reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej witam poniedzialko
m w pracy
w nocy miałam trzy skurcze nie silne tyle ze kregoslup mnie bolal przez te pol godz jak cholera myslalam ze sie cos zacznie ale dupa:dry::dry:
odwrocilam sie na bok i przeszlo:dry:

przed chwila czarek przyszedl wcisnal sie miedzy mnie a wersalke i sie przytulil z pieluszka pozniej polozyl mi glowe na brzuchu mnie zabolalo wiec mowie mamuie to boli a on ze chce sie do Lenki przytulic no to mu pokazalam jak ma sie polozyc i tak lezala chwile pozniej sie podniosl i mowi poglaskaj lenke i zaczal mi glaskac brzuch:tak::tak:
i mowi lenka wychodź na mleczko:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Natali słodziak z tego Twojego Czarka.:-D:-D

Nic więcej nie poczytałam tylko ostatniego posta. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Dziewczyny wyszykowałam Kubusia do szkoły ,Darek go dziś sam zawiózł ,ja taka szczęśliwa chodzę sobie po domu.
Nagle telefon.
Dzwoni pani Kasia,żeby wziąć Kubusia ze szkoły ,bo jest tak chory ,że szok.
Ja zdziwiona,bo w domu nie kaszle.
Okazało się,że podczas płaczu jak się zdenerwował to go kaszel złapał i z tego wszystkiego flegmą zwymiotował.
:crazy::crazy::crazy::crazy:
To jak on musiał się rozpłakać :szok::szok::szok::crazy::crazy::crazy::baffled::baffled::baffled::baffled:
Ja już nie mam siły.:no::no::baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No i wracają do domu.
Asystentka go przyprowadzi.:tak::-:)-:)-(
 
hej witam poniedzialko
m w pracy
w nocy miałam trzy skurcze nie silne tyle ze kregoslup mnie bolal przez te pol godz jak cholera myslalam ze sie cos zacznie ale dupa:dry::dry:
odwrocilam sie na bok i przeszlo:dry:

przed chwila czarek przyszedl wcisnal sie miedzy mnie a wersalke i sie przytulil z pieluszka pozniej polozyl mi glowe na brzuchu mnie zabolalo wiec mowie mamuie to boli a on ze chce sie do Lenki przytulic no to mu pokazalam jak ma sie polozyc i tak lezala chwile pozniej sie podniosl i mowi poglaskaj lenke i zaczal mi glaskac brzuch:tak::tak:
i mowi lenka wychodź na mleczko:-D:-D:-D:-D


no kochana jak sie zaczelo cos z krzyza to mzoe poleci w koncu dalej
a Czarus slodki i mial racje
LENKA WYCHODZ NA MLECZKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D


Natali słodziak z tego Twojego Czarka.:-D:-D

Nic więcej nie poczytałam tylko ostatniego posta. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Dziewczyny wyszykowałam Kubusia do szkoły ,Darek go dziś sam zawiózł ,ja taka szczęśliwa chodzę sobie po domu.
Nagle telefon.
Dzwoni pani Kasia,żeby wziąć Kubusia ze szkoły ,bo jest tak chory ,że szok.
Ja zdziwiona,bo w domu nie kaszle.
Okazało się,że podczas płaczu jak się zdenerwował to go kaszel złapał i z tego wszystkiego flegmą zwymiotował.
:crazy::crazy::crazy::crazy:
To jak on musiał się rozpłakać :szok::szok::szok::crazy::crazy::crazy::baffled::baffled::baffled::baffled:
Ja już nie mam siły.:no::no::baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No i wracają do domu.
Asystentka go przyprowadzi.:tak::-:)-:)-(

upsss
no to wspolczuje
 
Hej dziewczynki.
Zaraz poczytam co u was, tylko skoro wklejam już na wątki w których sie udzielam , to i wam wkleję moją gadułę.

Niestety filmiki w kiepskiej jakości, nagrywane telefonem, ale dzwięk jest i to najważniejsze.

W celu wyjaśnienia:
A-mel-ka = Amelka
mamo= mama
tata=tata
lalka= Julka :errr::-D

YouTube - Wideo0005.3gp

YouTube - A-mel-ka

no pieknie;)))))))))))))))))))))))

moja Weronika nadal o sobie mowi Nika ;))))
tak to jest jak sie dzieciom nadaje trudne do wymowy imiona;))))
 
hej laski

ja wpadam z rana jak smietana:-D:-D:-D puki dziecię spi z meżem :-D:-D:-DoDWIOZŁAM dzieci do szkoły wpadłam do caritasu jeszcze z rana bo chciałam z derektora pogadac ale nici:-D b jej nie było dopiero o 10 wiec musze jeszcze raz pojechac:baffled: sniadamko zjadłam bo juz mnie muliło no i by trza ogarnać chałupe ale mi sie nie chce słońce swieci to moze bym tak pranie wstawiła???????:baffled::baffled::baffled:hmmmmmm od rana piekny dzien a mi sie dupy ruszyc nie chce:-D:-D:-D

Anabubka mam nadzieje ze akurat ta fiolka nie była skarzona bo jak na razie nic jej nie jest, choc wczoraj od18do24 nie spała chyba ja brzuszek bolał ale nie wiem po czym bo ja nic takiego nie zjadlam bo przy mojej diecie jest to nie mozliwe dopiero jak dałam jej kropelki espumisan i panadol dla dzieci to zasneła i bylo oki do rana , moze faktycznie cos z tych kropel skarzonych wyszło jej:baffled::baffled::baffled:nie wiem:baffled::baffled::baffled:

Siostra a ty gdzie sie podziewasz????????

