reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
dziewczyny a sprawdzcie czy SHADY nie ma na zamknietym bo wy macie dostep

nie wyobrazam sobie nie spac od 5 czy 6 o tej godzinie jest butla po notce ale idziemy spac dalej

o własnie juz słysze odgłosy z łozeczka
 
ja też z ta butlą próbuję ale nie zawsze wychodzi no i dzis nie wyszło :(
z tej okazji chyba łazienke posprzatam,
ide zobaczyc jak Emilka spi
 
noelia zadalas mi pytanie na zamknietym jak interesuje cie odpowiedz to skocz tam.
a jesli chodzi o shady to niestety nie bylo jej! ale mysle ze mija sie z nia spotka i bedzie oki! powie jej ze za nia tesknimy i wogule zeby wrocila! prawda mija???????
 
ja mysle ze przykro jej sie zrobilo szczegulnie ze dziewczyny z innych watkow nie znajace jej bardzo ja oczernily nie dosc ze zrobily z niej psychola to jeszcze wyrodna matke! a my nie zareagowalysmy.........przykro mi :-[
 
Witam, witam. Jak cudnie! Kukulka z samego rana, slońce! Rabindranath Tagore napisal kiedyś; sam Bóg staje w podziwie nad kazdym porankiem który stworzył.
I to prawda!
Moj maluch ma trzydniowa gorączke, cały w plamach, ale juz bez temperatury , spokojny i wesolutki. Przespalismy pierwsza po 4 dniach noc bez 39 stopni. Hura!
lady jak ty wstawilas tygrysa z oku, ja chce motyla wstawiC???
 
Izabelka i ty bez kawy wytrzymujesz tyle ja tylko oczy otwieram i na spiaco do kuchni maszeruje kawke robic hihi

Lady no wczoraj jak sie afera rozplatała to przestała pisac i nie ma jej do teraz :(

no cała nadzieja w Miji tylko one sie spotykaja
no fakt Mordziulka weszły napisały i poszły,choc ja tez długo tu nie jestem i dlatego nie wypowiadam sie co ktora pisze i jak
 
reklama
No własnie mnie tez zdziwiło że nagle tyle wiary sie na ten temat zaczeło wypowiadac w ogóle jej nie znajac :-[ ???
najpierw trzeba kogos dobrz znac a potem wydawac sady
wychodzi na to że kupa ludzi czyta te nasze pierdołki dla rozrywki i sie wtrynia :mad: ::)
 
Do góry