reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam :-):-)
U nas też piękne słoneczko jak na razie świeci i oby tak dalej


A ja obłaziłam się po mieście w poszukiwaniu sandałków dal małego..no i cena 150zł....kurcze a nie chce mu kupować dziadostwa mimo, że kasy brak bo jednak w takich sandałkach to bedzie całymi dniami chodził bo wiadomo w domu siedzieć nie bedziemy....tylko skad kase wziąść:baffled::baffled::baffled:

No niestety ceny bucików dla dzieci są powalające, ja też dosyć często w ccc butki dla Mai kupowałam bo jak dla mnie to wydać 150zł na buty to troszkę za dużo :szok::szok::szok:

Anaconda czyscilas cifem? ponoc pomaga:sorry2:

Nie czyściłam i cifa w domu nie mam, ale dzisiaj zakupię i spróbuję :tak::tak::tak:

Witam po jedniodniowej przerwie. Masakryczna pooda i tak ma padac aż do środy,a kto wie czy i nie dalej!

A u nas piękne słonko i małe chmurki gdzieniegdzie :tak::tak:
Iwcik powodzenia na badaniach :tak::tak::tak:
Anka szczęśliwej podróży do pl :tak::tak:
Anabubka ale cię córa urządziła z tymi urodzinami, dobrze chociaż że ten telefon miałaś bo inaczej by niespodzianka dzisiaj była na całego :szok::szok:
Luna tak to jest z tymi fryzjerami, ja też jak w lustro patrzę to tylko się modlę żeby szybko odrosły :crazy::crazy:
 
reklama
i patrze ze od tego deszczu warzywk mi niezle ruszylo.rzodkiewke i salate z okna widze;)
no proszę, super, a poziomki już są?:-D



Luna tak to jest z tymi fryzjerami, ja też jak w lustro patrzę to tylko się modlę żeby szybko odrosły :crazy::crazy:
No widzisz, dopiero co współczułam Tobie, bo wiem, co to znaczy, a teraz i mnie isę to znów przytrafio, szlak by to.
No ale kochana życzę Ci wiele radości i miłości, kochanych dzieci i kochającego męża. Zdrówka i kasiory!
 
ANACONDA WSZYTSKIEGO NAJ NAJ NAJ Z OKAZJI URODZIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

o ktorej sie rodzilas?
moja Paulina 4.25:rofl2: w dodatku w niedziele

Ja się urodziłam o godz.10.10 i też w niedzielę :tak::tak::tak:
To my z Paulinką leniuszki jesteśmy :-p:-p:-p
Dla twojej pannicy również najlepsze życzenia, oby jej życie usłane różami było (oczywiście bez kolców) :-):-):-)
 
Anaconda dla Ciebie rowniez same płatki róż;))))))))))))

oj moja to lniwiec straszny;)

Luna no sa ale czy beda owoce w tym roku to sie okaze;))))

ubralam sie i pranie wstawilam;)
mala jeszcze kima
 
Kochana Anakondo
koszkwiatow6.jpg

W tym dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie! Dziś chcę złożyć Ci życzenia, szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, i w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki, troski, by nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone... Zyczy Wiki z rodziną



Dla Paulinki córeczki Anabubki.
Prezentów udanych,
fajnie popakowanych.
Torta największego,
z ochotą zjedzonego.
By szczęścia nie zabrakło,
a nudy brakło.
Zabawy do łez,
kolegów the best.
Braciszków usuchanych,
rodziców kochanych.
Przyjaciela od serca
i wypasionego merca! Sto lat

I ja sie dolanczam do zyczen i dla Oaulinki anabubki :-) AGNES moze przez ten karat,przaz chorobe nie chce jesc ? ANABUBKA no miala goraczke 2 dni i wszystko przeszlo ale ja sie z tego strasznie ciesze. Wlasnie kolezanka napisala czy nie mam ochoty na spacer.My jeszcze z Mala w pizamach.Ona wpadie na kawke ja sie wyszykuje i wyjde z mala na spacer bo u na ssloneczko :-).
 
dzieki za zyczenia w imieniu Pauliny

dobra laski spadam
jutro rano o 9 spoaiwedz a potem szykowanie wiec sie pewnie dopeiro w poniedzilek pokaze
trzymajcie kciuki za pogode!!!!!!!!!!!!!!

milego weekendu
 
reklama
A poco ci jej mocz znaczy domyslam sie ze do badania ale na co??
no mocz się bada jak podejrzewasz jakies problemy ukladu moczowego:blink:
Pisałam wam juz wczesniej, że posikuje mi to tu to tam, głowie na forankę i dywan. Podjęłam już drugi raz decyzjęiż kotka musi odejść, ale zauważyłam, że czesto wylizuje sie na podbrzuszu i pod ogonem, do tego głownie załatwi się jednak do kuwety, mało pije, kicha.... Mam nadzieje, ze badanie moczu wystarczy, bo kuźwa nie mamna USG i leczenie. Jeśli to tylko zapalenie pęcherza to dam rade ją sama wyleczyć. Obawiam sie jednak, że za późno wpdłam na tą przyczynę i posżo dalej:baffled:.

No nic, trzeba się przebrać i pósc na zakupy, zabrać się za ten bigos. Późńiej jak mi się zechce to qezmę sie jeszcze za zbiornik i poyję na koniec podłogi. Pranie czeka, ale niech poczeka, bo i tak będzie kisło przy tej pogodzi e w domu.
Do jutra kobitki.
 
Do góry