reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej wieczorkiem.:happy:
moje dzieci spia krystian sie kapie m piwko popija a ja ogladam taniec z gwiazdami i zagladam na bb.:tak:
wpadam życzyc wam tylko spokojnej nocki.
dobranoc.:-)

ania-ja nie szukałam przez internet tylko po sklepach meblowych biegalam co jakis czas.
trwało to prawie 4 miesiace ale jestem zadowolona.:tak:

agnes-zgadzam sie z ania,:tak:rozmowa z pania to raczej tu wiele nie da.za dużo dzieci maja i nie sposób na wszystkie patrzec na raz.

wiki-masz jakies wiesci o natalineczce?
 
reklama
ja tylko na chwilke bo jestem wlasnie w trakcie kapania dzieci i ogladam taniec z gwiazdami:tak::tak::tak:mam nadzieje ze niedlugo pojda spac bo ja tez jestem spiaca:tak:No i jutro trzeba wstac po 7 łeeee masakra

A wiec zmykam laseczki
Dobranoc:-)
 
Kamcia tak niekiedy jest, mala ciagle chcialaby byc przy Tobie, moze czuje ze bedzie nowa dzidzia (male dzieci czuja wiecej niz nam sie wydaje) powinno jej przesc za jakis czas.
moze i masz racje... z tej strony na o tym nie pomyslalam... pewnie sie boi ze ja odrzucimy...
no np na tyle sie jej w nocy nie dalo odlozyc do lozeczka ze spala w nocy z nami:sorry2:



anka .. ja to nie wiem czy znajdziesz taki maly naroznik z funkcja spania...

wogtole widze ze wy ladne obiadki macie w niedziele ...
chinszczyzna , McDonalds:-D

a ja sie pochwale ze bylam na spotkaniu mam z irlandii z bb no i naszym obiadem byl grill i ciasto:rofl2: wiec nie jestem lepsza... hehehe
taeraz sobie odpoczywam i oczywiscie nalogowo bb:-D


ciekawe jak tam natalineczka... cos jej nie slychac... ma ktos z nia kontakt??pewnie juz tuli malenstwo :)
 
Ostatnia edycja:
witam jak zwykle w godzine policyjna:-)
nie probuje nawet nadrabiac bo od piatku spoor tego:rofl2:
moj komp w koncu dziala jak nalezy
bo sobote calkiem odmowil psolusznstwa
w ogole monitor sie nie zalczal.juz myslelismy ze nowa karte graficzna trzeba kupic,ale moj maz wczoraj rano rozebral kompa na czesci,wyczyscil porzadnie,polozyl nowa paste od prock i teraz komp smiga jka zly:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
na szczescie:tak::tak::tak:
sobota minela mi bardzo pracwicie
robilam generalne porzadki-mycie okien,trzepanie dywanow,w miedzyczasie obiad,walka z grzybami z lasu,pranie firanke itd itd.dzis konczylam sparztanie,zostal mi tylko prysznic do umycia,ale to jutro:tak::tak::tak::tak:

dziewczyny juz spia,p w pracy wiec mam luzik:-)
 
jednak nadrobila bo az duzo tego nie bylo:-)


Witam, mamy sobotę, zapowiedzieli piękną pogodę wiec na nią czekam:-)
Familia śpi, co niektórzy nawet chrapą. Byłam u młodej, oddycha juz przez nosek, czyli coraz lepiej. Wczoraj cos mi chrypiała, ale może tylko tak chwiliowo, bo później było oki. No liczę, że w końcu wyzdrowieje.

Mąż wczoraj starał się mnie podleczyć, no musze przyznać, że lekarstwo stare jak świat pomaga!:-D

Prowadzimy 3 tysiącami głosów:tak:

ehh pogoda
wczoraj u nas bylo pochmurno na szczecsie nie padalo
za to dzis kolo poludnia zaczelo mzyc i tak caly czas,a mialo byc ladnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dobrze ze nie lalo

Witam sobotnio

ja dziś jak królowa pospałam do 7:-Dm mnie obudził na kawkę i śniadanko ,a dzisiaj serwował jajecznice z grzybami ,bo wczoraj po południu był na grzybkach,mniam....

Ja wróciłam już na starą ścieżkę i znowu chodzę na siłownię ,ano jakoś muszę o siebie dbać ,potrzebuję tego,nie ma nic lepszego niż jak sie prządnie zmęczyć:-D a ,że byłam z kolezanką ,to czas na rowerku i na plotkach zleciał....:rofl2:

Rano powiedziałam moim dzieciom ,że wolę być w pracy niz ich wrzasków słuchać ,przykre ,ale są chwile,że nie wytrzymuję nerwowo,Klaudia skarży i musztruje,a Ksawier sie drze ,tak to wygląda:baffled:

zazdroszcze takiego sniadanka
nie jestes jedyna w takich myslach o slowach
dopisuje sie do klubu mam z brakiem cierpliwosci:tak::tak::tak:
ja Pauline wczoraj na noc do mamy sprzedalaam,poszlay dzos do kosciola wiec ja z jedna mialam luzik
no i p do 16 byl dzis w domu wiec dzis wstalam przed10:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


Dowikla widzę że z pogody na maxa korzystacie i super :-D my zaraz się wybieramy na spacer :tak:
Natali powodzenia życzę w takim razie :-D

Ale dzisiaj poszalałam ze sprzątaniem :tak: okna nawet pomyłam :-D i się ze wszystkim uporałam do 13,00 :tak: M ma wolne do 4 października :sorry2: chyba się nie pozabijamy :-D a teraz uciekam na dworek :-D ach i prowadzimy ponad 3000 punktów do przodu :-D

ja sie ze swoimi ognami narobilam bo musialam je dokladnie z farby doszorowac
ale gabka do zmywania i mleczko do czyszczenia i jakos zeszlo:-):-):-)
a jak mi teraz paaaachnie w domu cudnie:-):-):-):-):-):-)

może Natalineczka już urodziła .:rofl2:

A ja... kiedy już myślałam, że koniec na dziś w drzwiach stanął Ł. z czubatym wiadrem grzybów. :crazy::szok::szok::szok::-D Fakt faktem, że nie było go 3 godz. , ale żeby aż tyle? :szok: No mnie tam się japka śmieje, bo ileż można ogórki własnej roboty jeść. :-p:-D:-D I już część zasuszam , część obgotowuję do sosu... :tak:

moj wczoraj nazbieal ale na szczecsie ja ich nie obieralaam tylko on:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


Witam niedzielnie.
Ja jak zwykle od rana na pełnych obrotach.:tak:
Rano śniadanko,prasowanko potem kąpiel taka ponad godzinna z miła muzyczką w tle :-D:-D ,na 12 poszłam sobie do kościoła ,po kościele spacer z psem i zakupy ,następnie zrobiłam obiadek (dziś schabowy,ziemniaki z wody i marchewka z groszkiem) teraz zasiadłam na BB.:-):-):-)
Zaraz idę trochę jeszcze posprzątać bałaganu remontowego (trzeba rozkręcić i wyrzucić Kubusiową starą sofę , posegregować puzzle,układanki ,gry planszowe,zrobić redukcję zabawek pluszowych,bo Lunka czeka z niecierpliwością , a u mnie przewalają po kątach.;-);-)
O 20 planuję obejrzeć Opole i miło spędzić wieczorek z mężem,a co mi z planów wyjdzie to się okaże .:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Do zaklikania babole.:-p:-p:-):-)

no to tez miala s pracowity dzienja w piatek robilam segregacje i porzadki u dziewczyn w zabawkach i zeszlo mi sie ponad 4godziny zeby to ogarnac:szok:
a ile klockow sie znalazlo i innych rzeczy
Weronice przypomnialy sie puzle i domino:-):-):-):-):-)
a dzi sciralam kurze,porzdanie umylam laziekne cale sciany itd(procz prysznica) i pare innych rzeczy
jeszcze mi tylko okna na grze zostalo obczyscic z fraby i umyc,ale mysle ze w tym tyg sie uda

