reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ach te pierogi MORDZIULKA wyslij gołebiem choc 1

i wszystkie pouciekały

mały najedzony przebrany juz po porannej zabawie siedzi na kolankach i zasypia
ja oczywiscie w pizamce jeszcze bo nie mamczasu sie ubrac hihi
 
reklama
Cześć dziewczyny

Aja uważam że przesadzacie shady na pewno nie mogła przypuszczac że tak sie nia zainteresuja obce dziewczyny bo ska a nie logowała sie od tamtego posta więc musiałaby wejsć jako gość ::) ::) ::) dla mnie to kompletnie nierealne

poza tym shady potrafi otworzyc buzie i na pewno by sie broniła i nie róbcie znowu z niej ofiary nikt nie powiedział nie wiadomo czego
 
oooo a tu dalej pustki
a ja zmuszona w domku siedziec bo jest zimno wieje strasznie i chyba nawet nie pojade pomagac do jutrzejszej komuni
 
Witam. Mam pytanko; robiła która z was pieróg biłgorajski??? czy cos sie stanie, jak dam zamiast twarogu mielone z indyka???
Ratunku, może jakaś mama z okolic Biłgoraja?
Tak sobie wymysliłam i na moje oko pasuje, ale wszystkie przepisy zalecaja biały twaróg do kaszy gryczanej i kartofli.
No cóż, zamierzam upiec i zjeśc z apetytem. Będzie to pieróg kaliński.
:)
Moje dziecko w łaty już sie ma lepiej. średni poszedl na urodziny do koleżanki, starszy bawi się w rycerza i zrobił sobie miecz, jak się dowiedziałam, oręz ów nazywa się " Ostrze Najemnika".
Walczy z lopianami na polu, z tego co widze przez okno, zażarcie.
W sprawie biłgorajskiego pieroga czekam, oczywiście. ;D
 

Czesc dziewczyny :) dostalam wiadomosc na gg od Mordziulki.....sorry ze tak zaniknelam ale poszlam na basen, a pozniej padlam jak pies pluto, i nie dochodzilam do kompa przez reszte dnia.......u mnie wszystko w porzasiu...Alanek ok ja tez.... dzieki za troske :) obiecuje wiecej was nie stresowac ;)
 

wiecie tylko co jest przykre, ze ktos kto was nie zna wypowiada sady na temat o ktorym pojecia nie ma.....szkoda :( obiecuje sobie wiecej na forum nie pisac o moich watpliwosciach, zalach czy nerwach, nie wierze ze zadna z was nie ma nerwow ..... po odczytaniu jednego priva wiecej nawet nie otwieralam bo pousuwalam, po jednym odechcialo mi sie tu pisac :(( dlatego tez kontrowersyjne posty usunelam, zeby nikogo nimi nie draznic, a ja sama zaczne sobie pamietnik pisac a nie wyzalac sie na forum, cholerka raz za wyzalanie dpostalam w tylek i myslalam ze tu tego nie bedzie......mylilam sie...od dzis bede tu pisac o pogodzie, i d... maryni ;)

Mordziulka dzieki za wiadomosc na gg :) kochana jestes
 
reklama
shady pisze:

obiecuje sobie wiecej na forum nie pisac o moich watpliwosciach, zalach czy nerwach, nie wierze ze zadna z was nie ma nerwow ..... po odczytaniu jednego priva wiecej nawet nie otwieralam bo pousuwalam, po jednym odechcialo mi sie tu pisac :(( dlatego tez kontrowersyjne posty usunelam, zeby nikogo nimi nie draznic, a ja sama zaczne sobie pamietnik pisac a nie wyzalac sie na forum, cholerka raz za wyzalanie dpostalam w tylek i myslalam ze tu tego nie bedzie......mylilam sie...od dzis bede tu pisac o pogodzie, i d... maryni ;)

Mordziulka dzieki za wiadomosc na gg :) kochana jestes

shady wiesz co...fora sa po to by sie radzić i dzielić swoimi problemami ...tylko że ja jak i pare uczestniczek tego forum mam jedno zastrzeżenie ...troszke wiecej szacunku w postach do dzieci !

Niepotrafie tego zaakceptowac że ktos w postach pisze o tym iz może coś zrobić niefajnego swojemu maleństwu.
Fakt faktem może pisałaś to w wielkim szale złości na Alanka ale powinnas liczyc sie z tym że tu jest masa Mam ...inaczej reagujących w sprawach kryzysowaych <psychicznych> ktore liczą sie ze słowami .


To tyle z mojej strony w zwiazku z tym niesympatycznym tematem .
U mnie jest on definitywnie zamkniety .


 
Do góry