reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ojej najgorzej jak maluchy choruja :(

zaraz znajomi przyjda a smyk nie moze zasnac.......
dzwiga sie do cycusia zeby bylo szybciej ::) ;D i grzeczny byl u babci :)
milego wieczorku :laugh:

do jutra kobitki
 
reklama
dziendoberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale jazda pierwsza!!!!!!!! juz dawno nie bylam!!!!!!!!!
hubert juz nakarmiony i oczywiscie zdazyl sie zrzygac!!!!!!!!!!

milego dzionka!!!!!!!!!!
 
It's a beautiful day!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam z ranka! oczywiście po nieprzespanej nocy  ;D znajomi się zasiedzieli ale im wybaczam bo rzadko się widujemy ;) ;D było super i mały nawet poszedl spać zanim przyszli hihi
My już po śniadanku i szykuję się na kawusię :)

SŁONECZKO PRZYŚWIECA CUDOWNIE AŻ CHCE SIĘ ŚPIEWAĆ
IT'S A BEAUTIFUL DAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!THE SUN SHINES, I FEEL GOOD  :D  :D   :D
 
izabelka ciesze sie ze masz dobry humorek bo co ostatnio czytalam twoje posty to mialam wrazenie ze co dzien wstajesz lewa noga!!!!!!!!!!!!
a hubert zygal od 4 miesiaca wlasciwie do roku czasu bardzo chlustajaco nawet trzy razy po jednym posilku podczas rehabilitacji to ustalo ale jeszcze mu sie zdarza no i oczywiscie jak chory jest to tez!!!!!!!!! dlatego ja zazwyczaj mam zastrzyki dla niego bo doustnych nie przyjmuje!!!!!!!!!
 
ojej :(
a co do mnie ;) to mam z regóły dobry humor, najgorzej jak się nie wyśpię to troszkę czasu potrzebuję zeby sie obudzic ;D ale kawkusia i wszystko mija

mój pieje :) idę się z nim polożyć może uśnie :)
 
izabelka przepraszam ze tak o tobie napisalam ale rozumiem cie! jak ja mojego meza budze to jest masakra najlepiej przez pol godziny sie do niego nie odzywac zeby sie wlasnie obudzil!
 
Czesc czolem kluski z rosolem witam w wesoly dzionek!!!!!!!
no kluski z rosolem to na obiadek hihihi,a wogule to fajny dzien sie zaczyna,nam mial facio wczoraj lozko przywiesc ale .......i bedzie w srode ..no zobaczymy bo jak nie to wrrr.....
ale co tam wlasnie zgadalysmy sie z mordziulka na spacerek i pozalatwianie sprawek co dwie mamy to szybciej mozna pozalatwiac
wiec za niedlugo na spacerek potem zawolamy bubusia do nas i posiedzimy a potem to zobaczymy...

to narazie tyle
a jeszcze wam powiem moja toska wczoraj zaliczyla KALUZE szla , szla i specjalnie skrecila na kaluze i sie jeszcze wywalila do niej cale oba buty mokre i nogi i rekaw i reka prawa po lokiec byla w wodzie a.. ona ...wystraszona i w ryk....bo ... brudna.a my hihihihi a ona jeszcze bardziej w ryk
moja kochana tosia potem ja lekko przytulilam zeby sie niezbrudzic :p
 
wiesz co Jsorbekja jednak mysle ze to stan zapalny drug moczowych bo objawy takie same jak moja toska miala ,sorki ale mysle ze to i dobrze ze juz wczoraj dostala antybiotyk a jaki jak moge zapytac?
daj nam znac ok co z Majuta usciskaj ja mocno od wszystkich ciotek i ich dzieci duzo sily i szybkiego powrotu do normalnosci -spacerki i zabawy i .....
 
reklama
WITAM ale sie nie wyspałam,moje dziecko jeszcze spi :Da ja jakos nie moge.......kurcze u nas od 2 dni podoga straszna nawet wyjsc nie mozna bo wieje i leje wrrrr .........ja chce na spacer

dziewczyny pozyczcie troche słonka ;D
 
Do góry