Natali ty zamierzasz jak słoń chodzic w ciąży:-D:-D:-D

Lidka zrób fote tego dywanu:-):-)



Mlodzi wlasnie skonczyli jesc kolacyjke i teraz czekaja na mam talent:tak::tak::tak:Bylismy na spacerku ale zimno jest jak cholera:no::no::no:Obiadek na jutro gotowy:tak:
Dzieciaki mi tak wariowaly na moim lozku ze Klaudia jak tak skakala i biegala to przydzwonila glowa prosto w sciane:szok::no:Az mi sie wszystko w chacie zatrzeslo:no:No i ma niezlego binksola na czolko:no::no::no:


IWCIK
ja tez juz chowalam basen,ale juz w zeszlym tygodniu:tak::tak::tak:
Cale lato stal na dworze a uzywany byl moze z 5 razy:szok:
A z tym przedszkolem to chodzi mi o to ze bardzo chcialy isc i plakaly z tego wzgledu ze dzisiaj i jutro sie nei idzie:szok::szok::szok::-D:-D:-D

No nie u mnie basen w dzien w dzien był uzywany nawet ja w nim siedzialam z duzym brzuchem:-D:-D:-D

Natali seks przyspiesza poród :-D:-D:-D:-D

Witam wieczorem :tak: ja dzisiaj nie sprzątałam :-p jakoś nie miałam kiedy :sorry: jak wróciłam z żar Kubie jeść dałam M położył go spać a ja się wzięłam potem za pikle :tak: potem Kuba wstał ja byłam w połowie roboty słoików i prania :sorry: Kubek zjadł to pojechaliśmy na jarmark :tak: umówiłam się z siostrą i do domu wróciłam przed 19 a wyszłam po 15,00 :sorry: no i sprzątnąć gary i słoiki zacząć gotować :sorry: i tak dopiero teraz usiadłam a ostatnie słoiki się gotują :tak: od dzisiaj M mam w d** powiedział że on od siebie nic robić nie będzie w domu więc ja będę robić tylko dla siebie i dziecka :crazy: niech się pocałuje tam gdzie słońce nie dociera :crazy: i już dzisiaj jego świeżo wyprane ciuchy się walały na brudnej podłodze :sorry: może zacznie myśleć :sorry:chociaż wątpie :dry: a się denerwować nie mam zamiaru więc wypiłam pół butelki szampana i jest mi fajnie :-p do jutra dziewuszki :tak:

czasami chłopu trzeba dac cos do zrozumienia:-D:-D:-D

wogóle moja mała dzisiaj weszła sobie do kuchni a po kucni mało chodzi bo są płytki , więc jej nie puszczam...
a ona sobie chciała pójść do szafki i jak ruszyła od drzwi do tej szafki i na samym końcu się poślizgnęła na tych płytkach w skarpetuszkach i poleciała do przodu to uderzyła główką w szafkę:-(
na szczęście nie w kant i nie ma dużego guza tylko lekko czerwone:sorry2:
poza tym jeśli o mnie chodzi to cały czas chora... dzisiaj strasznie ze mnie leciało , aż się przebierałam... mam nadzieję że wyzdrowieję jak najszybciej


dobrze ze tylko na lekkim guzie sie skonczyło

Witam niedzielnie i jako pierwsza. Chyba nadal, hehe
Iwcik no i tak żeśmy zrobili. Tzn nie upiliśy się, no bo dziecko w domu, no to jak, ale po 2 drineczki żubróweczki ...

No i brzwo tak trzymać czasem trzeba sie napić:-Dsama bym co lykła ale nie wiem co by było z mała chyba by zaczeła śpiewać :-D:-D:-D

Witam i ja
Rano weszlam na BB napisalam posta a co sie z nim stalo to nie mam pojecia:szok::no::no::no:
Dziewczynki teraz spia bo bylismy chyba z 2 godziny na dworze wiec byly niezle padniete:tak::tak::tak:Dominika wygonilam do Jego pokoju i mam teraz czas dla siebie:tak::tak::tak:
Pocwiczylam sobie,posprzatalam i zezarlam duuzo alpejskiego mleczka:-D
Na dworze zimno i wieje:no:Ja czuje sie juz lepiej:tak::tak::tak:Pijemy herbatke z cytrynka i jest git:tak::tak::tak:
Jak mlode wstana to bedziemy jesc obiadek:tak::tak::tak:

No widzisz napisalas posta i znikł , czarujesz juz nam tutaj na BB :-D:-D:-D

ćwiczenia mordercze a pózniej ptasie mleczko w duzej ilosci:-D:-D:-D

Witam pod wieczór :tak: nie dawno wróciliśmy z festynu :-D fajnie się chodziło bo słoneczko od rana super świeci :-D Kuba zeżarł pierogi a mama pije herbatkę i wcina pączki :-) już chyba z 5 wciągnęłam :-D no cóż jak się ma @ to można wszystko jeść bez wyrzutów sumienia :-p wieczorkiem chyba znowu pojedziemy na jarmark zobaczyć :tak: dzisiaj będzie śpiewać Rodowicz ale my tak długo nie zostaniemy :tak: a z mojego balkonu fajnie widać dźwig z jarmarku i jak ludzie z niego skaczą na bangi :-D wygląda jakby bez liny się rzucali hehe :-D idę posiedzieć póki mogę do potem :-)

No to masz fajny widok co chwilke ktos sie rzuca :-D:-D:-D

Luna dzięki chyba będę musiała kupić ytakie , jak tu w Ie będą takie mieć...albo ktoś mi przyśle:-p
ciekawa jestem czy rajstpoki też takie są

Napewno sa musiasz dobrze popatrzec :tak::tak:

Witam wieczorkiem
Dzieciaki zaczynaja sprzatac to ja mam chwilke dla siebie:tak::tak::tak:Jak sie bawili to ja sobie poprasowalam wszytsko co mi wyschło:tak:Ostatnio zadziwiam sama siebie bo prasuje praktycznie na biezaco:szok::szok::szok::-D
Niedlugo szykuje kapiel i niech dzieciaki ida spac bo mam Ich dzisiaj dosyc

widze ze ostatnio idzie ci prasowanie to moze do mne bys tez wpadła i poprasowala troche:-D:-D:-D

ja jeszcze na chwilke na BB wskoczyam bo musialam wlaczyc laptopa zeby zrobic przelew:tak::tak::tak:
Dzieciaki juz oczywiscie spia a ja ogladam dowody zbrodni i zaraz tez ide spac:tak::tak::tak:

ANABUBKA
No prosze jaka z Ciebie wzorowa synowa;-):-)

Ja tez ogladalam pogode i tez sie ciesze bo ten tydzien ma byc ladny:tak::tak::tak:I oby był:-):tak:

i ja licze na dobra pogodę, bo musze koce wyprać:-)

Witam sie z ranca
Jakas zaspana jestem hehe;-):-)Mlode spia,Dominik konczy sniadanko a ja jeszcze w pizamie siedze i nie umyta:tak:No nic wypadaloby sie ruszyc i zasuwac do kibelka:tak::tak::tak:
Wstawac lasencje:-);-)

Ja wstałam o 6.30 ale na cyca :-D:-D

witam :-) w Kielcach piękne słoneczko ale zimno :tak: boze kiedy ja sie wyspie :szok: wczoraj byłam 10 godzin w pracy a dzis mam na 15.30 dopiero jutro wolne :baffled: duzo rzeczy do zrobienia ,góra ubran do poskładania , trzeba posprzatac no i jakis obiad wymuslic że by mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ide walne sie jeszcze na godzinke na wyrko bo usne na kasie dzis :-D ja kwstanę to moze bede miala chęc

witam ale dawno twoich postów nie czytałam, mi tez dzisiaj nic sie nie chce :-D:-Dwłasnie chłop nie moze sie doprosic sniadania wiec juz widze ze zrezygnował i poszedl sam robic :-D:-D:-Da co tam nic mu sie nie stanie a mi i tak nie wolno jesc jajecznicy:-D:-D:-D

no i musze spadac bo mala zaczyna sie ruszac wiec zaraz bedzie krzyk na jedzonko:-):-):-)milego popołudnia:tak::tak::tak:
 
Iwcik niektore dzieciaczki maja kolke lub cos podobnego mimo stosowania diety u mamy i nic na to nie poradzisz:baffled:
zycze Ci aby nie miala kolki,a moze spac nie chciala z nadmiaru wrazen?

no i pogoda ma byc caly ten tydzien:tak::tak::tak::tak:
ja juz posprzatlam,pranie rozwiesilam,posciel tez na powietrze wywalilam niech sie przechlodzi bo za oknem tylko 10stopni,brrrrr

tylko mala musze ubrac,siebie ogarnac,sanki domalowac:rofl2::rofl2::rofl2: i bede mogla po towarystwo do szkoly leciec:rofl2:
 
Natali ten Twój synek słodki :tak::-D a może w końcu się mała ruszy :tak:
As współczuję :-(

Witam :tak: Niestety tylko tyle spamiętałam :-( Pogoda jakaś dziwna :sorry2: raz słońce raz chmury :sorry2: ale na szczęście nie pada i oby tak zostało :tak: zaraz muszę się wziąć za sprzątanie i obiad bo sobie w sobotę odpuściłam na maxa :-p idę zjeść śniadanie i za robotę się biorę ;-) do później Laseczki :-)
 
reklama
Do góry