reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
chyba ide spac. moj michal ogladal ostro film! poczatek srodek przespal obudzil sie zeby mi powiedziec ze za bardzo w klawiature wale i obejrzal koniec filmu! na pewno interesujacy byl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
lady a ty spac nie mozesz? ze tak dzis dyzurujesz? a moze faktycznie ten ptys ci nie daje!!!!!!!!!! oj bo zacznie sie gadanie spowrotem.........

ale tak na serio ja uciekam! kolorowych now!!!!!!!!!!!!!
 
JEDZIEMY Z MIOM BRATEM NA WYCIECZKE
sama jestem podekscytowana :laugh:
ide robic kawusie :)

wszyscy spia ?? ;D
 
Dzienboderek!
Przeczytałam juz coscie tam na klikały.

L4dY skad wiedziałas ze macie goscie podczytujacego ::)

Mój mezus sie obraził bo wziełam sniadanko i zasaidłam aby zobaczyc co słychac a raczej przeczytac cosci napisały :D Macio prubuje ugryz nos misiowi i smieje sie głosno ;D
 
reklama
DZIEN DOBEREK :)
Kunda Izabelka od ktorej wy na nogach jestescie ja dopiero wstałam a moja gnidka dalej spi ;D
awiec moge w spokoju wypic kawusie bo poem wybywam do kumpeli pomagac na jutrzejsza komunie jej synusia

a jutro prawdziwe swieto achhhh tez bym sobie poszła jeszcze raz do komuni
 
Do góry