reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej laseczki
Ja w sumie planowalam sprzatanie ale poki co to umylam tylko okno u dziewczynek w pokoju:-);-)No i poukladalam sobie na jednej polce w garderobie:-pZ nosa mi leci jak cholera :no::no::no:chyba zwariuje zaraz:no::wściekła/y:
Dziewczynki oczywiscie odprowadzone do przedszkola:tak::tak::tak:Nie bylo zadnego problemu:tak::tak::tak:Jak wyszlysmy z szatni to od razu poszly do dzieci i Pan:tak::tak::tak:Pozniej szlam z Nimi do gory zeby podpisac umowe,zaplacic za ubezpiecznie i takie tam:tak::tak::tak:Mlode zostawily plecaczki przy stoliku i od razu zaczely sie bawic nie patrzac nawet na mnie:tak::tak::tak:Ja zrobilam co musialam,poszlam dac Im buziaki i wyszlam:tak::tak::tak:

LUNKA
Mam nadzieje ze Twoja Wikusia sie szybko uspokoila i bedzie ok jak bedziesz Ja odnierala:tak::tak::tak:Napisz pozniej:tak:
Zdrowka dla Ciebie

AS
No szalejesz kochana:szok:Ty o tej godzinie w szlafroku a nie w wirze pracy?:szok::szok:Az musialam oczy przetrzec jak to czytalam;-):-D:-D:-D

NATALI
Fajnie ze jestes:tak:ale szkoda ze nadal w dwupaku;-):-)
Rzeczywsicie Twoja coreczka nie bedzie taka malusia-no ale w sumie usg czesto sie myli
 
reklama
As niemozliwe ze TY o tej godzinie w szlafroczku:szok::szok:

Luna mam nadzieje ze mala szybko sie przyzwyczai kurcze co za bol jak dziecko placze:-( U nas dzis bylo dobrze Laura wcale nie plakala zakonczylo sie na marudzeniu.Jak przyszlam po nia zaczela mi spiewac piosenke po niemiecku:szok: wiem ze to jakas o jesieni:tak: i odrazu powiedziala mi ze dzis nie plakla w przedszkolu ale slyszalam jak w jednej z sal dziecko wolalo mame i sie zanosilo:-( Trzymam kciuki za Was

Dowikla a TY gdzies sie tak zalatwila? Fajnie ze dziewczynki odrazu wiezly sie za zabawe i malo co je interesowalo gdzie mama:-D:-D
Sa dzieci ktore placza od poczatku a sa i takie ktore po miesiacu zaczynaja plakac a nawet i wczesniej bo zdaja sobie sprawe z tego ze trzeba chodzic codziennie:cool2: mam nadzieje ze Twoje nie beda nalezaly do tej grupy dzieci i beda barzdo chetrnie przebywaly w przedszkolu:tak:

Natalineczka Ty sie do porodu szykuj a nie kokardki Ci w glowie:-D

Laura spi ja zrobilam pomidorowa z ryzem. Jak wstanie wybieramy sie na zakupki i do meblowego a potem Lali z zciocia beda robily ciasto kokosowe z mandarynkami:rofl2::rofl2: No i czkawke mam:laugh2:
 
Kobitki, wy sę ze mnie nieśmiejcie, jestem połamana... A co takiego robiłam? Testowałam nową kosiarkę, piłę mechaniczną :-p zabawa była przednia :-D Kopałam ziemniaki, grabiłam, no i rwałam jabłka... Wszytsko z przyjemnością, ale dzisaj daje mi się we znaki :eek: Musi mi szybko przejść bo w piątek znowu tam się wybieram :-p


Dowikla, super, że male tak dobrze przyjęły przedszkole :tak:
 
My juz z mlodym po obiedzie:tak:Zjedlismy sobie frytki i rybki:tak::tak::tak:No i ogarnelam chate:szok::tak::tak::tak:Dominik oglda scoobiego ale co chwilke pyta sie kiedy pojdziemy po dziewczynki:szok::szok::szok::tak::tak:
U mnie bylo tak ladnie a zaczelo padac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no:

ANKA
Ty mnie nawet nie strasz bo ja mam nadzieje ze nie beda wcale plakaly:tak:
Dominik nie plakal ani razu jak poszedl do przedszkola-jako jedyne dziecko w grupie:tak::tak::tak:
Fajnie ze Laura juz lepiej w przedszkolku:tak::tak::tak:

