reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam i ja poniedzialkowo:-)
Mlody juz w szkole a dziewczynki od kiedy wstaly caly czas mowia o przedszkolu:tak::tak::tak:Najchetniej juz by poszly a to dopiero na 13:tak::tak::tak: Pogoda taka sobie bo nie jest zimno i nie pada ale przydaloby sie sloneczko:tak:Pranie sie kreci a my zaraz bedziemy jesc sniadanko:tak:
Ja jakos zle sie czuje i katar mam:no:Masakra jakas:no::no::no:W glowie mi sie kreci i wszystko mnie boli:no:
 
reklama
Witam z ranka
Laura w przedszkolu, kuzynka spi no to co tu robic. Wiadomo na bb wskoczyc. Szukam pomyslu na obiadek

ja dziś robię sosik z grzybków ze schabem. :tak: Przepis wrzuciłam na kulinarny. https://www.babyboom.pl/forum/mamy-...mam-co-na-obiad-6559/index57.html#post5997900 :tak:
Ale w domku pachnie...:rolleyes2::rolleyes2::rolleyes:

Joanna73 ależ urosły te twoje cudeńka:szok::tak::tak::-):-):-). Goście w domu pierwsza klasa.:-D:-D:-D

As 76 zdrówka dla Kubusia. :tak:


Mama Helenki
to co ty robiłaś na tej działce? :-p Cała pewnie skopana.:-D:-D;-);-)

wiktoria12 informuj nas co tam u Natali.:tak:;-):-)

Ka.M`cia ja uwielbiam spotkania forumowe.:tak::tak::-):-):-) Tylko ostatnio jakoś zebrać się nie możemy.:baffled: Co z tym twoim usg? Na kiedy je masz zaplanowane?


Nie lubię poniedziałku. :cool: Ciężko po weekendzie wrócić mi do normalności. Tyle zawsze do roboty...:confused2::confused2::confused2:
Za to Amelka ostatnio chyba ADHD ma.:ninja2: Dziś nawet na biurko z kompem weszła.:szok:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny

przepraszam poczytalam ale nie odpowiem.....

Julek mi sie zakatarzył i jakis taki nie wyraźny....grrr....czekam na lekarza mam nadzieje ze to nic poważnego....eh
 
hej mamuski.
witam sie i ja w poniedziałkowy ciepły i słoneczny dzien.:-)az człowiek sie lepiej czuje jak za oknem swieci słonce.krystian w szkole,dzieci położylam spac ale jak słysze to jeszcze szaleja w łuzeczkach,m pojechal do ksiegowej a ja z kawka na bb wskoczyłam.
obiadem mam z wczoraj wiec mam luz.posprzatałam sobie,pranie nastawiłam i nie mam co robic.:szok:

kamcia-koniecznie daj znac jak tam po usg.

justa-ja tez nie lubie poniedziałku i to strasznie.:wściekła/y:

dowikla-eee no to dzis wielki dzien dla Ciebie i dziewczynek:tak:.zaciskam kciuki żeby dziewczynki nie płakały i były zadowolone.
 
witam :-) ja chyba nigdy nie nadrobie:szok::szok:zarazmusze leciec po leki do apteki potem pojechac po osłone silnika do oponiarzy bo zapomnialam potem szybko do domu bo Zuiz wraca ze szkoły no iobiad jakis i o 13 po Gabi do przedszkola :tak:
Miłego poniedziałku :-)
troche zdjęc
1 i 3 to nasi goście :-D na 2 Gabi odpoczywa na masce opelka po taplanui się w kalużach :-D 4 i 7 to oczywiście lokalny czerwony kapturek :-Dpotem Zuzia Wojtek ślodko spiąca i na ostatnim Gabi "chrzci kaloszki ":tak:
Ależ Ci kochana dzieci porosły:szok::-D:-D
A Gabi "Czerwony kapturek " -pierwsza klasa.:tak::-):-)

Cześć kobitki, jestem masakrycznie zmęczona po tym weekendzie na działce :szok: Ale było fajnie :tak:

Anabubka, dzięki za soczki :tak::tak::tak:

Jonanna super fotki :tak:

Co i trzymam kciuki za Natali :tak:

Idę poleżeć, bo mi na krześle cięzko siedziec :szok::-D
Fajnie,że miło było .
Ale co TY robiłaś ,że na krześle siedzieć nie możesz?:szok::eek::laugh2::laugh2:

Witam i ja poniedzialkowo:-)
Mlody juz w szkole a dziewczynki od kiedy wstaly caly czas mowia o przedszkolu:tak::tak::tak:Najchetniej juz by poszly a to dopiero na 13:tak::tak::tak: Pogoda taka sobie bo nie jest zimno i nie pada ale przydaloby sie sloneczko:tak:Pranie sie kreci a my zaraz bedziemy jesc sniadanko:tak:
Ja jakos zle sie czuje i katar mam:no:Masakra jakas:no::no::no:W glowie mi sie kreci i wszystko mnie boli:no:
EEE no to macie dzisiaj wielki dzień.:tak::-):-)
Napisz potem jak dziewczynki.
Tobie zdrówka życzę.
Kuruj się :rofl2::rofl2:
hej dziewczyny

przepraszam poczytalam ale nie odpowiem.....

Julek mi sie zakatarzył i jakis taki nie wyraźny....grrr....czekam na lekarza mam nadzieje ze to nic poważnego....eh
zdrówka dla małego i oby nic poważnego.:no::-):-)

A ja taka jakaś wczorajsza jestem.
Jeszcze normalnie w szlafroku chodzę.:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
Oczywiście bez śniadania.:-D:-D:-D:-D:-D
Kurczę jakiś porządny kop mi sie należy,bo dziś nic mi się nie chce.:no::cool2::eek::eek::eek:
Spaliśmy i nie tylko :-):-) z mężem do 9.45 i jakoś tak milusio było,że teraz wspomnieniami żyję.:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Ania dostałam od koleżanki pelerynka wisiała w szafie 2 lata i o niej zpomniałam dopiero jak zrobiło sie zimnoe w poszukiwaniu kurtki zanlazłam pelerynę :szok::zawstydzona/y: ale jak któras chetna to odsąpie jak Gabi wyrośnie :tak:zreszta mam duzo ubran po Gabi posprawdzam jakie rozmiary i chetnie oddam :tak:
 
Witam Z ledwością nat chodzi u szwagra :sorry: Pogoda się zepsuła a myślałam że Kuba sobie polata na dworku bo tu przestrzeń :tak: Kuba zasypia, teściowa w kuchni gołąbki robi a ja się nudzę :sorry: nie dam rady poczytać długo bo się boję że ekran mi zgaśnie :sorry: zdrówka życzę chorowitym i trzymam kciuki za Natalkę :tak: tylko tyle zdołałam zobaczyć :sorry: zajrzę jutro jak dam radę :tak: najważniejsze że oddam głos na Anie :tak: słoneczka życze :-D
 
Dzień dobry! :-)


Mam Piotrusia z powrotem! Huuuurrrrrraaa! :-):-):-):-):-)

