reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

już po obiadku, mały śpi, mąż wybył pomagać rodzicom i mam troszkę czasu dla siebie :) nareszcie!!!!!!!!
 
reklama
oj zbiera się na deszcz albo nawet burzę 8) Oskar pospał z godzinkę i ledwo ledwo się sobą zajmuje juz widzi ze mnie nie ma i w ryk :)
ojej znowu
 
ja własnie wnosłam wózek i zaczeło wiac i pokrapywac wiec albo bedzie burza albo wiatr to wszystko rozgoni
 
u Nas leje...................i juz po pogodzie ::) ::) ::)

Kuba bawi sie spokojnie w lozeczku a ja popijam kawke zborzowa..........i zajadam biszkopty :)


sorbeczku
jak tam Majutek??? mam nadzieje, ze juz nie goraczkuje....................
 
jsorbek pisze:
No rano było ok a teraz znowu ma 37,8 :( :( :(

zawsze temperatura rosnie pod koniec dnia...............

czytalam, ze juz dajesz jej jakies preparaty na zbicie temperatury, ale moze jeszcze dasz jej Pyrosal, to taki syrop na zbicie temperatury..............
mam nadzieje, ze szybko jej minie :) bidulka
 
Daje jej Calpol a jak na wieczór bedzie ponad 38 mam dac czopka
jutro trzecio dzień mam nadzieję że dostanie wysypki
 
reklama
witam witam!!!!! u nas dzis bylo piekne slonko! rano na rehabilitacje potem zakupy i sprzatanko! teraz sie zastanawiamy gdzie hustawke przyczepic! i jakos kurcze nie mamy pomyslu!
sorbek mam nadzieje ze mai szybciutko przejdzie!!!!!
moje baby siedzi z gola pupka i cuduje z tatusiem! ale chyba i u nas na deszcz sie zanosi!
 
Do góry