reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

anabuba to nie urlop w pl.. bo do zaplodnieia doszlo 10 lipca czyli ok tydzien przed wyjazdem:-D

dziki za kciukasy....
ja dzisiaj przespalam pol dnia:szok::-D
jak tylko D wrocil z pracy to dalam mu Vi i zasnelam ... a obudzilam sie o 20 na jej wieczorna kapiel:zawstydzona/y:
 
reklama
Witam. Przeleciałam tak na szybko po postach
Kamcia moje gratulacje fasolki :-D:-D:-D:-D:-D
Bubka filmiki nie złe :-D
Wybaczcie ale na więcej nie mam czasu :-( zaraz się biorę za sprzątanie a potem jeszcze torta z siostrą musimy zrobić a gdzie jeszcze obiad :sorry2: oj chyba mi dnia zabraknie :sorry2: wybaczcie ale chyba dzisiaj dopiero zajrzę jak Kuba wieczorem zaśnie bo nei dam rady wcześniej :tak: słoneczko ładnie dzisiaj znowu świeci i oby było ciepło :tak: miłego dzionka życzę :-)
 
Justa no głupawka jak sie patrzy, heehee, ale to pozytywnie!

As Ty to jesteś na takich obrotach, ze one nie nadążaja za Tobą:-D

Agnes super wiwści, najważniejsze to znaleźć bratnią duszyczkę , choćby i do zabawy!!!

Ana bo przemoc jest straszna!!!:tak::tak::tak::-):-):-)

A mialam jeszcze powiedziec, ze odratowałąm yo ciasto śliwkowe, no rewelka, pyszota! Młodajak sie dorwała, to by pół blachy zjadła tak smakowały śliweczki i kruszonka, hehe, no i przy okazji reszta. Ja samam zjadłam kilka kawałków...:zawstydzona/y:


Lece, robie dziś zapiekankę z białej kapusty, no jestem ciekawa czy to zjadliwe bedzie, hehehehe.



Dziewczyny, a ryz surowy czy ugotowany na patelnię?
http://www.winiary.pl/przepis.aspx/8449/zapiekanka-z-kapusta
 
Ostatnia edycja:
Lece, robie dziś zapiekankę z białej kapusty, no jestem ciekawa czy to zjadliwe bedzie, hehehehe.



Dziewczyny, a ryz surowy czy ugotowany na patelnię?
Zapiekanka z kapustą | Dania główne Winiary - Dobre pomysły dobry smak

szklanka surowego ryżu.:tak::tak::tak: On w ciągu 10 min. troszke dojdzie na patelni a potem jeszcze w piekarniku. :tak::tak::tak:Tylko pamiętaj by nie przypalić.:baffled: Jak zacznie ci przywierać podlej troszkę wodą.:tak::tak:
Mniami.:-):-):-)

Edit: tego nie ma w przepisie, ale na wierzch można położyć starty żółty ser wedle uznania. Wtedy zapiekanka jest jeszcze bardziej pyszniejsza.:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry! :-)

Ja tak na chwilkę, bo sobota to czas dla rodziny, a nie dla komputera :-p:-p:-p

Ale nie mogłam się powstrzymać i tak szybko po łebkach przejrzałam posty :-)

Kamcia, gratuluję fasoleczki i życzę spokojnej ciąży! :tak::tak::tak::tak:

Agnes, trzymam kciuki, żeby wielkie otwarcie się udało :tak::tak::tak::tak:

As, śniadanie to podobno najważniejszy posiłek dnia!!!! Nieładnie, nieładnie tak zapominać :-D:-D:-D:-D

Lunka, podeślij mi trochę ciasta! :-) W moim piekarniku niestety ciasta mi nie wychodzą :no:

Anabuba, jestem w szoku, Piotruś waży prawie połowę mniej od Weroniki! :szok::szok::szok::szok::szok::szok:


No i więcej nie pamiętam :sorry2:

Ach:sorry2:, rozwiązanie zagadki - "plam" to tran - Piotruś bardzo go nie lubi, ale jak go wypije to dostaje kinderka dla poprawienia smaku i tym sposobem udaje mi się wcisnąć chociaż łyżeczkę dziennie :-p
Nie mam dziś pomysłu na zagadkę! :sorry2:


Będę pewnie dopiero po weekendzie, a więc miłego weekendu mamusie! :-)
 
Tort zrobiony :tak: zamiast czerwonego wyszedł nam różowy ale to się wytnie :-Dpod wieczór wkleje Wam fotki :tak: Kuba nadal śpi a goście na 15,00 mają przyjechać :sorry2: no cóż moje dziecko jak zwykle inne :-D a u mnie się rozpadało i to masakrycznie :szok: grad pada jak nie wiem :sorry2: a taka ładna pogoda się zapowiadała dzisiaj :tak: dobrze że poleciałam do sklepu szybko bo by mnie złapał w połowie drogi :tak: idę obiadek zjeść o i właśnie Kubełek się obudził :tak: do wieczorka :tak:
 
Witam i ja
Ja dopiero teraz bo jakos czasu nie mialam:szok:Po pierwsze to sie nie wyspalam bo wstalam juz o 8:no:Po sniadanku odstawilam dziewczynki do tesciowej i pojechalam z Dominikiem na zakupki:tak::tak::tak:Troszke nam zlecialo,wiec jak wrocilismy to robilam obiad:tak::tak::tak:Tak sie obzarlam ze pozniej caly czas siedzialam:-D;-)Musialabym pozmywac i ogarnac chatke ale mlodzi chca isc juz na dwor:tak::tak::tak:wiec nie wiem kiedy to zrobie:szok:
 
Witam wieczorem. No i już po wszystkim :tak:przyjechali narobili bałaganu i hałasu i pojechali :-D Tort wyszedł super :tak: no i oczywiście smaczny :-p już chyba z piąty kawałek zjadłam właśnie :-D Kuba właśnie kolację zjadł i dostał czkawki :sorry2: będzie fajnie jak przez tą czkawkę zwymiotuje :no: oby nie :sorry2: A ja na następny tydzień sama siedzę, bo M ma od poniedziałku to znaczy od dzisiaj co drugi dzień służbę :tak: więc od poniedziałku będę miała cisze i spokój, ale za to od 13 ma urlop dwa tygodnie :baffled:
 

Załączniki

  • P9040002.jpg
    P9040002.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 33
  • P9040005.jpg
    P9040005.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 31
  • P9040012.jpg
    P9040012.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 37
reklama
I ja sie witam wieczorkiem
Dziewczynki juz spia bo byly mega padniete a ja z Dominikiem ogladam Mam talent:tak:
Bylam z dzieciakami na tym spacerze i znowu dotarlismy na plac zabaw:tak::tak::tak:Klaudia nie chciala mi wracac do domu tak sie ladnie bawila,ale musialam Ja wyciagnac z tego placu bo juz bylo zimno jak cholercia:no:Jak wrocilismy to ja sie wykapalam,umylam glowe i posprzatalam chate no i zrobilam dzieciom zarelko:tak::tak::tak:Teraz skonczylam myc podlogi i juz nic nie robie dzisiaj:-);-)

BEATA
Torcik wyszedl rewelacyjny:tak::tak::tak:Super:-)
A Tobie to nawet 10 kawalkow by nie zaszkodzilo;-):-)
 
Do góry