Ja w jakis dzien planuje jechac do ikea po te wyrka dla dziewczynek,ale kiedy to bedzie to nei wiem:tak:Bo jak mam tam jechac to jestem chora bo to jest na drugim koncu miasta a sa takie kot=rki stale ze szok:szok::szok::szok:Bo rozkopali nam pelno ulic i robia wszystkie na raz:no::no::no:

EUPHORIA
To chyba ta pogoda niestety tak na nas dziala:no::no::no:
 
hej laski.:-)
ja czekam na serial i tak wpadam zobaczyc co u was.....:tak: i co widze ze nasza natalineczka-jest w domku :szok:;-)i to jeszcze w dwupaku.a ja myslałam ze ze szpitala wyjdziesz z niunia.

moje dzieci szaleja z m a ja musze pranie pozbierac ale tak mi sie :no:nie chce ze szok.

dowikla-super ze dziewczynki wcale nie płakały.oby tak dalej.:tak:

luna-duzo zdrowia.:tak:
 
Dowikla dziewczyny napewno beda takie jak Dominik czyli twardzielki:tak::tak::-) Piosenke Lali z przedszkola znalazlam w necie i teraz razem spiewamy:rofl2:

Lidka zrob dzien wolnego jutro tez zdazysz:rofl2::rofl2:Ja zrobilam 2 prania:-)


Bylam na zakupach i w sklepie meblowym upatrzylam sobie lampe to stolowego i do sypialni:-p cholernie drogie ale boskie:tak: Mebelki rowniez upatrzylam ale z zakupem sie wstrzymuje :cool2: do tego widzialam maly naroznik z funkcja spania za 200e wiec w miare tanio ale material mi nie odpowiada:cool:Wszystko ladnie wyglada na fotografii:crazy:
Kuzynka robi ciacho wiec wieczorkiem na lepszy sen sie najem:tak: Jakies z kokosem i mandarynkami:-pPOtem napisze jak samkowalo
 
Ja sie wykapalam i umylam wloski a dzieci ogladaja baje:tak::tak::tak:
Panie w przedszkolu bardzo chwalily dziewczynki:tak::tak::tak:Mowily ze ani razu nawet nie zapytaly sie o mnie:tak::tak::tak:Caly czas sie ladnie bawily,rysowaly i gadaly:tak::tak::tak:Mowily ze sa bardzo kontaktowe i mega wygadane:tak::tak::tak:No jestem z Nich dumna jak cholera:tak::tak::tak:
jak przyszlam po Nie to Klaudia bawila sie z dziecmi a Wiktoria siedziala Pani na kolankach i czytaly ksiazeczke:tak::tak::tak:
Klaudia tylko palkala w szatni jak zobaczyla ze kapcie zostaja w przedszkolu:szok:Musialam je zapakowac i zabrac do domu i jutro wezmiemy je znowu:tak::tak::tak:
Byly bardzo zmeczone ale w domku zjadly frytki i rybki i jest git:tak::tak::tak:

ANKA
No za 200e to rzeczywiscie nie drogi ten naroznik:tak::tak::tak:
Ale masz fajnie z tym ciachem:tak:Podrzuc troche;-):-)Chociaz ja znowu nie jem slodkiego bo znowu wywalilo mi brzuch-masakra:no:
Co uda mi sie troszke zrzucic to za chwile znowu go mam:no::no::no::rofl2:

LIDUS
Widze ze dopadl Cie len;-):-)
 
hej laski.:-)
ja czekam na serial i tak wpadam zobaczyc co u was.....:tak: i co widze ze nasza natalineczka-jest w domku :szok:;-)i to jeszcze w dwupaku.a ja myslałam ze ze szpitala wyjdziesz z niunia.

moje dzieci szaleja z m a ja musze pranie pozbierac ale tak mi sie :no:nie chce ze szok.

dowikla-super ze dziewczynki wcale nie płakały.oby tak dalej.:tak:

luna-duzo zdrowia.:tak:
ano w dwupaku tez mialam taka nadzieje ze sie rozpakuje ale jakos mi nie wyszlo:-D:-D:-D
jutro jade na badanie jeszcze
i zobaczymy co tam mi wybadaja:-D
narazie jakos tak sie miernie czuje nic mi sie nie chce i wogole taka wypluta jestem:sorry:
a kokardki musze robic bo m teraz na miejscu i wyplaty beda cieniutkie wiec trzeba nadrobic;-)
ale dzis laba poki co
jutro zas przygotowania bo czarek ma urodzinki wiec trzeba bedzie conieco przygotowac:tak:
 
reklama
witam
dolaczam do grona wrzesniowego wirusa BB:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
juz wczorajs ie dziwnie czulam tak jakos nieswojwo no i sie wyczulam
rano juz mnoe zaczelo cos doganiac,w nocy mnie trzeslo tez.
no i pol dnia kichlaam teraz coraz gorzej,zaczyna mi leciec z nosa i czuje ze bede miala niezle zawalone gardlo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no i do ego Weronike tez zaczelo lapac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a dzis takie laden sloneczko bylo i 22stopnie w cieniu:tak::tak::tak:]
no pikna pogoda wiec pol dnia przesiedzialsymy na dworzu:tak::tak::tak::tak::tak::tak:



Witam poniedziałkowo.
Kubuś zaczął kasłać ,więc siedzimy w domku.:-(
pozdrawiam.

zdrowka dla Kuby

Anabubka, dzięki za soczki :tak::tak::tak:

nie ma za co;-)
smakuja chociaz?

ja
Za to Amelka ostatnio chyba ADHD ma.:ninja2: Dziś nawet na biurko z kompem weszła.:szok:

eee tam zaraz adhd
poprstu żywe sreberko:-D:-D:-D:-D:-D

hej dziewczyny

przepraszam poczytalam ale nie odpowiem.....

Julek mi sie zakatarzył i jakis taki nie wyraźny....grrr....czekam na lekarza mam nadzieje ze to nic poważnego....eh

zdrokwa dla malucha.oby nic mu nie bylo

Hej dziewczynki, wczoraj o czytałam, al enie zdążyłam nic odpisać, dzis poczytałam, ale nei mam głowy, ech...
Młoda poszła do przedszkola z wielkim płaczem, ogromnym, na salce nie chciała sie odkleić w końcu kazałam ją zabrac, bo tak mogłyśmy tam kucac do obiadu. dzwoniłąm o 11, czy zabrac ją jeszcze przed obiadem, czy sie może uspokoiła, no pnoć ciężko było, ale śpi i mają dobre myśłi, mam przyjśc po 14. Denerwuję sie, ale nie chcę dzwonić co chwilę...
Dla rozładowania się pomyłam okna. Jakas babcia w bloku na przeciwko ostro wymachiwała mi ręką na groźbe. No chyba miaal rację. Jedną nogą stałam na taborecie, drugą za oknem na skośnym parapecie jedną ręką myłam okno a w drugiej trzymałam telefon i klafciłam z AS. ehhe, nic by to, ale mieszkam na 10 piętrze:-D:-D:-D
Mój gotuje obiad, robi gulasz z wołowinki. Udąło mi sie niedrogo kupićtakie ładne wielkie kawały a w cenie gulaszu, no i bedzie na dziś. Miało być na wczoraj, ale po kolei.
W sobotę grałą u nas w mieście Anathema, kiedyś ukochany zespół, teraz troche sie moim zdaniem zeszmacili. Bilet 100zł wiec od razu wiedzieliśmy, ze nie pódziemy. widzialam ich juz 2 razy, a piotr 3 i to w latach świetności i zarąbistych kawałków.
Ale w sobotę dzwonią jedni, drudzy znajomi, czy nie wpadniemy do restauracji na dachu w solankach, ze tam sie wszyscy zbierają, że mamy przyjsc, no i poszliśmy jednak. Wychodzimy z tamtąd grzecznie, każdyz zniedopitym piwem w ręce, ale kultura, no ludzie po 30 lat, wiec wiecie, a tu straz sie uśmiecha do nas, no i zaczelo sie spisywanie. 100 dla każdego. jako jedyna nie pijąca zaczelam siępięnie uśiechac, o dzieciach w pzredszkolu mówić itd, hehe, no i puścili nas wszystkich. Koncert okazał sie mega niewypałem, zmarzliśmy tylko okrutnie. Młoda była u babci na noc iw niedziele mięliśmy tylko ją odebrac, a tam juz obiad uszykowany, wiec wczorajszy obiad mamy na dziś.
Kaszel męczy mni enadal okrutnie, Piciu dzwonił do przychodni od 8 rano. Odebrali jak juz nie było do kogo nikogo zarejestrować:wściekła/y:I ja nadal z kaszlem, a liczyłam na zbawienny syrop, a mo połamany jak nie iwem co. Będe szła po małą to pójde do apteki i kupię cos co Mi As poradziła, no może pomoże, bo juz nie iwem...

no to mielismcie niezly weekend
ladny usmiech potrafi zdzialac cuda:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
weiele spraw tak zalatwiam:-D:-D:-D:-D:-)
a z tym myciem okien to tez robilam tyle ze mieszkalam na 1pietrze kiedys
teraz te moje na gorze musze umyc ale to blizej pitaku

hej kochane dziopki
troszke poczytałam ale po tym szpitalu nie mam weny do nadrabiania sorki:-p
ale dziekuję za zainteresowanie i wszytskie kciuki zacisniete
Wiktoria dzieki ze informowalas dziopki na biezaco:tak::tak: :*

jeszcze jutro mam isc na badanie gin do szpitala rano bo dzis na przepustke wyszłam
m do niemiec nie jedzie powiedzialam ze nie ma mowy i koniec kropka:tak:
i siedzi sobie w domku
teraz poszedl malego siostry popilnowac a ja czarka do spania i na bb:-D:-D:-D
byla babka z kokardkami przywiozła mi tak 3000 do nast srody wiec na luzie bede sobie robic
m cos mi rozklada i chyba na l4 pojdzie bo nie ma juz sily a po co ma sie meczyc
za te 2 dni dzis i jutro bedzie mial zwolnienie ze szpitala a pozniej na chorobowe
niech tez sobie odpocznie popilnuje czarka a ja sie za kokardki wezme;-)
moze mnie wtedy cos wezmie
ah no i dzis mialam usg z ktorego wynika ze jestem w 38 tyg i 3 dniu ciazy mala wazy 3400 wiec tez nie bedzie taka malusia ale mam nadzieje ze juz nie taka duza jak mlody:tak:
oj alem sie rozpisala:-D:-D:-D
stesknilam sie za wami strasznie;-)

no to kawal kobitki bedzie:tak::tak::tak::tak::tak:]
fajnie ze ejstes z nami ale bylo sie rozpakowac:-D
a po odejsciu czopu to i 2 tyg mozna jeszcze chodzic
tylko kapieele w wannie niezalecane:no::no::no::no::no::no::no::no::no:
uwazaj bo mi chcieli orod wywylac robiac 2 razy masaz szyjki macicy
ale Weronika sie nie dala:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


Hej laseczki
Ja w sumie planowalam sprzatanie ale poki co to umylam tylko okno u dziewczynek w pokoju:-);-)No i poukladalam sobie na jednej polce w garderobie:-pZ nosa mi leci jak cholera :no::no::no:chyba zwariuje zaraz:no::wściekła/y:
Dziewczynki oczywiscie odprowadzone do przedszkola:tak::tak::tak:Nie bylo zadnego problemu:tak::tak::tak:Jak wyszlysmy z szatni to od razu poszly do dzieci i Pan:tak::tak::tak:Pozniej szlam z Nimi do gory zeby podpisac umowe,zaplacic za ubezpiecznie i takie tam:tak::tak::tak:Mlode zostawily plecaczki przy stoliku i od razu zaczely sie bawic nie patrzac nawet na mnie:tak::tak::tak:Ja zrobilam co musialam,poszlam dac Im buziaki i wyszlam:tak::tak::tak:
]


to super ze dziewczynki dobrze w przedszkolu
ale nie doczytalam jakos-on codzinnie na 13 ta czy tylko tak dzis?beda normalnie chodzic do przesdzkola?
teraz bedziesz miala czas na solke:-p

Kobitki, wy sę ze mnie nieśmiejcie, jestem połamana... A co takiego robiłam? Testowałam nową kosiarkę, piłę mechaniczną :-p zabawa była przednia :-D Kopałam ziemniaki, grabiłam, no i rwałam jabłka... Wszytsko z przyjemnością, ale dzisaj daje mi się we znaki :eek: Musi mi szybko przejść bo w piątek znowu tam się wybieram :-p
:

no prosze
a wezmiesz mnie kiedys??????:-)


ano w dwupaku tez mialam taka nadzieje ze sie rozpakuje ale jakos mi nie wyszlo:-D:-D:-D
jutro jade na badanie jeszcze
i zobaczymy co tam mi wybadaja:-D
narazie jakos tak sie miernie czuje nic mi sie nie chce i wogole taka wypluta jestem:sorry:
a kokardki musze robic bo m teraz na miejscu i wyplaty beda cieniutkie wiec trzeba nadrobic;-)
ale dzis laba poki co
jutro zas przygotowania bo czarek ma urodzinki wiec trzeba bedzie conieco przygotowac:tak:

przesilenie jesnienne
a poza tym ja w szpitalu zawsze robilam sie gorzej chora niz jak do niego wchodzilam:rofl2:
 
Do góry