reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
ojej, moja tez sie chyba tej starszej bałą, taka trochę czaronica mogłaby być jak dla dzieci, ale teraz juz jest oki, potrzebowała 2 dni iją polubiła. Tez bedzie dobrze, ważne, ze choć jedna jej sie spodobała.




Przez telefon to się neida, poweie ee tam i ucina, i gadaj sobie zdrów. Nasłaąłm PIci ana nią. Mam jej chociaż odręcznie coś tam napisać, wie jak to wyglada, więc... I wsadzic jej w łapę! No co za koita,zbyt ufna, myśłei, ze jak ona taka to i kazdy Ja rozumiem, no niby znajoma, sąsiadka, ale im sie grunt pali pod nogami, juz samocjhód sprzedali tv itp, tera zmieszkanie, bo ich synuś w długi wpier.... za 100tyś zł! I ni emam zamiaru oddac! Wiec mogą nie myśleć racjonalnie tylko dupska włąsne ratować, no nie?
Lali jak sobie ubzdura ze sie kogos boi to masakra.Tak bylo z babcia maksa czyli tesciowa Iwcik normalnie jak ja brala za reke to ta w ryk, uciekala przed nia:baffled:potem sie przyzwyczaila i mowila ze nie lubi tej babci:zawstydzona/y:
Dobrze ze P jej napisze cos odrecznie koniecznie niech to pismo bierze i da do podpisu
hej mamuski!!!
witam sie w zimny poniedziałek.
pogoda taka w kratke rano bylo pochmurno a teraz niby slonce swieci ale jest zimno.:-(
moje dzieci spia,krystian w szkole m w pracy a ja sobie posprzatałam,pranie właczylam obiad mam z wczoraj wiec teraz na spokojnie kawke pije i ogladam dd tvn.
moj krystian znowu cos zaczyna ciagnac nosem oby zadne chorubsko sie z tego nie rozwinelo:no:.a ja sie dzis w.......m:wściekła/y: rano na maxsa odwoziłam krystiana do szkoly i jechałam bocznymi drogami bo tam nigdy korków nie było az do dzis:szok:....a dzis korek taki ze 35 minut jechalam do szkoły i sie spózniłam no normalnie masakra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.jechac rano drogami rzeszowa istne pieklo.

milego dnia.:-)


mh-zdrówka dla niuni.

dowikla-ja tez jestem z tych osób co uwielbiaja spac dlugo.:tak:i tak jak ty odliczam dni do weekendu zeby pobyczyc sie dluzej w łuzku.

malinka-to super ze sie juz lepiej czujesz.

ania-trzymam kciuki zeby lali jak najszybciej polubiala przedszkole.


luna-nocki wspólczuje.
zdrowia dla wikusi.
korki to masakra nikt ich nie lubi a sami je tworzymy my czyli kierowcy:-D:-D najgorsze sa w DE jak jest wypadek to mozesz i 4h stac w miejscu:sorry2:
Kciuki sie przydadza
Nocki wsółczuję.
Oj tak jak dzieciaków w domu nie ma to raj na ziemi !!!:-





Ania przyzwyczai się i będzie git.:tak:
A nie próbowałaś dociec dlaczego ona się boi tej przedszkolanki?
Może jej coś powiedziała,albo zabrała ,albo po prostu może on Zabierała Lali od Ciebie i ona sobie ją źle kojarzy?
Powodów może być 1000 :baffled::sorry2::sorry2::sorry2:

Rozwiązałam problem z ciocią i wujkiem.:rofl2::rofl2:
Do siebie weźmiemy Artura mojego brata ,a mama położy gości na Artura łóżku.
Artur swój to się bałaganu nie przestraszy,bo częściowo to i on go robił.:-D:-D:-D:-D
A jeszcze go perfidnie wykorzystam i pomoże mi posprzątać.:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Kurczę za godzinę po małego do szkoły.:baffled::baffled:
A taka fajna cisza ,aż uszy bolą z braku decybeli :-D:-D:-D

Mój mały to oczywiście nie zapisuje się na nic prócz komputerów w szkole.:happy2:
Klaudia to już zwariowała do reszty :-D:-D:-D:-D
Wymyśliła sobie ,że ...
Będzie chodziła do 3 szkół jednocześnie :szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled:
I tym sposobem normalne gimnazjum matematyczno-informatyczne) rano ,a po południu 2 x w tygodniu szkoła językowa (angielski,niemiecki,hiszpański):szok::szok: i 2 x w tygodniu szkoła tańca (hip hop i formacje).
Do tego oczywiście nadal warsztaty w Buffo i stajnia (ujeżdżanie Ori):szok::szok::baffled::baffled::baffled:
Jak ona da radę to ja już na prawdę nie wiem.:no::no::sorry2::sorry2:
Laura boi sie obcych a jak juz ktos jest starszy to koszmar.Babkla napewno jej nic nie zrobila fakt dzis niepotrzebnie wziela Laure za reke:crazy: bo wtedy ta jeszcze gorzej zaczela plakac na szczescie poszla do tej mlodej babki i bylo ok posiedziala z nia 5 minut i zaczela sie zabawa.Widzialam jak szlam po nia ze sie ladnie bawi z dziecmi, usmiecha sie wiec chyba zabawa jej sie podobala.dzis jeden chlopczyk mial urdzinki wiec mam nadzieje ze byla zadowolona zreszta mowila ze bylo fajnie
Hej kobietki... dawno mnie tu nie bylo... a tyle sie działo... Ufff.... mielismy troche problemów z moim.. potem szykowanie sie do pierwszego dnia przedszkola... No i w końcu nadszedł ten dzień.... Sebastian był 3 dni w przedszkolu i dziś leży mi chory ://// ale mam nadzieje że szybko mu przejdzie :) Teraz postaram sie być tu z Wami na bierząco... nareszcie sie nauczyłam jak subskrybować tematy... więc teraz mam wszystko w jednym miejscu i nie musze biegać po całym forum i szukać :)
witamy ponownie :)
Zdrowka zycze
Dzwonila do mnie KERNA
Nadal jest w szpitalu i dzisiaj wywoluja Jej porod bo ma duzo bialka w moczu,takze dzisiaj musi urodzic
Trzymajmy za Nia kciuki:tak::tak::tak:
Jak urodzi to da mi znac:-):tak:


LUNKA
Wspolczuje nocki:no::no:

ANKA
Mam nadzieje ze Laura szybko sie przekona do przedszkola i ze bedzie tam chodzila chetnie:tak:

AS
No to Pani miala dzisiaj przeboje z Kubulcem:no:Wspolczuje


My wrocilysmy ze spaceru i niedlugo sprobuje polozyc dziewczynki zeby sie troszke przespaly:tak:
no i bedzie nowy dzidzius:-):-)
Witam Kochane
Dziekuje za takie mile przyjecie, nie bede wymieniala wsyztskich po nickach gdyz bylo by tego naprawde duuuzo. Fakt z do nadrabiania mam troszke, tempo macie zaskakujace.

Cos o sobie ;)

Lat 23, mama wspanilego prawie 3-letniego syna. Mieszkam w Londynie raczej tak juz pozostanie. Z wyksztalcenia Logistyk. Pracowalam jako specjalista d/s sprzedazy w Plus Gsm, lecz obecnie siedze w domku i zajmuje sie moim skarbem.
witam na forum
Dlugo juz jest w Londynie?
 
Anka dla Laury to nowa sytuacja ale sądze że da sobie rade z dnia na dzień bedzie coraz lepiej na pewno :):) Trzymam za Was kciuki :) Mój Seba już robi pierwszą przerwe w chodzeniu do przedszkola bo zachorowal mi ://
 
hej popoludniowo.:-)
moj m pojechal po krystiana do szkoly i na zakupy ja dziecia obiad dałam i teraz poszli spac.zaraz obiadek podgrzeje i bedziemy jesc.bylam z dzieciakami na dworze ale zimno jak cholera :wściekła/y:niby byli ubrani a i tak raczki zimne mieli-ma nadzieje ze mi sie nie rozchoruja.

dowikla-koniecznie daj znac co z kerna.
trzymam kciuki.:tak:

natalineczka-kochana to jeszcze ty tylko zostalas:tak:.ciekawa jestem kiedy u ciebie wybije godzina zero.;-)

as-głosik oddany.:tak:

euphoria-witam.:-)
 
Niedawno Cię widziałam w realu i uwierz ,że naprawdę fajnie wyglądasz.:tak:

Klaudia to już zwariowała do reszty :-D:-D:-D:-D
Wymyśliła sobie ,że ...
Będzie chodziła do 3 szkół jednocześnie :szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled:
I tym sposobem normalne gimnazjum matematyczno-informatyczne) rano ,a po południu 2 x w tygodniu szkoła językowa (angielski,niemiecki,hiszpański):szok::szok: i 2 x w tygodniu szkoła tańca (hip hop i formacje).
Do tego oczywiście nadal warsztaty w Buffo i stajnia (ujeżdżanie Ori):szok::szok::baffled::baffled::baffled:
Jak ona da radę to ja już na prawdę nie wiem.:no::no::sorry2::sorry2:
albo ja coś przeoczyłam , albo nie chwaliłyście się tym spotkankiem. :no: Fajnie.

As Klaudia to cała ty. Równie jak mama w miejscu nie usiedzi. :-D
Kiedy ona na to wszystko znajdzie czas? :szok:

... No i w końcu nadszedł ten dzień.... Sebastian był 3 dni w przedszkolu i dziś leży mi chory ://// ale mam nadzieje że szybko mu przejdzie :)
Normalna rzecz. :tak: trafił do skupiska dzieci i przez pewien czas może łapać wszystko co ktoś przyniesie. :tak:

Dzwonila do mnie KERNA
Nadal jest w szpitalu i dzisiaj wywoluja Jej porod bo ma duzo bialka w moczu,takze dzisiaj musi urodzic
Trzymajmy za Nia kciuki:tak::tak::tak:
Jak urodzi to da mi znac:-):tak:
Jejku, jak to zleciało.:szok: Kerna trzymaj się. Jesteśmy z tobą.:tak::tak: Dowikluś pozdrów i ucałuj ją od nas. :tak: I czekamy na bieżące informacje.:tak::tak:

Dziewczynki może możemy jakoś pomóc Ani ?

"Jest na forum dziewczyna o imieniu Ania. Jej narzeczony zginął w wypadku w pracy a ona spodziewa sie dziecka. Jest w koszmarnej sytuacji finansowej dlatego zorganizowalysmy dla niej akcje w konkursie TWOJE PUDEŁKO . zbieramy glosy na to zdjecie. każdy glos sie liczy i zbliza nas do wygranej sporej sumy pieniazkow, ktore Ania bedzie mogla wydać na meble. Wystarczy tylko głos w czerwonym polu z prawej strony. Mozna glosowac raz dziennie. Prosimy o głosy:)
Więcej o Ani tutaj Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął..."


https://www.babyboom.pl/forum/mozes...-2010-moj-narzeczony-zginal-43013/index2.html
popieram prośbę. :tak::tak:

Pracowalam jako specjalista d/s sprzedazy w Plus Gsm, lecz obecnie siedze w domku i zajmuje sie moim skarbem.
oooooooo spec od Plusa.:-):-):-)

Dziewczyny chyba złe są na mnie że tak jestem i znikam :////
eee tam :no:

U nas zaraz czas na obiad, dzis pierogi ruskie z barszczem, ale mam na nie ochote tak dawno nie jadlam. A moj maly to je uwielbia pewnie znow z 5 szt zje, chociaz cos bo starszny niejadek z niego.
i ja uwielbiam :tak::tak::tak:

Anka dla Laury to nowa sytuacja ale sądze że da sobie rade z dnia na dzień bedzie coraz lepiej na pewno :):)
kurcze, a może pani krzyknęła na grupę i Lali się przestraszyła :oo2:


Pizza dochodzi, my po zupce.
Julce pani wychowawczyni się zmieniła .:wściekła/y::wściekła/y: Na taką wredotę, co to chyba z powołania nauczycielem nie jest.:no::wściekła/y::crazy: Żadna mama zadowolona nie jest, tym bardziej, że to II klasa, komunijna... :baffled: Koszmar. 14 września mamy zebranie. Już widzę co się tam będzie działo. :baffled::baffled:
 
Ostatnia edycja:
A u mnie sie rozpadalo:no::no::no:Mlodzi ogladaj bajke scooby doo bo dziewczynki oczywiscie nie usnely a ja popijam sobie capucinko:tak::tak::tak:Oczy to mi sie normalnie same zamykaja:no:
Dzisiaj zanim dzieci beda sie kapaly to wlacze juz ogrzewanie,bo jak nie ma slonca w ciagu dnia to mam w domu chlodniej:no::no::no:

AS
Ja tez juz oddalam glosik:tak:


JUSTYS
A dlaczego Julce zmienili Pania:szok:???Przezcie normalnie to sa 1-3 klasy:tak::tak::tak:
Moj Dominik ma dosyc fajna:tak::tak::tak: my tez mamy zebranie 14 wrzesnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry