reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ja bym powiedziała ze raczej jakosciowo tez nas mniej. :D Wiosna sie zrobiła i coraz mniej siedzi sie w domciu ;D
ja juz domek ogarnełam Macio z tego mojego sprzatania miał ubaw, nie wiem co takiego jest smiesznego w tym ze mama sciera kurze :p
 
reklama
witam:)
jeszcze do konca nie ogarnelam domku bo wyszlam z marudkiem zeby zasnal...a tu d..pa i wracala z syrena:) teraz moze zasnie; to wszystko naraz i sprzatanie i obiad :mad:
Jestem z Malborka :) do Gdańska jakies 60km;
ja prawka nie mam i nie chce miec; nie lubie jazdy samochodem i balabym sie prowadzic- na pewno bylby ze mnie kiepski kierowca >:D chyba ze mie zycie zmusi, to bede musiala...
oki zmykam do roboty, ech
 
ja strasznie lubie jezdzic samochodem mimo ze ni mam prawka i nieumiem ale jako pasazer ;D chociaz mysle coraz czesciei i gesciej nad zrobieniem prawka ale boje sie ze niedam rady a jako kierowca to niewiem bo ja wogule chyba nerwowa jestem zabardzo bym sie zloscila za kolkiem ale chcialabym mamy samochod chyba duzy bo vw kombi i on jest dlugi ale moze ,moze.....
 
ja tez nie mam prawka a w samochodzie to najlepiej sie czuje jako pasazer. Narazie nie mamy autka ale moze kiedys...
 
moja dzidzia usneła ledwie wystawiłam go w wózku i tako sobie spi. Po obiadku moim i jego moze sie wybierzemy na jakis spacerek
 
a ja robię żeberka, jak je robicie? bo nie bardzo mam pomysł co tam wrzucić :) myślę cebulkę, gorczyce i co jeszcze???
 
a ja robie dzis chinskie. Ze wczoraj zostały mi piesi z kurczkaka wiec dodałam sosik i kukurydze, gotuje jeszcze ryz i resztki z wczorajszego obiadu gotowe :D
 
reklama
Do góry