Wybaczcie kochane, ale dziś jestem tylko po to, żeby się odmeldować! Idę się nacieszyć dzieckiem :-p:-p:-p :-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej dziewczynki, wczoraj o czytałam, al enie zdążyłam nic odpisać, dzis poczytałam, ale nei mam głowy, ech...
Młoda poszła do przedszkola z wielkim płaczem, ogromnym, na salce nie chciała sie odkleić w końcu kazałam ją zabrac, bo tak mogłyśmy tam kucac do obiadu. dzwoniłąm o 11, czy zabrac ją jeszcze przed obiadem, czy sie może uspokoiła, no pnoć ciężko było, ale śpi i mają dobre myśłi, mam przyjśc po 14. Denerwuję sie, ale nie chcę dzwonić co chwilę...
Dla rozładowania się pomyłam okna. Jakas babcia w bloku na przeciwko ostro wymachiwała mi ręką na groźbe. No chyba miaal rację. Jedną nogą stałam na taborecie, drugą za oknem na skośnym parapecie jedną ręką myłam okno a w drugiej trzymałam telefon i klafciłam z AS. ehhe, nic by to, ale mieszkam na 10 piętrze:-D:-D:-D
Mój gotuje obiad, robi gulasz z wołowinki. Udąło mi sie niedrogo kupićtakie ładne wielkie kawały a w cenie gulaszu, no i bedzie na dziś. Miało być na wczoraj, ale po kolei.
W sobotę grałą u nas w mieście Anathema, kiedyś ukochany zespół, teraz troche sie moim zdaniem zeszmacili. Bilet 100zł wiec od razu wiedzieliśmy, ze nie pódziemy. widzialam ich juz 2 razy, a piotr 3 i to w latach świetności i zarąbistych kawałków.
Ale w sobotę dzwonią jedni, drudzy znajomi, czy nie wpadniemy do restauracji na dachu w solankach, ze tam sie wszyscy zbierają, że mamy przyjsc, no i poszliśmy jednak. Wychodzimy z tamtąd grzecznie, każdyz zniedopitym piwem w ręce, ale kultura, no ludzie po 30 lat, wiec wiecie, a tu straz sie uśmiecha do nas, no i zaczelo sie spisywanie. 100 dla każdego. jako jedyna nie pijąca zaczelam siępięnie uśiechac, o dzieciach w pzredszkolu mówić itd, hehe, no i puścili nas wszystkich. Koncert okazał sie mega niewypałem, zmarzliśmy tylko okrutnie. Młoda była u babci na noc iw niedziele mięliśmy tylko ją odebrac, a tam juz obiad uszykowany, wiec wczorajszy obiad mamy na dziś.
Kaszel męczy mni enadal okrutnie, Piciu dzwonił do przychodni od 8 rano. Odebrali jak juz nie było do kogo nikogo zarejestrować:wściekła/y:I ja nadal z kaszlem, a liczyłam na zbawienny syrop, a mo połamany jak nie iwem co. Będe szła po małą to pójde do apteki i kupię cos co Mi As poradziła, no może pomoże, bo juz nie iwem...


Joasiu fajni goście. Tego lata na Manchataie złpali na oknie takiego skoczka-tylk po to, żeby go zmierzyć, bo to jakis mutant gigant-miał 13,5cm w tłobiu! szok, ja duże widziałam, ale nie te i nie takie.
A czerwony kapturek no bajka po prostu:-):-):-). Ja się zgłaszam!


Kamcia jak tam usg?
A jak tam Natalii???
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej kochane dziopki
troszke poczytałam ale po tym szpitalu nie mam weny do nadrabiania sorki:-p
ale dziekuję za zainteresowanie i wszytskie kciuki zacisniete
Wiktoria dzieki ze informowalas dziopki na biezaco:tak::tak: :*

jeszcze jutro mam isc na badanie gin do szpitala rano bo dzis na przepustke wyszłam
m do niemiec nie jedzie powiedzialam ze nie ma mowy i koniec kropka:tak:
i siedzi sobie w domku
teraz poszedl malego siostry popilnowac a ja czarka do spania i na bb:-D:-D:-D
byla babka z kokardkami przywiozła mi tak 3000 do nast srody wiec na luzie bede sobie robic
m cos mi rozklada i chyba na l4 pojdzie bo nie ma juz sily a po co ma sie meczyc
za te 2 dni dzis i jutro bedzie mial zwolnienie ze szpitala a pozniej na chorobowe
niech tez sobie odpocznie popilnuje czarka a ja sie za kokardki wezme;-)
moze mnie wtedy cos wezmie
ah no i dzis mialam usg z ktorego wynika ze jestem w 38 tyg i 3 dniu ciazy mala wazy 3400 wiec tez nie bedzie taka malusia ale mam nadzieje ze juz nie taka duza jak mlody:tak:
oj alem sie rozpisala:-D:-D:-D
stesknilam sie za wami strasznie;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry