reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Moje brzozy.

brzozy8us.jpg


Posadzilismy je 11 lat temu, bylam w ciąży w pierwszym synkiem.
Są piekne...lubię taki naturalny, troche dziki ogród. Dlatego mam mniszki na trawniku. Dmuchawce sa potem takie piekne. ;D

To kocica Jędza. Nie chciała pozować do zdjęcia, musiałam ją ręką przytrzymać, żeby łaskawa pani dała się pstryknąć. Ma humory.U mnie tylko je. Śpi nie wiem gdzie. Czasem na tarasie, czasem wynurza się nonszalanckim krokiem z lasu, z szopki, od sąsiada...
jedza1xj.jpg


Chyba dlatego lubię koty, za nieprzywidywalnośc.
 
Nasz jest jak dysk na grzbietach słoni. Z przodu ogród 20 na 50 m, z tyłu moze 100 metrów, siatka, a za siatką dobre 200 metrów lasu.
Ale to wieś, inne sa realia. Tu wszyscy maja wielkie działki z ogrodami warzywnymi. Albo lasami, Dziś nikomu nie chce się sadzić ogrodów, worek cebuli kosztuje 5 złotych. ;D
 
witam z wieczorka moje malenstwo spiiii i mamy goscia na noc ktory ma 3 latka(chrzesniak)u mnie była straszna burza i lało ......oczywiscie net sie wyłaczył  ;Dale jest z powrotem


Majeczko wracaj do zdrowia

 
ach marzenia miec taki ogrod jak Kalinka pod oknami nawet ogrodeczka nie mam......... tylko pociag jezdzi ;D

 

mam dzis totalnego lenia....dzien koszmarny, w domu upal prawie 29 stopni :(( mlody nie mogl zasnac wogole dzis mnie denrwuje ;) lobuz jeden
 
Bierz kawałek, Brenda...migdałka na przyklad.
mi8wt.jpg
...

U nas dzis do 30 stopni ciepla, cudne słońce caly dzień. idę spać, miłych snów.
:laugh:
 
Oj Kalinka też bym chciała kiedyś usiąśc na ganku domu i popatrzeć na ogromne drzewa które kiedyś sama zasadziłam :) jak sobie to wyobrażam to czuje niesamowity spokój ..ehh... może kiedyś ::)

My dziś Noe cały dzień na dworze,też był upał nie do wytrzymnia a pod koniec dnia ulewa .... ale jaka fajna, Noe w wózeczku zafoliowany a my mokliśmy.. fajowo było
A teraz oczka mi sie po tym upale zapluszczaja i zmykam spać
Kolorowych snów mamuśki

Jutro Lady będzie pierwsza zarzekała się na zamkniętym :laugh:
 
reklama
Witam wieczorkiem no wlasnie Kunda leca te dni ja ....... w zaden sposob ich niemozna zatrzymac ani zwolnic :(

Kalinka ja tez poprosze okrawek twego ogrodka tylko zeby duzo kwiatow bylo bo moja Toska bardzo lubi wachac kwiatuszki a nawet smakowas wiec moga byc tez smakowite :p
a migdalek ok napewno jeszcze piekniejszy na zywo

Brenda ooo... moze byc wesolo z dwojka brzdacow  ale spokojnej nocki zycze

Jsorbku zdrowka dla Majutka oby to byla tylko 3dniowka  a nie stan zapalny drug moczowych wiesz co mimo ze minie jej ta goraczka to popros pedjatre o badanie moczu bo my tak mialysmy z toska  ze byla goraczka potem nie  potem znow i okazalo sie ze stan zapalny  wiec nawszelki wypadek skontroluj malej mocz
ale oby nie bylo to



    dobranoc  
         dobranoc
             dobranoc
                  milych  bajek   na noc



                                 kolorowych snow



 
Do góry