reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Oby u mnie nie zaczelo padac bo palnuje zaraz wyjsc z domu:tak:Musze isc po mlodego i umowilam sie z siora na jakies zakupki:tak::tak:
 
reklama
Witam w ten leniwy dzień :sorry2: normalnie spać mi się chce jak nie wiem co :tak: ale to chyba każdy tak ma przez tą pogodę :tak: wczoraj skończyłam drzwi malować i łóżko złożyłam. Dzisiaj mam zamiar kuchenkę naprawić i szafę złożyć :tak: potem tylko drzwi skończyć i gotowe :-D najgorsze że M ma służbę w sobotę a tak to bym na weekend się już wyniosła :dry: Kuba śpi M też chyba zasnął :sorry2: jakże to mogło być inaczej :-) idę obiadek kończyć :tak:
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ Z OKAZJI URODZIN DLA PAULINKI I ANACONDY!!!!! ZDROWIA SZCZĘŚCIA POMYŚLNOŚCI :-D:-D:-D:-D
 
Ktoras jeszcze chetna?Jak juz to z grubej rury walne to prasowanko hehe;-):-)
Taa,ja gdybym nie musiala to bym wogole sie zelazka nawet nie dotykala bo nie nawidze prasowac:no::no::no:

Mlode juz wstaly i poki co jest cisza:tak::tak::tak:Oby tak dalej,bo inaczej to....

MEDEA
Jak tam zabki Maksia?Wyklulo sie cosik czy nie?Nadal taki marudny jest?
jakes chętna to u mnie dwa prania w suszarni czekają;-);-);-)
Anaconda M mówi, że mi czyscił bardzo drobnym papierem ściernym nazywa sie wodny papier on jest taki jak polerka prawie drobniusi....

No a ja łażę po allegro i szukam bucików ale tak siezastanawiam czy można uwierzyc w to, że są elastyczne..nie chce mu kupować chodaków:sorry2::sorry2::sorry2:
No a Aniu masz racje ..teraz mu kupowałam z tych tańszych bo i tak mało w nich chodził ale teraz waidomo, że non stop i nie chce w badziewie go ubrać.
co myślicie o tych??
Skorzane sandalki~Picco~Nowosc 2010~dwa kolory~R23 (1026387114) - Aukcje internetowe Allegro
niby skóra, choć tanio:baffled:
....Sandalki z atestem zdrowej stopy~SUNWAY~R23... (1022758259) - Aukcje internetowe Allegro
te podobne no i cena dwa razy wyzsza:rofl2:
...Sandalki z atestem zdrowej stopy~SUNWAY~R.22... (1022766179) - Aukcje internetowe Allegro
no i te..co o nich myślicie????
fajniusie te sandałki:tak::tak::tak:
ale mi Paulina numer odwalila
dzis ma urodziny jz jakis czas temu robila zaproszenia dla kolezanke z klasy na urodziny
wiec jej tlumacze ze dzis nie da rady bo i myii reszta mam ma robote przy komunii i zeby nie dawala
ze zrobimy urodziny po komunii.tlumaczylam cbe ze 100razy
wczoraj zanim wyszlam z domu dzwoni do mnie kolezanka)(jedna z matek) i pyta czy to prawda te urodziny:szok::szok::szok: a ja:szok::szok::szok::szok:
okazalo sie ze Paulina dala kolezankom zaproszenia:szok::szok::szok::szok:
dawaj biegiem do szkoly dzieczynkom mowic ze przelozone na nastepna sobote
i pozniej jeszcze rodzicom na probie mowilam
no to Cie córcia załatwiła:no::no::-D:-D:-D
Witam piatkowo :-).Wczoraj wieczorem mialam zajzec ale padlam usypiajac Oliwke :-).Nocka kiepska Jak obudzial sie o 1 to udalo mi sie ja uspokoic ale pozniej jakies 30 minut tak sie wydzierala ze myslalam ze wyjde z siebie i stane obok :-(.Juz nie wiedzialam co mam z nia robic .Goraczki nie ma .Praktycznie miala ja 2 dni a od wczoraj jest juz o wiele lepiej.Wiec sama nie wiem co to bylo.Moze brzuszek.Tak wiec usnelysmy dopiero kolo 3 . Ja juz wstalam coby na chwile na spokojnie na bb posiedziec :-).Ide was poczytac .
a moze jej zęby idą?
współczuję nocki:tak::tak::tak:
Anababa, ale Paulina numer odwaliła, kurcze, dobrze, że jedna mamuska choc zadzwoniła!
A ty tyle roboty przed komunia i jeszcze koszenie, sadzenie, ło matko. Założę się, że od AS doby użyczyłaś!:-D


