reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama

L4dy dlatego bede wywalac swoje zale w pamietniku a nie na forum, niestety zapomnialam ze forum nie jest od tego zeby sie wyzalac tylko od innych rozrywek, ale ok rozumiem co napisalas.....temat zamkniety :)
 
BRENDA: Dlaczego? Dlatego że nie mogę się tu odnaleźć. Nie mogę na siłę szukać nowych znajomości. Wy tutaj znacie się już dosyć długo, macie o czym rozmawiać...
Ze mną nikt nie chce rozmawiać.
Przykro mi, ale przyzwyczaiłam się do tego że jestem sama.
I dziękuję za to co było...

Pozdrawiam Was i wasze dzieciaczki.
Trzymajcie się.
 
shoomna nie bierz tego tak do serca że nie gadamy z toba bo na poczatku tak jest jakoś trudno sie zaaklimatyzowac poprostu pisz pisz my czytamy czytamy
wiecej luzu ciebie tez poznamy ;)
 
szukałam twoich postów i znalazłam kilka ...pocoś ty to wszystko pokasowała,jak bedziesz tak wszystko na serio brac to sie nerwowo wykończysz ::)
napisz co robisz co cie interesuje i dlaczego tak mało ważysz :(
 
Oj co za atmosfera kryzysowa :police:

My już po spacerku, teraz robie eksperymentalny obiad tzn, pieke boczek do tego ziemniaczki i marchewka. Mam nadzieję, że mi wyjdzie. Mój szkrab miał wczoraj wieczorem znowy gorączkę. Dziś jeszcze nic złego się nie dzieje więc czekam....


 
To jadę teraz na ryby-hobby mojego męża Emilka na pewno mu pomoże cos złowic :laugh:
jak krzyknie to wszystkie zwieja ;D :laugh:
 
Tak noelia, tylko martwią mnie te jej nagłe ataki gorączki. czekam jak na zbawienie na 25 bo mamy wizytę u neurologa, może sie czegoś dowiem. Ale to jest naprawde dziwne. Bo mierzę jej temperaturke ma np 37 a za pół godziny już 38 i 8!!!!
 
reklama
Do góry