reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Natali mi siostra robiła torta :tak: bo ja za pieczenie spodów się nie biorę, jakoś biszkopty nigdy mi nie wychodzą :sorry2: a zygzak z masy zrobiony ;-) jeszcze mam w zamrażce kawałek :-p
Lidka z miłą chęcią bym do Ciebie wpadła na kawkę ale kawał drogi :sorry2: za rok na wakacje prawdopodobnie będę w Twoich rejonach a dokładnie w Solinie :tak:

No i już po robocie :tak: teraz mogę odpoczywać :-) słoiki zrobione, wyszło ich 9 :tak: tylko jestem ciekawa do czego ja to będę dawać :sorry2: pranie wisi, obiadek wszyscy zjedli :tak: miałam jechać do siostry na grzyby ale głowa mnie zaczęła boleć i już za późno trochę się zrobiło :sorry2: w tygodniu pojadę sobie do mamy i mam nadzieję że coś pozbieram i znowu słoiki zrobię :-D coś mi się spodobało ;-) idę posiedzieć póki mogę zajrzę wieczorem jak dam radę :tak:
 
reklama
Hej dziewki, u mnie nic nowego, jakoś nie mam ochoty na nic, ani na kompa, tylko książki osttanio mnie wicągaja jedna po drugiej:rofl:

Luna
w koncu udało mi się pomierzyc,a fotke znalazłam stara;-)
rozmiar z metki 122
szerokosć38 w najwęższym miejscu
dlugość 67
dl rekawa 42
 

Załączniki

  • IMGP5081.jpg
    IMGP5081.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 25
Beata-galaretka z arbuza??? Że jak?????
Anka no u nas to marzenia ściętej głowy:-D:-D:-D

Luna[/B] w koncu udało mi się pomierzyc,a fotke znalazłam stara;-)
rozmiar z metki 122
szerokosć38 w najwęższym miejscu
dlugość 67
dl rekawa 42
Kochana, to za duży jeszcze, Wiki w porywach na 104 nosi, ale to zależy od producenta. Dł rękawa spod pachy ma ledwo 30m:tak:. No szkoda:-(

Młoda gotuje dla psa obiadek, mój zasnął, tak go horror wciągnął. heheheheA ja podmieniam wode w zbiorniku i podnosze sobie wykałaczkami powieki:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Witam wieczorem. Ja sobie kąpiel zrobiłam, tak fajnie mi było że szkoda było wychodzić ale niestety tata siedział przed laptopem i musiałam dupe ruszyć :sorry2: Kuba już po butli bo chodził i coś kwękał za to wcześniej ojciec go położy spać :tak: Luna a no galaretka z arbuza ale robiłam co innego :tak: tylko nie wiem do czego to będę dawać :sorry2: hehe najlepiej zrobić coś do niczego :-D ale mam ochotę zrobić jakieś pikle i chyba jutro przejdę się na nasz targ i zobaczę co i po ile mają :tak: i znowu będę musiała słoiki od mamy brać :-p ale coś dzisiaj padnięta jestem, jeszcze na dodatek głowa mnie szmera :baffled: idę poskładać zabawki i łóżko sobie pościelę :tak: do jutra dziewczynki :tak:
 
beata czasem dobrze jest sie polenic troszeczke:-D
zajefajnego torta mialas :)

natalineczka to z zakupow jestes zadowolona.......???
no i mam nadzieje ze nie bede miala wiekszej dzidzi niz ta :-pa przynajmniej nie przy porodzie SN;-)

mamola niezla jestes... hehe ale nie ma sie co dziwic... ja nieraz tez co kilka dni sie robie na bostwo zeby to moj wiedzial ze sie dla niego staram:-p

euphoria witamy witamy:tak:

cholera ostatnio zabiegana jestem... nawet ledwo wyraqbiam z nadrabianiem....:sorry2:
 
Witam z ranca
Ale bym sobie jeszcze pospala,oczy mi sie same zamykaja:no:Dominik idzie na 8 do szkoly a juz jakos przed 7 mi chodzil po chacie:szok:a planowalam Go obudzic kolo 7;30Teraz pozera sniadanko a ja na troszke wlaczylam sobie laptopa;-)Zaraz trezba bedzie isc sie umyc,ubrac i troszke ogarnac hehe:tak:
Za oknem sloneczko i oby tak zostalo:tak::tak::tak:Niby zapowiadali deszcz,ale mam nadzieje ze sie mylili
No i ogladalam pogode na 16 dni i podobno kiedys tam ma byc nawet do 25 stopni:tak::tak::tak:byloby super:tak::tak::tak:


Witam nowa mamusie:-)
 
widze, ze nie tylko ja się nie wyspalam.... mi Maks się obudził dziś o 5:baffled: dałaam mu pic i myslalam ze zasnie ale gdzie tam, chwile poleżał i jak sie rozwyl to... ehhh zrobiłam mu mleko z nadieją że moze zje i zasnie.. to juz wogóle mleka nie chcial, zaczal mi buszowac po domu a po chwili znów wyc, bo kupaaa no i tak juz zostal heh, czekam teraz az zasnie, bo moze i ja sie jeszcze zdrzemne....

musze isc do rossmana:eek: albo jechac do auchaa zobacze jeszcze-zalezy jak na dworze będzie.
Póki co mgł ai piździ, wiec nic mi sie nie chce...

musze sprzatnac po niedzieli, bo jak zwykle jak A jest to mi sie nic ne chce, bo mi tak syfią zawsze jak oboje z Patrykiem są w domu, że hoho!

no i wykąpac by sie trzeba, włosy umyć i te sprawy;-)

EUPHORIA WITAJ!

Luna no szkoda, to na allegro pojdzie;-)
 
I po weekendzie. :dry::dry::dry:

Beata ale masz zdolną siostrę. :errr::rolleyes2::rolleyes2::rolleyes: Piękny tort.:tak: A co to za przepis na fasolkę na ostro?

Natalineczka popatrz jak ten czas leci. :baffled: Najbardziej uplyw czasu widać wlaśnie po dzieciach. :tak:

luna665 no pozazdrościć ukochanego.:tak: Chłop , który potrafi zająć się dziećmi to prawdziwy skarb.:tak::-);-);-) Chętnie wpadła bym na kawkę, tylko troszkę za daleko. :baffled:

medeuska no fajny ten płaszczyk, tylko i na żadną moją panienkę nie wejdzie. :sorry2:

Ka.M`cia gdzie tak pędzisz?

Euphoria* witaj.

dowikla te 25 stopni , to chyba za rok.:baffled::baffled::baffled: Jak ja bym chciała, żeby jeszcze było ciepło. :-:)-:)-(

malinka jak tam korzonki?


A my zaczynamy aktywnie rok szkolny. Zapisaliśmy w czerwcu starszaków na karate, co by się w domu nie tłukły a pod okiem fachowca. :-D:-D:-D i dziś pierwsze zajęcia. I basen, na który Ł. dostał karnety z pracy za pół ceny dla naszej rodzinki. :-):-) Juupi. Może nie przytyję w tą zimę. :baffled::baffled:
Amelka dosypia nockę. Oj bidulę chyba brzuszek bolał, bo pół nocki wzdęcia miała i mało spała.:-(
Starszaki w szkole do 12.30... Żyć, nie umierać.:-)
 
reklama
fuck!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zabije gnojka chyba!!!
Sprzedalam mate i wczoraj A był po pudełko w piwnicy. Patryk dobrze wiedzial, ze on A po nie szedł, a dzisiaj go wypierd..... jak wychodził do szkoly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nosz k...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry