reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja wrocilam ze szkoly to zagnalam mlode do spania i sama sie tez polozylam:tak::tak:I w ten sposob pospalysmy do po 10:tak::tak::tak:Ale Klaudia i tak mi cos marudzi:no:Sniadanko zjedzone,wiec musze troszke ogarnac i pranie wstawic:tak::tak::tak:

IWCIK
No mi tez sie nic nie chce a u nas pogoda tez w miare fajna:tak::tak::tak:
Jesli chodzi o kolke to ANABUBKA ma racje,jezeli dziecko ma miec kolki to bedzie mialo bez wzgledu na diete:no:Ale zycze Wam zeby to nie byla kolka:tak::tak::tak:

AS
Wspolczuje Kochana:no:Rozumiem ze Kuba byl taki zdenerwowany dlatego ze to Darek zawizol Go do szkoly a nie Ty,tak?

Ty śpiochu jeden,widzę,że znalazłaś sposób ,żeby sobie dospać.:-D:-D:-D
Wiesz w sumie to on nie przejął się tym tak bardzo.:no:
Raczej powód był inny.
Pani pytała wszystkie dzieci w klasie ,a on za wszystkie chciał odpowiadać.:baffled::baffled:
Kuba nie rozumie,że inne dzieci też znają odpowiedź i nie dociera jakoś do niego jeszcze,że nie tylko on jest pytany.:baffled::baffled::baffled:
Tak się rozpłakał,że miał odruch wymiotny i mega duszący kaszel.
Dziewczyny powiedziały,że miały wrażenie,że on za chwilę płuca wypluje.:baffled::baffled::baffled:

Co do kolki to też się zgadzam z dziewczynami.:tak:
Kolka nie zawsze jest od diety.
Niektóre dzieci mają od połykanego powietrza.:tak::baffled::baffled:
W takiej sytuacji pomaga tylko kładzenie na brzuszku na własnych nogach i masowanie po pleckach .:tak::-):-)

dobra jestem
dzieki dziewczyny za zdrowko - przyda sie :)

a co Wam mialam napisac to teraz napisze poki mala jeszcze spi a ja juz sobie poprasowalam co mialam poprasowac :)

wiec chcialam Wam powiedziec ze powoli zaczynam mala odstawiac od cyca
ale poki co to nie wychodzi :(
nie chce mi pic z butelki
tzn soczek albo herbatke wypije
ale mleka za chiny ludowe nie chce wypluwa krzywi sie
juz probowalam na rozne sposoby
mleko z kaszka, mleko z kasza manna, budyn rzadki i nic
ale wyobrazcie sobie ze tak sie wycwanila ze jak jej odciagnelam mleko bo chcialam zobaczyc czy wypije to odziwo wypila
normalnie szok !!!
no ale nie bede tez cal;y czas odciagala mleko
a tak podaje jej nan i pije z butelki tommee tippee... chyba ze trzeba zmienic butelke albo mleko ale poki co to nie mam tego w planach bo to sa dodatkowe koszty... wprawdzie male ale zawsze to cos...
wiec normlanie musze ja nauczyc pic to co ma...
myslicie ze da rade?
To ,że mała wypiła odciągnięte mleko dla mnie szokiem nie jest.:no:
Mieszanka ma inny smak i dlatego młoda się krzywi i pić jej nie chce.
A dlaczego chcesz już ją od piersi odstawić?
Jest jakiś konkretny powód?


Niki nie marudziła to udało mis ię kilak fotek wrzucić :tak:
Nasz weekend na działeczce :-p

Takie mamy widoki:

p1160089.jpg

By lola_lu at 2010-09-20

Panowie przy pracy, też ładny widok ;)

p1160051.jpg

By lola_lu at 2010-09-20

Moja helenka bawi się z wujkiem :D

p1160064.jpg

By lola_lu at 2010-09-20

Mały smoluszek:

p1160078.jpg

By lola_lu at 2010-09-20

No a tego nie trzeba opisywać :p

p1160081g.jpg

By lola_lu at 2010-09-20
Super fotki ,domek zarąbisty.:tak:;-):-):-)

Dzień dobry
Weekend nie zmienił u nas nic a nic :no: Zuza nadal krzycząca, Piotruś marudzący, a ja coraz bardziej nerwowa. :angry: Aaaaa, przepraszam - nowość jest taka, że na weekend zapalenie gardła powaliło mojego ukochanego :wściekła/y: Wyobraźcie sobie dwoje marudzących dzieci i chory chłop w domu przez cały weekend :dry::dry::dry:

No i dziś wstałam z bólem gardła :baffled: Mam nadzieję, że się nie rozwinie i że dzieciaki się nie zarażą :dry:



Kupiłam wczoraj stepper - będę stepować :-p:-p:-p:-D


Idę, bo Zuzia znów czegoś marudzi, a Piotruś "myje" rączki w łazience - od pół godziny :baffled::baffled::baffled:
Kochana weekendu nie zazdroszczę:no:,ale przy dwójce małych dzieci to zapewne wszystkie mają podobnie.:tak:

witam popoludniowo
czekam sobie na m zupka juz gotowa
kokardki mi przywiozla
ale 2400 do nastepnej srody:sorry2:
ale jej powiedzialam ze watpie zebym dala rade i jak cos to bede dzwonic
czyli raczej na pewno bede dzwonic:sorry2:

no i Czarek dzisiaj zrobił mi niespodzianke:baffled::crazy:
polozylam go spac i slysze jak buszuje po pokoju wiec znow polozylam go do lozka
ja sie tez polozylam i sobie drzemalam
pozniej przyszla ciocia slucham a ten nadal nie spi:sorry2:
przylecial siadl cioci na kolana ciocia mowi ze cos smierdzi
patrze a ona ma brazowe spodnie:szok:
patrze a czarek ma brudny tylek i nie ma gaci:szok:
wchodze do pokoju a tam smród jak nie wiem co
na środku leża gacie czarka z wielka kupa w srodku:crazy:
a na dywanie co jakis kawalek placki bo pewnie siadal jak sie bawil golym tylkiem na dywan:crazy:
i tak kilka brazowych plam do tego pościel tez i krzesełko no myslalam ze go rozniose:crazy:
troche przepralam te plamy krzeselko tez zmienilam posciel ale nadal cos smierdzi w pokoju wiec czeka mnie pranie dywanu bo pewnie cos przeoczylam a dywan ten w ulice i domki pstrokaty wiec nie trudno przeoczyc:sorry2:
No nie powiem niezła niespodziankę Ci zrobił.:szok::baffled::baffled::baffled:

Witam mozna sie przylaczyc do grona mam siedzacych w domach z dziecmi???DOWIKLA-pisalam do ciebie ucaluj moje kochane ksiezniczki
witaj na forum.:-)

A no jasne ze mozna dolaczyc:tak::tak::tak:

A gdzie do mnie pisalas? Ja nic nie dostalam:no:
Dzwonilas moze wczoraj do mnie jakos do poludnia bo mialam nieodebrane z jakies numeru UK ?

No to jestem z dziewczynkami w domku po przedszkolu i sa jakies marudne:no:Jak po Nie poszlam to obydwie siedzialy u Pan na apka i nie raczyly zejsc:szok:
W czasie jak byly w przedszkolu to odrobilam z mlodym lekcje-szlaczki:tak:Na poczatu szlo fatalnie ale jak sie rozkrecil to szlaczki Jemu wychodzily super,tak wiec jestem z Niego dumna i mam nadzieje ze nei zapesze:tak:
Pozniej sam od siebie pisala wyrazy i nawet dobrze:tak::tak::tak:
Gratulacje dla Dominika za postępy.:tak:

hejka babencje.



czy o mnie ktoś jeszzcze pamięta?????:-p:-p:-p:-p:-p

mi normalnie czasu brak,dpba poinna być 2 razy dłuższa.

Oliwka lekko przeziębiona ale posżła dziś do przedszkola,daje jej syropy zobaczymy,mam nadziekje ze to si nie rozwinie.


w pracy na razie ok ,nie narzekam,ruch jest :-):-):-):-):-):-)


ja dzień w dzień kłade się między 23-24 w nocy a wstaje po 5.00 i tak w dzień w dzień.normalnie amm dość.
na co był mi ten interes :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
muszę przwyknąć.


a mi się smiać chcoało siostra dzwoniła i mówiła ze jej syn chodzi teraz do zerówki i Pani wezwała moja siostrę do szkły bo kacper jak robili ludziki z kasztanów to dorobił ludzikowi kutaska i jajka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

myslałąm że padnę :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


dobra ja mykam spac bo zaraz zasnę w głową w klawiaturze.:-)
Agnes jak fajnie,że się odezwałaś.
Dobrze,że Oliwka prawie zdrowa .:tak::-):-)
Cieszę się,że z pracy też jesteś zadowolona.:tak:;-):-):-)
Hmmmm.... co do godzin snu to czyżbyś chciała mi dorównać ?? :-D:-D:-D:-D:-D

Witam się nocnie.
Byłam z dzieciakami u lekarza .Wizytę mieliśmy na 21 .
Obydwoje mają lekko czerwone gardło i nieżyt nosa.:happy2:
Jutro normalnie idą do szkoły ,a ja będę miała święty spokój.:tak::-D:-D:-D
Kuba ten kaszel miał od płaczu i zapewne nieźle histeryzował :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:,że aż go dusiło.:baffled::baffled::baffled::baffled:
Pozostawię to bez komentarza.:baffled::baffled::baffled:
Klaudię boli ucha i pojechaliśmy właśnie ze względu na uszy :baffled::baffled::baffled:.
Okazało się,że ten ból ucha to promieniuje od gardła :baffled::baffled::crazy::crazy:
Dzieciaki dostały lekkie leki i wróciliśmy do domu.
W domu oczywiście okazało się,że prawie wszystko co mam na recepcie odnalazłam w apteczce.:-D:-D:-D:-D

Byłam dziś już na spotkaniu organizacyjnym w fundacji.
Mam już ustalony grafik na swoje zajęcia.:tak:
Udało mi się zająć salę na środy i piątki od godz.14.00 do 16 .00 :-):-)
Cieszę się z tego,bo już przed 17 będę codziennie w domku.:tak::-):-)
Małemu też już prawie ustawiłam grafik na wszystkie zajęcia.
Udało nam się zostawić Kubusiowi cały czwartek wolny .Niech chociaż 1 dzień sobie po szkole w domku odpocznie.:tak::tak:
Idę trochę powyszywać jeszcze.:-D:-D:-D

edit:
Zbliża się 4 ,chyba czas na spanie.
Dobranoc dziewuszki.;-):-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej hej
Jedna reka pisze druda wisze na telefonie. Próbuje do przychodni sie dodzwonic z marnym efektem.

Luna dawaj do lekarza jak najszybciej :tak:
No nie takie to proste kurcze. Szczerze to juz sie sama boje. Ale oprócz tego ze dostac sie do obcego lekarza to sztuka, to trzeba spedzic dzien na poczekalni przed gabinetem i miec nadzieje, ze jak przyjmie wszystkich swoich to ciebie tez. Albo i nie i idziesz z kwitkiem do domu. No to teraz siedziec pół dnia z młoda wsród tych chorych???? Lipa.


A Lunka gratuluję pracy super zawsze to jakiś grosz wpadnie a ty między ludzi wyjdziesz:tak::tak::tak:ale nie zapominaj o nas dobra:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Kochana no jakbym mogła. Z reszta to praca na chwile tylko.
Malinka tylko nie zapomnij o tej fotce Julci !


Agnes pamiętamy Cie kobieto, pamiętamy. Fajnego masz siostrzeńca! Zdolny chłopak, anatomie zna, to co się będzie krępował!



As- no masakra normalnie.
 
ja sobie mysle czy tylko ja nie spie od 6... patrze luna już dzwoni:szok:
spoglądam na zegarek tu już jednak siódma..czas szybko zleciał.. hehe
myślę...
a u was przecież zaraz 8:rofl2:
a zastanawiam się po co tak wcześnie dzwonisz do przychodni... heheh:-D
 
ja sobie mysle czy tylko ja nie spie od 6... patrze luna już dzwoni:szok:
spoglądam na zegarek tu już jednak siódma..czas szybko zleciał.. hehe
myślę...
a u was przecież zaraz 8:rofl2:
a zastanawiam się po co tak wcześnie dzwonisz do przychodni... heheh:-D

dobre dobre!!!:-):-):-)można sie zakrecic.

W koncu sie dodzwoniłam i zarejestrowalam młodą. Na popoludniu, to nawet lepiej.
Ana podsuneła mi wczoraj dobry pomysł-bańki.
Jak bedziemy u lekarza to poprosze zeby mi zaznaczyła gdzie sa osłuchowo zmiany i tam banki postawie. Młoda kaszle coraz brzydziej. Prawie tak paskudnie jak ja:-:)-:)-(
 
dobre dobre!!!:-):-):-)można sie zakrecic.

W koncu sie dodzwoniłam i zarejestrowalam młodą. Na popoludniu, to nawet lepiej.
Ana podsuneła mi wczoraj dobry pomysł-bańki.
Jak bedziemy u lekarza to poprosze zeby mi zaznaczyła gdzie sa osłuchowo zmiany i tam banki postawie. Młoda kaszle coraz brzydziej. Prawie tak paskudnie jak ja:-:)-:)-(
moja też powoli zachyna chrapotać:baffled: a mi zaczyna katar lecieć z nosa:baffled:jej kastar tż nie przechodzi...:-(
tyle że ja jej baniek nie postawię bo za młoda..
a Ty jkie chcesz stawiać?? te szklane ?? czy te nowoczesne gumowe??
 
Agnes pamiętamy Cię :tak: siostrzeniec dobre ludziki zrobił z kasztanów :-D a jak zrobił jajka? :-)
As fajnie że z salą się tak udało ustalić :tak: zdrówka dla Was :tak:
Malinka zdrówka dla M :tak: no ja też po dwóch testach ale w ciągu miesiąca ;-) teraz mi się @ kończy na szczęście :tak:
Luna dobrze że dzisiaj do lekarza :tak: oby zmian na płucach nie było :tak:

Witam z rana :tak: ja już po śniadanku Kuba już na mnie wchodzi :sorry: to dziecko to ma energie ostatnio :sorry: sprzątać dzisiaj nie będę bo mi się nie chce :-) dzisiaj dzień dziecka sobie robię :tak: muszę tylko obiadek zrobić tylko nie wiem co :sorry: cycki wyciągnęłam i nie mam więcej pomysłu co z nich zrobić :sorry: idę się napić ciepłej herbatki z cytrynką :tak: jutro zaczną odpowietrzać kaloryfery i zaczną grzać w końcu :-) no na reszcie ja nie wiem na co oni czekali ;-) zajrzę potem :tak:
 
Witam mozna sie przylaczyc do grona mam siedzacych w domach z dziecmi???DOWIKLA-pisalam do ciebie ucaluj moje kochane ksiezniczki
witamy może cos wiecej o sobie;-);-)
hejka babencje.



czy o mnie ktoś jeszzcze pamięta?????:-p:-p:-p:-p:-p

mi normalnie czasu brak,dpba poinna być 2 razy dłuższa.

Oliwka lekko przeziębiona ale posżła dziś do przedszkola,daje jej syropy zobaczymy,mam nadziekje ze to si nie rozwinie.


w pracy na razie ok ,nie narzekam,ruch jest :-):-):-):-):-):-)


ja dzień w dzień kłade się między 23-24 w nocy a wstaje po 5.00 i tak w dzień w dzień.normalnie amm dość.
na co był mi ten interes :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
muszę przwyknąć.


a mi się smiać chcoało siostra dzwoniła i mówiła ze jej syn chodzi teraz do zerówki i Pani wezwała moja siostrę do szkły bo kacper jak robili ludziki z kasztanów to dorobił ludzikowi kutaska i jajka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

myslałąm że padnę :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


dobra ja mykam spac bo zaraz zasnę w głową w klawiaturze.:-)
no to interes sie kreci kochana niedlugo sie przyzwyczaisz i wszystko ci bedzie mniej czasu zajmowac;-)
&&&&&&&&& za klientow co by zawsze dopisywali;-):tak::tak:


witam z rana mlody bajki oglada
m w pracy wiec zaraz do kokardek zasiadam ;-)
chalupa nawet czysta obiad ze wczoraj jeszcze jest:sorry:
wiec jest git:-p:-D:-D:-D

ino najpierw sniadanko sobie zjem:tak::tak:
 
Kamcia mamy te szklane. Jedne są na ciepło, a drugie na zimno. No młodej to te na zimno postawie, bo może się ognia przestraszyc, hehe. Ja pamiętam , ze się bałam jak byłam mała- ale lubiłam banki..

Młoda wygląda coraz mniej ciekawie. To do niej niepodobne, żeby leżała od rana do tej pory. To już 3h prawie. Dobra, zmykam.
 
reklama
Witam laseczki wtorkowo :happy::happy:
za oknem big słońce ale zimno jak pierun :sorry:wieje co chwilę przelotny deszczyk cuś jakby jesień się zaczynała :crazy:a to chyba dziś albo jutro zaczyna się astronomiczna jesień co nie?????????
Lunka kurcze szkoda marudy małej tym bardziej że znów ma przerwę w przedszkolu :-(kochana a dajesz jej coś uodparniającego?????moi sie lekko smarczą ale odpukac daje im codziennie tran i rutinacee i narazie nic się z tego nie rozwija co w Julki przypadku jest cudem :tak:
Agnes Kacper :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dno pomysłowy nie ma co :-D:-D:-D:-Dnie wiem po co pani mame woła przeciez to nic się nie stało :eek:
Beatko ja miałam przerwę w @ od 14 lipca do wczoraj więc stresik miałam nie mały :cool: tym bardziej że gdyby to miało być moje drugie dziecko to bym podeszła do tego z luzikiem ale to by mogło być 4 :szok::szok::szok::szok::szok:
Kamcia no fakt przecież nas dzieli jeszcze różnica czasu:-D:-D:-Djak się czujesz jak tam mała fosolina się czuje ?????
Natali ty chyba urodzisz przy tych kokardkach :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
As co ty o 4 na forum robisz :szok::szok::szok::szok::szok:ja się chyba nie przyzwyczaje do tych twoich godzin snu :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:Twój Kuba ma coś z mojego Adama ten tez się wyrywa do odpowiedzi jak ją zna i dziwi się czemu pani pyta innych przecież on wie :cool:
Moja Julka ma dziś pierwszy raz kółko teatralne zobaczymy czy jej się spodoba:eek:pytam jej dlaczego chce chodzić na kółko teatralne??a moja rezolutna córka co mi odpowiedziała ????MAMUŚ PRZECIEŻ PRAWDZIWE GWIAZDY GDZIES MUSZĄ ZACZYNAĆ !!!:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry