reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Raz malenki Mateuszek złapał w tutke pełno muszek,i chcac zrobic chumor w chacie wsypał wszystkie tacie....w gacie
smiehu była ..kupa,tacie spuchła dupa,
a ten smiał sie mały zdrajca,
jak sie tata
drapał w jajca :p
 
no dobra ja spadam bo moje szczescie mnie nawołuje i to coraz głosniej,zjemy sniadanko i sie pobawimy

a pozniej zajrze tylko nie klikajcie za duzo

Mordziulka juz lece az mnie kiszki rozbolały z głodu jak o pierogach napisałas hihi
 
no ja tez lece pomagac mamie! wreszcie udalo mi sie uspic bubula! a tu zamiast pisac z wami bede sie w miesku grzebac!
 
nie nadrobie was:) bo zmykam na wycieczkę :) pewnie nudze ale sie ciesze:)
u mnie czesto o tej sesji wygasajacej sie pokazuje
i chcialam zaznaczyc ze ja zaznaczylam ze rozumiem Shady- czasami mi sie wydaje ze jestem niewidoczna i nikt nie zwraca na mnie uwagi ::) 8)
a co do kawusi- to ja tez od razu pije,ale jak jest sobota czy niedziela i mąż w domu-to wszystlko jest na opak ;D
zajrze po poludniu.........pewnie ze 100 stron naklikacie ::)
papatki
 
reklama
Do góry