reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
mordziulka pisze:
brenda ale jestes i piszesz tu czesto i w zasadzie to chyba twoj watek a one sobie ni z tad ni z owad [przyszly nam kolezanke osadzic i se.........poszly!
lady obawiam sie ze tym gosciem co nas wczoraj podgladal co go wyczilas to wlasnie shady byla ona zawsze tak puzno jest a pewnie nie chciala sie ujawnic!

Brenda ty w koncu codziennie tu bywasz znasz nas i jestes mama domowa ;D denerwuje mnie ze osoba przeczyta jednego posta i wydaje sady

DACIE MI WYSŁAC POSTA CZY NIE
 
moja mama dzis wymyslila robienie pierogow! qrcze lubie strasznie jesc pierogi ale normalnie jak moja mama robi to chyba z tone!!!!!!!!!!!! wiec czeka mnie poludnie w kuchni!
 
Mordzilka nioooo fakt pisałam z Sady i dobrze mi sie z nia klikało i broniłam jej bo kazdej z nas narwy moga puscic

a napisałas ze cos wiesz myslałam ze masz jakies wiadomosci o SHADY
 
reklama
A jak tam u was pogoda?? u nas czlkiem oki
Jak tylko jaska nakrmie to idziemy na zakupyyyyyyy.......ale poszalejemy

Poniewaz jestem, chora nie dalm rady wczoraj popciatac i musimy dzis to zrobic---ale mi sie nie chce

A teraz czekam na dostawe wazyw ( tzn na tate) bo musze malemu zupke wstawic
 
Do góry