H

nie zdawałam sobie sprawy ile jest harówki przy swoim interesie:tak::tak::tak: masakranie jest to łatwy grosz ale jak już zaczęłam to nie ma odwrotu :tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-)


Oliwka ma lekki katar trochę ją podkurowałam przez weekend oby szybko przeszło bo jutro do przedszkola.
poranki jeszce płaczliwe ale potem istne szaleństwo.w piątek znowu przyszła poobijana:no::no::no::no: góz na czole bo niby biegała za kolezanka i nie wyrobiła zaketu i wpadłą w ścianę.
aki

no wpadki sie zdarzaja:rofl2:
moja mala jak zaczela chodzic to ciagle miala jakies guzy i siniaki na glowie
a ze Twoja Oliwka z tych ruchliwych to co sie dziwic:-)
trzymam kciuki za dobry rozruch interesu:tak::tak::tak::tak:
 
hej wieczorkiem.:happy:
moje dzieci spia krystian sie kapie m piwko popija a ja ogladam taniec z gwiazdami i zagladam na bb.:tak:
wpadam życzyc wam tylko spokojnej nocki.
dobranoc.:-)

ania-ja nie szukałam przez internet tylko po sklepach meblowych biegalam co jakis czas.
trwało to prawie 4 miesiace ale jestem zadowolona.:tak:

agnes-zgadzam sie z ania,:tak:rozmowa z pania to raczej tu wiele nie da.za dużo dzieci maja i nie sposób na wszystkie patrzec na raz.

wiki-masz jakies wiesci o natalineczce?
Wczoraj Natala pisała do mnie ale jeszcze nie urodziła.Nic sie nie dzieje narazie na dzien wczorajszy a dzisiaj to nie wiem bo napisałam jej 2 wiadomosci ale mi nie odpisała
moze i masz racje... z tej strony na o tym nie pomyslalam... pewnie sie boi ze ja odrzucimy...
no np na tyle sie jej w nocy nie dalo odlozyc do lozeczka ze spala w nocy z nami:sorry2:



anka .. ja to nie wiem czy znajdziesz taki maly naroznik z funkcja spania...

wogtole widze ze wy ladne obiadki macie w niedziele ...
chinszczyzna , McDonalds:-D

a ja sie pochwale ze bylam na spotkaniu mam z irlandii z bb no i naszym obiadem byl grill i ciasto:rofl2: wiec nie jestem lepsza... hehehe
taeraz sobie odpoczywam i oczywiscie nalogowo bb:-D


ciekawe jak tam natalineczka... cos jej nie slychac... ma ktos z nia kontakt??pewnie juz tuli malenstwo :)

Jeszcze nie tuli malenstwa no chyba ze w nocy urodziła czekam na wiadomosc od niej




Witam w poniedziałek dzieci Franklina oglądają a ja kawusia bb farmerama a poźniej nauka testów na prawko musze sie wziąśc do nauki
 
witam :-) ja chyba nigdy nie nadrobie:szok::szok:zarazmusze leciec po leki do apteki potem pojechac po osłone silnika do oponiarzy bo zapomnialam potem szybko do domu bo Zuiz wraca ze szkoły no iobiad jakis i o 13 po Gabi do przedszkola :tak:
Miłego poniedziałku :-)
troche zdjęc
1 i 3 to nasi goście :-D na 2 Gabi odpoczywa na masce opelka po taplanui się w kalużach :-D 4 i 7 to oczywiście lokalny czerwony kapturek :-Dpotem Zuzia Wojtek ślodko spiąca i na ostatnim Gabi "chrzci kaloszki ":tak:
 

Załączniki

  • 082810153217.jpg
    082810153217.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 22
  • 090210141648.jpg
    090210141648.jpg
    43,4 KB · Wyświetleń: 21
  • 051910090223.jpg
    051910090223.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 23
  • 091210182348.jpg
    091210182348.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 23
  • 063010162209.jpg
    063010162209.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 24
  • 061210112707.jpg
    061210112707.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 24
  • 091210182326.jpg
    091210182326.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 27
  • 060810072533.jpg
    060810072533.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 23
  • 090210141510.jpg
    090210141510.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnia edycja:
Cześć kobitki, jestem masakrycznie zmęczona po tym weekendzie na działce :szok: Ale było fajnie :tak:

Anabubka, dzięki za soczki :tak::tak::tak:

Jonanna super fotki :tak:

Co i trzymam kciuki za Natali :tak:

Idę poleżeć, bo mi na krześle cięzko siedziec :szok::-D
 
reklama
hej wieczorkiem.:happy:
moje dzieci spia krystian sie kapie m piwko popija a ja ogladam taniec z gwiazdami i zagladam na bb.:tak:
wpadam życzyc wam tylko spokojnej nocki.
dobranoc.:-)

ania-ja nie szukałam przez internet tylko po sklepach meblowych biegalam co jakis czas.
trwało to prawie 4 miesiace ale jestem zadowolona.:tak:

agnes-zgadzam sie z ania,:tak:rozmowa z pania to raczej tu wiele nie da.za dużo dzieci maja i nie sposób na wszystkie patrzec na raz.

wiki-masz jakies wiesci o natalineczce?
ale mnie pocieszylas tymi 4 miesiacami:-D:-D mam jeden na oku
moze i masz racje... z tej strony na o tym nie pomyslalam... pewnie sie boi ze ja odrzucimy...
no np na tyle sie jej w nocy nie dalo odlozyc do lozeczka ze spala w nocy z nami:sorry2:



anka .. ja to nie wiem czy znajdziesz taki maly naroznik z funkcja spania...

wogtole widze ze wy ladne obiadki macie w niedziele ...
chinszczyzna , McDonalds:-D

a ja sie pochwale ze bylam na spotkaniu mam z irlandii z bb no i naszym obiadem byl grill i ciasto:rofl2: wiec nie jestem lepsza... hehehe
taeraz sobie odpoczywam i oczywiscie nalogowo bb:-D


ciekawe jak tam natalineczka... cos jej nie slychac... ma ktos z nia kontakt??pewnie juz tuli malenstwo :)
znalazlam jeden i mam go na oku :)
Co do obiadkow to u nas chinszczyzna ewentualnie KFC do MCDonalds nie chodzimy bo ja bym nie pojadla heheheh nie jadam chamburgerow i jego odmian a frytki to se moge w piekarniku zrobic:-D:-D
Witam poniedziałkowo.
Kubuś zaczął kasłać ,więc siedzimy w domku.:-(
pozdrawiam.
zdrowka zycze
witam :-) ja chyba nigdy nie nadrobie:szok::szok:zarazmusze leciec po leki do apteki potem pojechac po osłone silnika do oponiarzy bo zapomnialam potem szybko do domu bo Zuiz wraca ze szkoły no iobiad jakis i o 13 po Gabi do przedszkola :tak:
Miłego poniedziałku :-)
troche zdjęc
1 i 3 to nasi goście :-D na 2 Gabi odpoczywa na masce opelka po taplanui się w kalużach :-D 4 i 7 to oczywiście lokalny czerwony kapturek :-Dpotem Zuzia Wojtek ślodko spiąca i na ostatnim Gabi "chrzci kaloszki ":tak:

a gdzie kupilas te pelerynke czerwona? Moja jak byla mala to milala taka sama ale rozowa- dostala w prezencie i ja bylam straszenie z niej zadowolona:tak:



Witam z ranka
Laura w przedszkolu, kuzynka spi no to co tu robic. Wiadomo na bb wskoczyc. Szukam pomyslu na obiadek
 
Do góry