idą do szkoły ,a ja będę miała święty spokój.:tak::-D:-D:-D
Kuba ten kaszel miał od płaczu i zapewne nieźle histeryzował :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:,że aż go dusiło.:baffled::baffled::baffled::baffled:
Pozostawię to bez komentarza.:baffled::baffled::baffled:
Klaudię boli ucha i pojechaliśmy właśnie ze względu na uszy :baffled::baffled::baffled:.
Okazało się,że ten ból ucha to promieniuje od gardła :baffled::baffled::crazy::crazy:
Dzieciaki dostały lekkie leki i wróciliśmy do domu.
W domu oczywiście okazało się,że prawie wszystko co mam na recepcie odnalazłam w apteczce.:-D:-D:-D:-D

Byłam dziś już na spotkaniu organizacyjnym w fundacji.
Mam już ustalony grafik na swoje zajęcia.:tak:
Udało mi się zająć salę na środy i piątki od godz.14.00 do 16 .00 :-):-)
Cieszę się z tego,bo już przed 17 będę codziennie w domku.:tak::-):-)
Małemu też już prawie ustawiłam grafik na wszystkie zajęcia.
Udało nam się zostawić Kubusiowi cały czwartek wolny .Niech chociaż 1 dzień sobie po szkole w domku odpocznie.:tak::tak:
Idę trochę powyszywać jeszcze.:-D:-D:-D

edit:
Zbliża się 4 ,chyba czas na spanie.
Dobranoc dziewuszki.;-):-D:-D
co do ostawienia to chce zaczac juz bo wiem ze jak bede chciala potem to bedzie jeszcze gorzej... :-(
a juz jest duza wiec moglaby pic juz z butelki :tak::-D
zdrowka dla Was :tak:
Ty to masz p[owera jeszcze o 4 siedziec :laugh2:
Młoda wygląda coraz mniej ciekawie. To do niej niepodobne, żeby leżała od rana do tej pory. To już 3h prawie. Dobra, zmykam.
biedna musi sie meczyc :-( zdrowka
Moja Julka ma dziś pierwszy raz kółko teatralne zobaczymy czy jej się spodoba:eek:pytam jej dlaczego chce chodzić na kółko teatralne??a moja rezolutna córka co mi odpowiedziała ????MAMUŚ PRZECIEŻ PRAWDZIWE GWIAZDY GDZIES MUSZĄ ZACZYNAĆ !!!:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
agentka no brak mi slow by opisac jej haselka :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
hej babulce moje Kochane:-):-)

Nardobilam posciki i myslalam ze bedzie ich wiecej:szok: ale co tam w sumie byla niedziela:tak::tak:
Wczoraj nie mialam nawet kiedy wlaczyc kompa. Rano zaprowadzilam Laure do przedszkola wrocilam z buleczkami do domku.Razem z mezem zjedlismy sniadanko i pojechalismy do Ikea;-) po sofe L z mozliwoscia spania:tak::tak:
W sobote malujemy wiec jeszcze chce kuic lampe do pokoju i sypialni. I najwazniejsze nowa lawe:rofl2:

Patrysia zdrowka dla dzieciaczkow.Niech sie kuruja
to remoncicho pelna para bedzie :tak:
pochwals ie potem

no i witam Was mala dzis spala z nami bo obudzila sie przed 1 z rykiem i nie chciala zasnac a mnie nie chcialo sie co chwile chodzic tam i spowrotem bo jak wrocilam do lozka to ta zas plakala... :sorry:
jutro ide z nia na kontrole bo sie jej nic nie poprawia :no: a z Sewkiem to nie wiem zobacze bo on na kontrole ma przyjsc w piatek...
ide sobie pomalowac paznokcie poki mala spi...
a wlasnie musze sie pochwalic ze mala wypila az 60 ml mleka modyfikowanego :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: wiem ze to malo ale zawsze cos.... cycek juz mi dretwieje wiec jak wstanie to jej odciagne i dam z butelki :-D
 
Hej hej hej
Jedna reka pisze druda wisze na telefonie. Próbuje do przychodni sie dodzwonic z marnym efektem.


No nie takie to proste kurcze. Szczerze to juz sie sama boje. Ale oprócz tego ze dostac sie do obcego lekarza to sztuka, to trzeba spedzic dzien na poczekalni przed gabinetem i miec nadzieje, ze jak przyjmie wszystkich swoich to ciebie tez. Albo i nie i idziesz z kwitkiem do domu. No to teraz siedziec pół dnia z młoda wsród tych chorych???? Lipa.


As- no masakra normalnie.
Widzę,że u Ciebie jeszcze gorzej jak u mnie w przychodni.:-:)-:)crazy::crazy::baffled::baffled::baffled:
A żebyś wiedziała ,że masakra.:tak::-):-)

Witam laseczki wtorkowo :happy::happy:
za oknem big słońce ale zimno jak pierun :sorry:wieje co chwilę przelotny deszczyk cuś jakby jesień się zaczynała :crazy:a to chyba dziś albo jutro zaczyna się astronomiczna jesień co nie?????????

As co ty o 4 na forum robisz :szok::szok::szok::szok::szok:ja się chyba nie przyzwyczaje do tych twoich godzin snu :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:Twój Kuba ma coś z mojego Adama ten tez się wyrywa do odpowiedzi jak ją zna i dziwi się czemu pani pyta innych przecież on wie :cool:
Moja Julka ma dziś pierwszy raz kółko teatralne zobaczymy czy jej się spodoba:eek:pytam jej dlaczego chce chodzić na kółko teatralne??a moja rezolutna córka co mi odpowiedziała ????MAMUŚ PRZECIEŻ PRAWDZIWE GWIAZDY GDZIES MUSZĄ ZACZYNAĆ !!!:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
U mnie też piękne słońce,ale wyszłam na krótki rękawek na taras to mnie zimno cofnęło z powrotem do salonu. :szok::szok::-D:-D:-D
Toż się wyletniłam w legginsy i tuniczkę -tak ciepło przez okno się wydawało.:-D:-D:-D:-D:-D
Za to teraz siedzę w dżinsach i golfie.:szok::-D:-D:-D:-D
A co ja o 4 na forum robiłam?
Hmmm... podeszłam do kompa ,żeby plony na Kubusiowych farmach internetowych pozbierać,bo chciałam mu rano niespodziankę zrobić ,ale się tym razem nie udało.
Dziś będzie drugie podejście.:-D:-D:-D:-D
A tak w ogóle to siedziałam i robiłam obraz no i...straciłam poczucie czasu...:-D:-D:-D
Siadłam do obrazu po północy i miałam z godzinkę porobić ,aż tu nagle patrzę na zegarek i oczom nie wierzę :szok::szok::szok: 3.45:eek::eek::eek::-D:-D:-D
To taka krótka ta moja godzinka była.:-D:-D:-D:-D
Malina takie zachowanie w szkole to typowe zachowanie dziecka z autyzmem.:sorry:
Jeśli ono wie,to natychmiast chce odpowiadać nie patrząc na innych.
Jak nie odpowie to się wścieka i dostaje szału.:crazy::crazy:
On z czasem zaakceptuje zasady szkolne i będzie wiedział ,że musi poczekać aż ktoś go zapyta ,że jest tak ,a nie inaczej,ale nigdy tego nie zrozumie. :no:
Kuba zawsze mówi:
"Mamo przecież ja wiem , to dlaczego pani mnie nie pyta?"
I nie przekonasz i nie wytłumaczysz ,że inne dzieci też wiedzą ,bo jak on jest czymś zajęty to dla niego inni nie istnieją.:no:On tych dzieci w klasie w tym czasie po prostu nie widzi i nie słyszy :no:.Jest tylko on i rozmówca :sorry::sorry::sorry::sorry:.
Dlatego jak ktoś np . przerwie wtrącając się z boku Kubusiowi tę dużą aktywność to to on zaczyna się wściekać.:-:)-:)-(
On nie chce po prostu nawiązywać kontaktu i rozmowy z tą osobą ,bo to już dla niego za dużo bodźców ,a mózg nie jest w stanie tak wiele na raz zarejestrować.:no::crazy::crazy::baffled::baffled::baffled:
Mózg autysty rejestruje jedynie pojedyncze bodźce .:sorry::sorry::sorry:

Można to porównać do roju pszczół.
Wyobraź sobie,że nad głową masz cały czas rój pszczół ,który wszędzie za tobą lata i nie wiesz co z tym zrobić.
Właśnie dla autysty takim rojem jest nasz świat.:baffled::baffled::baffled::baffled:
Czego się wyuczy,zakoduje i co pozna w tym żyje.:sorry::sorry::sorry::sorry:

Trochę to takie zakręcone tłumaczenie,ale mam nadzieję,że kto się tym zainteresował to mnie zrozumie.;-):tak::-):-):-)


hej kobietki wtorkowo!!!!
jakie zimno!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok:niby slonce swieci ale czuc juz zime.:-(
moje dzieci poszly spac,krystian w szkole,m w pracy a ja z kawka zasiadłam i ogladam ddtvn.
aha i ja od wczoraj wrucilam do diety proteinowej,:tak: ciekawa jestem ile tym razem wytrzymam.:zawstydzona/y:
kurcze musze sie zabrac za porzadki w szafach trzeba letnie ciuch schowac a zimowe wyciagnac,buty też musze posegregowac bo w paskach to juz raczej a nawet na pewno nie:no: wyjde juz nigdzie.matko jak ja nie nawidze zimy!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no nic zmykam trzeba ruszyc dupsko z krzesła i cos robic.:rofl2:

buziaki-pozdrawiam!!!!:-)
Lidka pamiętaj ,że dieta Protal bardzo mocno obciąża nerki.I jest mocno degradująca organizm...:sorry::sorry::sorry:

Witam i ja
U nas tez piekne sloneczko i zaraz pootwieralam okna i balkon:tak::tak::tak:Cieplutko jest ale mocno wieje:tak:Wlasnie zjadlysmy sniadanko bo znowu gnilysmy w wyrkach do okolo 10:-p:-)Jak ja to uwielbiam:tak:A i tak mi pozniej szybko wstac i na szybko robic sniadanko i szykowac mlodym ciuszki:-D
Jak zaprowadze dziewczynki i odbiore Dominika to jade do mojej ciezarnej siorki dostarczyc Jej troszke ciuszkow po moich malych-te co mi zostaly i z ktorych na biezaco wyrastaja bo reszty sie juz daaawno pozbylam:tak::tak::tak:
AS
Kobieto kiedy Ty spisz:szok::-D:-D:-D
Ja to bym sie chyba wykonczyla sypiajac tylko tyle na dobe:no:
Dowikla gnicie w wyrku to Twoja wizytówka.;-):-D:-D:-D
A kiedy ja śpię?:laugh2::laugh2::laugh2:
No widziałaś między 4 a 7,30 :tak::-D:-D:-D:-D
Ech udało mi się na raty odpisać .
Idę teraz jakieś śniadanko naszykować i znów trzeba Kubusiowi z farm pozbierać plony,bo musimy nowy warsztat ze zwierzakami zakupić. :-D:-D:-D:-D
 
Antś śpi z racji że dziś Julka kończy o 14.30 mógł normalnie iść spać :-D Adam już poszedł do szkoły Julka od rana w szkole a ja prócz pozmywania garów z wieczora i poranka i szturnięcia 5 razy odkurzaczem nie robie nic :-D:-Dmam leniwca a co nie wolno mi :rofl2: ale zimno mi w chaci jeszcze poczekam do weekendu i jak nie zaczną grzać to się upomnę :tak:bo zimno w domku wieczorem chciałam posiedzieć dłużej przy lapku ale jak mi zaczęło szronić po piętach to myk myk i do łóżeczka :eek:
Liduś u ciebie widzę tak ciepło jak i u mnie :cool:
Dowikluś a ty wracasz do żywych znaczy się znów masz długie leniwe poranki :-D:-D:-Dja dziś zrobiłam mojej ferajnie jak co rano zupkę mleczną oni jedzą w kuchni to ja biegiem pod prysznic patrzę na zegarek a tu 6.50 :eek:myślę sobie kiedy ja się wyśpię:eek::eek::eek: co dzień to samo 6.30 budzik dzwoni...wstaje budze Julkę Toni już biega po pokoju a najczęściej siedzi w oknie i patrzy kiedy zgasną latarnie :baffled: idę do w-c znów budzę Julkę na śpiocha robie im śniadanie oni jedza ja się myję ubieram potem Julka się ubiera ja ubieram Antka Adam ponieważ ma na później to leży co by mi się nie plątać pod nogami:cool: Julka z Antonim idą myć zęby ja sprawdzam czy Julka spakowałą śniadaniówke itp...i kurtki i o 7.20-25 wymarsz do szkoły..........rutyna :rofl2:
Anka pochwal się efektem końcowym jak wymalujesz i się umeblujesz:tak::tak::tak::tak:
 
Ja na chwilkę tylko.
Młoda biedna zasnęła, m ataki katar, że sam jej leci z nosa na poduszkę,ech...

Lunka kurcze szkoda marudy małej tym bardziej że znów ma przerwę w przedszkolu :-(kochana a dajesz jej coś uodparniającego?????moi sie lekko smarczą ale odpukac daje im codziennie tran i rutinacee i narazie nic się z tego nie rozwija co w Julki przypadku jest cudem :tak:

Moja Julka ma dziś pierwszy raz kółko teatralne zobaczymy czy jej się spodoba:eek:pytam jej dlaczego chce chodzić na kółko teatralne??a moja rezolutna córka co mi odpowiedziała ????MAMUŚ PRZECIEŻ PRAWDZIWE GWIAZDY GDZIES MUSZĄ ZACZYNAĆ !!!:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
No cos tam dostawałą, ale wirus był jednak silniejszy. Powiedz jaki tran kuujesz, polecasz, bo widze, ze tego jest multum. I ceny tez bardzo różne. ta twoja doktórka to poleca?
jak byyśmy u lekarki, to na koniec leczenia mówiła, ze cos nam zaproponuje, dobierze, nie wiem jednak czy dzis, skoro młoda nadal taka chora. Wczoraj oststnia dawka antybiotyku i dziś na nowo ją rozkłada.

A Julcia moja debeściacha rację ma! Gdześ trzeba się szlifować, hehehehe


Pati spoko.


Zacznę sie do tej przychodni .Kurde, wieci eco, ja już 4 kg przytyłam odkąd rzuciłam palenie. Ciągle bym cos jadłą. Jetsem najedzona, tzn nie głodna a mięli mnie jak nie iwem. A bebzon taki dostałam, że ledwo guzik zapinam, jak strzeli to UWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:-):-D:-D
A tan poważnie to :zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y:
 
Witam laseczki wtorkowo :happy::happy:
za oknem big słońce ale zimno jak pierun :sorry:wieje co chwilę przelotny deszczyk cuś jakby jesień się zaczynała :crazy:a to chyba dziś albo jutro zaczyna się astronomiczna jesień co nie?????????
Lunka kurcze szkoda marudy małej tym bardziej że znów ma przerwę w przedszkolu :-(kochana a dajesz jej coś uodparniającego?????moi sie lekko smarczą ale odpukac daje im codziennie tran i rutinacee i narazie nic się z tego nie rozwija co w Julki przypadku jest cudem :tak:
Agnes Kacper :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dno pomysłowy nie ma co :-D:-D:-D:-Dnie wiem po co pani mame woła przeciez to nic się nie stało :eek:
Beatko ja miałam przerwę w @ od 14 lipca do wczoraj więc stresik miałam nie mały :cool: tym bardziej że gdyby to miało być moje drugie dziecko to bym podeszła do tego z luzikiem ale to by mogło być 4 :szok::szok::szok::szok::szok:
Kamcia no fakt przecież nas dzieli jeszcze różnica czasu:-D:-D:-Djak się czujesz jak tam mała fosolina się czuje ?????
Natali ty chyba urodzisz przy tych kokardkach :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
As co ty o 4 na forum robisz :szok::szok::szok::szok::szok:ja się chyba nie przyzwyczaje do tych twoich godzin snu :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:Twój Kuba ma coś z mojego Adama ten tez się wyrywa do odpowiedzi jak ją zna i dziwi się czemu pani pyta innych przecież on wie :cool:
Moja Julka ma dziś pierwszy raz kółko teatralne zobaczymy czy jej się spodoba:eek:pytam jej dlaczego chce chodzić na kółko teatralne??a moja rezolutna córka co mi odpowiedziała ????MAMUŚ PRZECIEŻ PRAWDZIWE GWIAZDY GDZIES MUSZĄ ZACZYNAĆ !!!:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Julka jak Julka jest wyjotkowo niesamowita:-D:-D:-D:-D:-D
hej kobietki wtorkowo!!!!
jakie zimno!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok:niby slonce swieci ale czuc juz zime.:-(
moje dzieci poszly spac,krystian w szkole,m w pracy a ja z kawka zasiadłam i ogladam ddtvn.
aha i ja od wczoraj wrucilam do diety proteinowej,:tak: ciekawa jestem ile tym razem wytrzymam.:zawstydzona/y:
kurcze musze sie zabrac za porzadki w szafach trzeba letnie ciuch schowac a zimowe wyciagnac,buty też musze posegregowac bo w paskach to juz raczej a nawet na pewno nie:no: wyjde juz nigdzie.matko jak ja nie nawidze zimy!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no nic zmykam trzeba ruszyc dupsko z krzesła i cos robic.:rofl2:

buziaki-pozdrawiam!!!!:-)

natalineczka-widziałaj swój suwaczek......;-):-D:-D:-D:-D:-D
do porodu zostało Ci 363 dni-mam nadzieje ze szybciej urodzisz.:-D:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2:

malinka-brawo dla julci,dobrze wie co ma powiedziec.:tak:
koniecznie wklej zdiecie.

luna-daj znac po wizycie.oby obyło sie bez antybiotyku.

agnes-pamietamy,pamietamy.
fajnie ze interes sie kreci oby tak dalej.:tak:


aha i oczywiscie witam nowa mamusie.
:-D:-D:-D:-D:-D
nie zwróciłam uwagi na suwaczek chyba musze usunąc:-D
tez mam nadzieje ze szybciej urodze:-D:-D:-D


kurde to życie niesprawiedliwe jest no:cool:
dzis na porodowke pojechala kolezanka ostatnia z tych porodowych miala termin na wczoraj:sorry: i dzis dostala bóli :sorry:
a ja jak ta ostatnia sierotka zostalam:sorry:
mala chyba czeka na D urodziny co by tacie prezent zrobic:sorry:
a ja wolalabym mu taki prezent zrobic zeby juz z nia byc w domku:sorry::tak::tak::tak:
a mala nie chce wyjsc:cool::cool:
chyba sie na nia obraże:-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
I ja witam sie wtorkowo u nas pogoda wspaniala ,w nocy rozchorowal sie moj Piotrus no to juz mam trojeczke chorych w domu ,rano poszlismy do lekarza ale oczywiscie nas odprawiono z kwitkiem nie ma miejsc- wiec czekamy do czwartku na wizyte
 
Do góry