reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Natalineczka dobrze, że Cie ten Twój gadzina słucha i miejmy nadzieję że się poprawi:tak::tak:
A ja pichcę grochówe:-D:-D:-D tak dawno nie jadłam, że musowo..zobaczymy czy sobie ze skutkami ubocznymi poradzę:-D
Dorotka to pewnie pogoda.....
 
reklama
KERNA no dzis u nas fajna pogoda no i glowa nie boli :-). NATALINECZKA fajna ta wygrana :-) DOWIKLA super ten wozio :-) LUNKA juz doczytalam ze fotki nie chcesz pokazac :-(.Oj ty niedobra :-(. Byla kolezanka na kawie.Pozniej spacer zaliczylysmy.W domu polozylam mala spac.Ja posprzatalam Oliwka spala poltorej godziny.Ziemniaczki dla niej sie juz gotuja.Zaraz dam jej obiadek :-).Ja sama niedawno frytek pojadlam :-).
 
Dziewczyny pokażę Wam fotki, żeby nie było, że sobie coś zmyślam, albo wyolbrzymiam

Natali to świetny pomysł, ja kiedyś mamie fundnęłam fryzjera i kosmetyczke, a raz jak miała kiepsko ze zdrowiem a nie chciała do żadnego lekzra to kilka wizyt u specjalistów prywatnie. Wsadziłam jaw taksówkę, i mówiłam tylko, że ma sie ładnie ubrać, myśłąła, że do masażystki jedziemy, hehe.

to najpierw STO LAT, STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no i nie wiem co pisać:baffled::baffled::baffled::baffled:
czytałam, czytałam..w między czasie groch mi wykipił dwa razy, mały już mi jęczy w łózku...:sorry2::sorry2:to sobie posiedziałam z Wami:rofl2:
ale lipa:rofl2:


[IMG=http://img30.imageshack.us/img30/9454/dsc01917jn.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us


[IMG=http://img192.imageshack.us/img192/4629/dsc01914o.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
 
Natalineczka dobrze, że Cie ten Twój gadzina słucha i miejmy nadzieję że się poprawi:tak::tak:
A ja pichcę grochówe:-D:-D:-D tak dawno nie jadłam, że musowo..zobaczymy czy sobie ze skutkami ubocznymi poradzę:-D
Dorotka to pewnie pogoda.....
ja dzis szybkie spagetti zrobilam a co sie bede wysilac
Dziewczyny pokażę Wam fotki, żeby nie było, że sobie coś zmyślam, albo wyolbrzymiam

Natali to świetny pomysł, ja kiedyś mamie fundnęłam fryzjera i kosmetyczke, a raz jak miała kiepsko ze zdrowiem a nie chciała do żadnego lekzra to kilka wizyt u specjalistów prywatnie. Wsadziłam jaw taksówkę, i mówiłam tylko, że ma sie ładnie ubrać, myśłąła, że do masażystki jedziemy, hehe.


ale lipa:rofl2:


[IMG=http://img30.imageshack.us/img30/9454/dsc01917jn.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us


[IMG=http://img192.imageshack.us/img192/4629/dsc01914o.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
a wklej fotke calej twarzy z fryzurką :tak::tak::tak:
bo jak narazie mialysmy okazje popodziwiac twoja piekna małżowinkę uszną ;-):tak::tak::-p
narazie nie wyglada to zle pokaz siebie cala ocenimy ;-);-);-)

zaraz m wroci czarek jeszcze spi:szok:
i pozniej po autko bo koles dzwonil ze juz do odebrania
kolejna stowka pojdzie ale coz jak trzeba to trzeba jeszcze nas termostat czeka i wymiana oleju wiec jakies kolejne 2 stowki bo juz pytalam :sorry2::sorry2:
no ale 18 przeglad wiec autko musi byc cacuś;-);-)
no i pewnie w praniu wyjdzie ze klocki hamulcowe i linka do recznego:no::no::no:
studnia bez dna:no::no::no:
 
Lunka a mi się podoba :tak::tak::tak::tak:fajnie ci w takiej krótkiej fryzurce :tak::tak::tak::tak::tak:
Natalineczka jak słysze ile za naprawę przegląd itp to się cieszę że nie mam auta :-pale jak tacham big zakupy na grzbiecie albo w śniegu lub deszczu dzień w dzień śmigam do szkoły to ile bym dała wtedy żeby mieć takie autko :-p:-D:-D:-D:-D:-D
My po obiadku Adam jeszcze w szkole Antonio z Julina powoli świra dostaja w domu a ja razem z nimi znaczy sie zdrowiejemy:-D:-D:-D
Antek nauczył mówić się ała jak cos mu się dzieje złego i teraz Julka przechodzi koło niego a on ała .....nie może odsunąć sobie krzesełka ała...nie może podnieść auta co??????????ała...:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D no i coś czego za diabła nie rozumiemy a powtarza to często to"ABI DZIU MAMA ŁAŁ ŁAŁ??????????" zawsze ze znakiem zapytania :-D:-D:-D:-D:-D
 
Oj ale zabiegana dzisiaj byłam, niby to nic szczególnego do robienia nie wymyślałam a tu aż tyle zeszło. Teraz z kawką zasiadłam i mam pół godzinki dla siebie a potem po Maję trzeba ruszać :tak::tak:
Lunka fryzurka krótka ale czy schrzaniona? Nie wiem jaką chciałaś :baffled::baffled:
Natalia to szybko ci to autko zrobili i dobrze to w domu nie będziesz musiała siedzieć :tak::tak::tak:
 
Że krótkie, to mówię, no odrosną, ale jakie postrzepionę, włąśnie to drugie zdjęcie z bliska po to dałam, no schody jak cholera!, grzywke miałąm po skosie, a ta mi na prosto walnęła.


Ugotuje sie ta kapusta w końcu czy nie?! :)
B\iegam od kompa do garów, do małej, a tak ana prawdę to mam lenia, hehe.
 
hehe to Malinka u Was burza mózgów:-D:-D:-D:-D
Mój nuczył się mówić "mimia"..co oznacza..uwaga... ślimak:-D Bo u nas po oknie od sypialni łażą ślimaki i on za każdym razem im mówi dobranoc:-D:-D:-D:-D

A ja biore sie ostro za odpampkowanie Mimy:tak::tak::tak: zakupię majtasy i nic..będę myć podłogi sto razy dziennie ale moze mi się uda:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Kerna, moze nie bedzie tak źle. Ale jak masz dywany to zwiń, bo mój to sie do trzykrotnego płukania nadawał, hehe.
Ale jak mówi im dobranoc, to nie kazdemu z osobna? hehehehhe
 
reklama
Do góry