reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No i mamy poniedzialek
Za oknem same chmury, a obudziło mnie czyste niebo...ech....

Kamcia teraz ze stoperkami wszystko dostaniesz, kapcie, skarpecie i rajstopki również

Ana no muszę Ci powiedzieć, że ze mnie teściowa takiej pociechy mieć nie będzie:-)
No i wiesz, na za pasy sił nigdy mało:rofl2::rofl2::rofl2:Zwłaszcza prz ytak zwariowanym księżycu:-):-):-)


lenka wychodź na mleczko:-D:-D:-D:-D
ale słodycz!:happy:

As no współczuje:-(

Justa zarąbista gaduła, hehe

A moja mówi na siebie " jestem witusia simańska psietśkolaczek:-D

Iwcik niektore dzieciaczki maja kolke lub cos podobnego mimo stosowania diety u mamy i nic na to nie poradzisz:baffled:
popieram!!!



Młoda nadal chora, ja też, mąż też i cos się odczepić to paskudztwo nie chce. Do przychodni nie moge sie dodzwonic, a dla dorosłych to w ogóle marzenie scietej głowy.
 
reklama
witam
dziewczyny ja jak po zapalki wpadam
doslownie na chwilke
mali tacy chorzy ze jak pojdziemy na kontrole to pewnie dostana antybiotyki :dry:
zasmarkani jak nie wiem
kaszla jak glupi
w nnocy to jest koncert normlanie Sewek skonczy a Niki zaczyna albo na odwrot... :sorry2:
mala ma chrypke ledwo gada a jak placze to juz pozal sie Boze...
jeszcze tak zaczela sie slinic rece caly czas w buzi...
marudni sa jak nie wiem...
koszmar... :baffled:
do tego mnie i m cos bierze...

ale musze mala pochwalic bo spala od 20 do 7 rana bez przerwy
no i Sewka tez pochwale, jak mala nie wstawala w nocy to Sewka nie wysadzalam no i wytrzymal cala noc - super :-D

ok zmykam bo mala sie juz drze:nerd::nerd::nerd::nerd:

aha jak mala zasnie to wpadne bo mam jeszcze cos do napisania :-D
 
hej mamuski!!!
witam sie i ja z wami w ten poniedzialkowy dzien.:tak:
własnie połozyłam moje dzieci spac,krystian w szkole m w pracy a ja sobie już posprzatałam,pranie nastawiłam,obiadu dzis nie robie bo mam z wczoraj i teraz popijam kawke i ogladam ddtvn.:-)
dzis rano jak wstalam to słoneczko za oknem swieciło i myslałam ze jest ciepło ale jak wyszłam na pole to doznałam szoku:szok::szok::szok: zimno jak by mróz był patrze na termometr a tu tylko 2C-szok!!!!!!!!!!:szok::szok:wrzesien a tu takie teperatury.:wściekła/y:

miłego dnia!!!!!:-)

natalineczka-czarus slodki!!!:tak:

as-zdrówka dla kubusia!!

luna-dla całej rodzinki życze duuuuuuuuuo zdrowia.

patrysia-nie mam nic gorszego jak chore dzieci.:-(
zdrówka dla nich i dla was oczywiscie też
 
Luna zdrówka dla Was :tak:
Patrysiu dla Was też tony zdrówka życzę :tak:
Lidka to u Ciebie już zima :sorry2: ale dobrze że chociaż słońce świeci :tak:

Ja już mam sprzątnięte :tak: jeszcze tylko podłogi umyję jak Kuba zaśnie, jakiś obiadek podszykuję i będę mogła siedzieć :-) katar mi już przeszedł i całe szczęście że Kuba nie złapał :tak: idę dać Kubie jeść i pójdzie spać bo już z pieluchą lata :-)
 
Ja wrocilam ze szkoly to zagnalam mlode do spania i sama sie tez polozylam:tak::tak:I w ten sposob pospalysmy do po 10:tak::tak::tak:Ale Klaudia i tak mi cos marudzi:no:Sniadanko zjedzone,wiec musze troszke ogarnac i pranie wstawic:tak::tak::tak:

IWCIK
No mi tez sie nic nie chce a u nas pogoda tez w miare fajna:tak::tak::tak:
Jesli chodzi o kolke to ANABUBKA ma racje,jezeli dziecko ma miec kolki to bedzie mialo bez wzgledu na diete:no:Ale zycze Wam zeby to nie byla kolka:tak::tak::tak:

AS
Wspolczuje Kochana:no:Rozumiem ze Kuba byl taki zdenerwowany dlatego ze to Darek zawizol Go do szkoly a nie Ty,tak?

LIDUS
To rzeczywiscie pizdziawka u Was:szok::szok::szok:Ja jeszcze nie patrzylam ile mam stopni bo nie wychodzilam na balkon a termometr mam na balkonie wlasnie:tak:


LUNKA
Zdrowka dla calej rodzinki:tak:

PATRYSIU
Zdrowka dla dzieciaczkow:tak:
No i wpadaj szybciutko napisac nam jeszcze to co masz do napisania:-p
 
dobra jestem
dzieki dziewczyny za zdrowko - przyda sie :)

a co Wam mialam napisac to teraz napisze poki mala jeszcze spi a ja juz sobie poprasowalam co mialam poprasowac :)

wiec chcialam Wam powiedziec ze powoli zaczynam mala odstawiac od cyca
ale poki co to nie wychodzi :(
nie chce mi pic z butelki
tzn soczek albo herbatke wypije
ale mleka za chiny ludowe nie chce wypluwa krzywi sie
juz probowalam na rozne sposoby
mleko z kaszka, mleko z kasza manna, budyn rzadki i nic
ale wyobrazcie sobie ze tak sie wycwanila ze jak jej odciagnelam mleko bo chcialam zobaczyc czy wypije to odziwo wypila
normalnie szok !!!
no ale nie bede tez cal;y czas odciagala mleko
a tak podaje jej nan i pije z butelki tommee tippee... chyba ze trzeba zmienic butelke albo mleko ale poki co to nie mam tego w planach bo to sa dodatkowe koszty... wprawdzie male ale zawsze to cos...
wiec normlanie musze ja nauczyc pic to co ma...
myslicie ze da rade?
 
Dzień dobry


Przebiegłam dosłownie wasze posty i nic nie zapamiętałam :-D

Natali, a ty jeszcze w dwupaku :szok::szok::szok::szok: Zmykaj do szpitala :-p:-p:-p

MH, wow! Ale fajnie tam macie :tak::tak::tak: Zazdroszczę takiego miejsca na wypady - nam też się marzy taka działeczka, ale jeszcze długo będzie nam się tylko marzyła :sorry2:




Weekend nie zmienił u nas nic a nic :no: Zuza nadal krzycząca, Piotruś marudzący, a ja coraz bardziej nerwowa. :angry: Aaaaa, przepraszam - nowość jest taka, że na weekend zapalenie gardła powaliło mojego ukochanego :wściekła/y: Wyobraźcie sobie dwoje marudzących dzieci i chory chłop w domu przez cały weekend :dry::dry::dry:

No i dziś wstałam z bólem gardła :baffled: Mam nadzieję, że się nie rozwinie i że dzieciaki się nie zarażą :dry:



Kupiłam wczoraj stepper - będę stepować :-p:-p:-p:-D


Idę, bo Zuzia znów czegoś marudzi, a Piotruś "myje" rączki w łazience - od pół godziny :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
witam popoludniowo
czekam sobie na m zupka juz gotowa
kokardki mi przywiozla
ale 2400 do nastepnej srody:sorry2:
ale jej powiedzialam ze watpie zebym dala rade i jak cos to bede dzwonic
czyli raczej na pewno bede dzwonic:sorry2:

no i Czarek dzisiaj zrobił mi niespodzianke:baffled::crazy:
polozylam go spac i slysze jak buszuje po pokoju wiec znow polozylam go do lozka
ja sie tez polozylam i sobie drzemalam
pozniej przyszla ciocia slucham a ten nadal nie spi:sorry2:
przylecial siadl cioci na kolana ciocia mowi ze cos smierdzi
patrze a ona ma brazowe spodnie:szok:
patrze a czarek ma brudny tylek i nie ma gaci:szok:
wchodze do pokoju a tam smród jak nie wiem co
na środku leża gacie czarka z wielka kupa w srodku:crazy:
a na dywanie co jakis kawalek placki bo pewnie siadal jak sie bawil golym tylkiem na dywan:crazy:
i tak kilka brazowych plam do tego pościel tez i krzesełko no myslalam ze go rozniose:crazy:
troche przepralam te plamy krzeselko tez zmienilam posciel ale nadal cos smierdzi w pokoju wiec czeka mnie pranie dywanu bo pewnie cos przeoczylam a dywan ten w ulice i domki pstrokaty wiec nie trudno przeoczyc:sorry2:
 
Do góry