EDIT-a ja byłam u tej samej fryzjerki i spieprzyła mi ( sorki ) fryzure. chol... chciłąm to samo tylk oskrócić, bo odrosły, a ta mi obstrzepila jak na chłopaka, kuźwa, wściekła jestem jak nie iwem. Bo tą fryzurę zrobił mi koleś, któego późńiej szukałam p wszystkich salonach( opowiadałąm), a ta mi spierd...a! Na bank już tak mi nie zrobi, bo jego ręki nie ma! U niej sie nie obejrzałam, bo si espieszyłą z dzieckiem na spacer, w domu już późno byłam, wiadomo, chciąłm na drugi dzien włosy umyć i po swojemu ułożyć a tu dupa!
dawaj fotencje ocenimy;-);-)
Martyna idzie i mówi do Kamila witaj przystojniaku:-D:-D
a ostatnio ja ide a ona do mnie opanuj sie kobieto:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D
następczyni Julki nam się robi:-D:-D:-D:-D

kochane melduję że żyjemy jest troszke lepiej :tak:tzn Antoni to właściwie nie kaszle tylko ma katar i lekko osłabiony:baffled: Julina kaszle noc,a i rano w dzień się jakoś trzyma:tak: i już nie gorączkuje :tak: ja kaszlę nieomal na okrągło gorączki nie mam i dziś już muszę do pracy :baffled::baffled::baffled: za oknem deszcz i ponuracko
:baffled:Adam w szkole Pietruszka w pracy :sorry2:....DZieciaki się bawią ja nastawiłam zupkę ogórkową i zaraz chyba zabiorę się za prasowanie bo czuję się troszku lepiej a nie zostawię wszystkiego Pietruszce tym bardziej że to z 5 pralek i nie mieści się już 2 rozkładanych koszykach :szok::szok::szok::szok:a do tego wypadało by następne nastawić :sorry2: ale to juz po niedzieli już wam pisze dlaczego...Antek co jakiś czas miał jakieś wysypki...teraz zwaliłam to na augumentin tym bardziej że wywaliło go bardzo..a pani doktor jak yła na wizycie u nas obejrzałą to dobrze i mówi że to chyba proszek że owszem augumentin to spotęgował ale to chyba proszek..i chyba cos w tym jest ...bo wcześniej miałam wizir sensitiv potem miałam płyn lowela i mama kupiła mi dzidziusia i nie było problemu..a teraz kupiłam persil gold bo był na promocji i dupa :-( no więc muszę kupić inny proszek a prać muszę nam szystkim w innym bo przecież on się do nas tuli ...no więc tamten co mam zużyję do prania skarpetek i naszych ręczników a kupię nam inny:tak::tak:ufff wytłumaczyłam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ja tylko raz czy dwa pralam mlodemu ciuszki w loveli albo dzidzusiu zalezy jakie miala probki:-p:-p:-D
pozniej jak sie probki skonczyly to w vizir sensitive i plyd do plukania najtanszy z intermarche:tak::tak::tak: no teraz z biedronki bo tanszy:-p:-p
narazie nic sie nie dzialo:no::no::no:
ale teraz nie bylo vizira w bierdonce i kupilam E 9kg zobaczymy ;-);-)


ja juz wrocilam autko na warsztacie podejrzewam ze dzis juz bedzie zrobione bo jak jechalam nyska do domu to widzialam ze nie stalo juz na dworze wiec chyba wzieli juz na warsztat:tak::tak::tak:
maja zadzwonic jak bedzie gotowe;-):tak::tak:
czarek mial spac ale slysze ze jeczy w pokoju wiec ide do niego bajke jaka mu zapodac;-);-)
 
Witam
Ja dzis gotuje krupnik a na bigos tez mam straszna ochote:tak::tak:
Co do proszkow to ja zawsze uzywam vizzir lub persil ostatnio przezucilam sie na pyny do prania z persila bo po proszkach zostawaly mi biale plamy na ciuchach i z plynu jestem bardzo zadowolona
a co do plynu do plukania to od zawsze bialy Lenor sensitiv:tak::tak:

Lunka wyniki byly ale okazalo sie ze musze jeszcze zrobic usg i jeszcze jakies badanie nawet nie pamietam jak sie nazywa:baffled::baffled: bo nie bralam tabletek na tarczyce od urodzenia Emily i tak sobie tym wszystkim zawalilam :baffled:i
musza od nowa wszystkie badania porobic zeby mi nowe tabletki dopasowac. Co do tycia to ja od zawsze mialam z tym problemy :baffled::baffled: a wszystko wlasnie przez tarczyce:baffled::baffled:
Dowila super wozek:tak::tak:
Anabuba no to Ci Paulina fajny numer odwalila:szok::szok::-D:-D


Anaconda i Paulinka Anabuby
W Dniu tak pieknym i wspanialaym
zycze Wam sercem calym
Zdrowia szczescia pomyslnosci
100 lat zycia i radosci
 
Natali no mam nadzieję że rozmowa skutek zamierony przyniesie. Życzę Wam tegoz zcałego serca. I pamiętaj, że facetowi to co rusz trzeba przypominać.



Dowikla zarąbisty ten wózek, śliczny! A no i mas zteraz chwilke spokoju jak tak im przypasił, hehe


Malinuś no w końcu troszkę lepsze wieści. TYlko czy ty kochana isę nie doprawisz jescze tym wypadem do pracy? Oby nie!. No i wysypka wyjaśniona. Całe szczęście, ze to tylko proszek.




Beata aTY sama bedziesz kucheke naprawiać?:szok:


j
dawaj fotencje ocenimy;-);-)
oj nie kochana, nie ma na co patrzec, jestem mega niezadowolona, jak jeszcze zprawej stroy mam dłuższe i jakoś ułożyłam, tak z lewej spaprała na całego, porzepoliła, no masakra jakaś!

A ja piore w czym popadnie. Najczesciej to w płynach, nawet te bałe. jak jakieś plamy, to używałam tej niemieckeij soli, teraz juz jej nie mam, kupiłam persil i musi strczyc. Odpukać mała ngdy z proszkami problemów nie maiąła. Lvelą prałam jej tylko do roku albo i krócej.


No i kapucha się moczy, mięcho smarzy, wywar gotuje. Ale będiz epycha-tak myśłę:-D
 
oj nie kochana, nie ma na co patrzec, jestem mega niezadowolona, jak jeszcze zprawej stroy mam dłuższe i jakoś ułożyłam, tak z lewej spaprała na całego, porzepoliła, no masakra jakaś!

A ja piore w czym popadnie. Najczesciej to w płynach, nawet te bałe. jak jakieś plamy, to używałam tej niemieckeij soli, teraz juz jej nie mam, kupiłam persil i musi strczyc. Odpukać mała ngdy z proszkami problemów nie maiąła. Lvelą prałam jej tylko do roku albo i krócej.


No i kapucha się moczy, mięcho smarzy, wywar gotuje. Ale będiz epycha-tak myśłę:-D
eeee tam dawaj fotke i nie marudz moze my cos wymyslimy;-);-)
a krotkie masz te wlosy?
czy dluzsze?

a ja tak siedze i mysle mama ma teraz urodziny 11 a 23 imieniny i tak sobie mysle co by tu na prezent jak myslicie wizyta u kosmetyczki bedzie dobrym prezentem:errr::errr:
albo wizażystki ona pewnie chcialaby jakies talerze znow ale ja wiem ze ona dla siebie nigdy nic nie robi i chcialam zeby ona skorzystala na tym a nie kuchnia:sorry2::sorry2::sorry2:
a moze macie jakies inne pomysly?

ah no i odwieczny problem co zrobic na obiad?
musze tak zrobic zeby m przyszedl zjadl obiad i moglibysmy jechac na zkupy tzn po ten prezent
 
to najpierw STO LAT, STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no i nie wiem co pisać:baffled::baffled::baffled::baffled:
czytałam, czytałam..w między czasie groch mi wykipił dwa razy, mały już mi jęczy w łózku...:sorry2::sorry2:to sobie posiedziałam z Wami:rofl2:
 
Witajcie:)Ja również przebywam w domu wraz z moim 5 letnim synkiem a mój narzeczony pracuje od poniedziałku do piątku i zawsze mówi że ja nic nie robię siedzę i nic nie robię a ja mu na to" rzeciwiście nic nie robię nie zajmuje się dzieckiem,domem nie robię Ci śniadań,kanapek do pracy kolacji itp.." "a on później przecież ja specjalnie tak mówię wiem jak dużo robisz i ma to dla mnie duże znaczenie jestem bardzo szczęśliwy jak codzień budze się obok Ciebie i jak wracam z pracy to wiem że ktoś na mnie czeka z kolacją:**************************
 
to najpierw STO LAT, STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no i nie wiem co pisać:baffled::baffled::baffled::baffled:
czytałam, czytałam..w między czasie groch mi wykipił dwa razy, mały już mi jęczy w łózku...:sorry2::sorry2:to sobie posiedziałam z Wami:rofl2:
kipi kasza kipi groch;-):-D:-D:-D:-D
a cóż dobrego pichcisz?
Witajcie:)Ja również przebywam w domu wraz z moim 5 letnim synkiem a mój narzeczony pracuje od poniedziałku do piątku i zawsze mówi że ja nic nie robię siedzę i nic nie robię a ja mu na to" rzeciwiście nic nie robię nie zajmuje się dzieckiem,domem nie robię Ci śniadań,kanapek do pracy kolacji itp.." "a on później przecież ja specjalnie tak mówię wiem jak dużo robisz i ma to dla mnie duże znaczenie jestem bardzo szczęśliwy jak codzień budze się obok Ciebie i jak wracam z pracy to wiem że ktoś na mnie czeka z kolacją:**************************
witamy :tak::tak::tak:
ale szczesciara z ciebie zes na takiego chlopa trafila:tak::tak::tak:
a ja wlasnie ogladam program na tvn style o porodzie ile kosztuje i jak przebiega itd
dalybyscie z porod 12 tysiecy?
 
reklama
LIDKA wspolczuje bolu glowy :-(.Ja tez cos ostatnio z nia mam cos nie tak bo od tygodnia praktycznie dziennie mnie boli :-(. LUNKA i jak mocz zebrany?Moze nie ma tak zle z Twoja fryzurka .Fotki poprosze :-) NATALINECZKA fajnie ze dogadalas sie z M oby cos mu to dalo . Mialam wiecej napisac ale Oliwka sie obudzila.Zaniedlugo zajze :-).
 
Do góry