reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

yV VXY VDDDDDDDDDDDDDDDDYDSYEXDYYDSFYRyDXYFSE   to sa pozdrowienia od Macia dla wsyzstkich kolegow i kolezanek ;D
 
reklama
kunda dziekujemy
moja gnida  ;D jeszcze spi

izabelka hahahaha dzis ja sie opalam a ty odpoczywasz od słonka

no ja tez sie starałam o dzidzie i sie wystarałam po wielu latach ;D najlepiej to sie nie starac .......jak ma byc to bedzie nic na siłe
 
JOASIAH wesoł to tu jest a najlepiej to jak jest nas wiecej kazda pisze ze zakrecic sie mozna od samego czytania
 
dziewczyny spadam bo gnidka juz wstała w koncu i zaraz bedzie sniadanko

papapapa miłego i pogodnego dzionka
 
dzień dobry bardzo ;D miałam byc pierwsza ..ale cos mi niewyszło ::)

Wstazlismy rano wyprawic tatusia do pracy o 5 i potem padlismy jeszcze na 2 godzinki w kime :p .Teraz Jasio znowu tnie komara a ja pije kawke i wymyslam sobie co by tu dzisiaj zrobic ::)

Ciekawe co u sorbka jak Majutka :( oby było lepiej .
Mija pewnie ma mega kaca ;) po wczoejszej imprezce urodzinowej Przemka :p

Kunda
a jakie biszkopty dajesz Maciusiowi ? i on je całe zjada???
 
reklama
mój meżulek wiecie jak mówi na małego ??? "ty mały gówniarzu" ......................... nie lubię......................
słoneczko wróciło  :D
 
Do góry