reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam wpadam tylko na chwileczke

Anakondziu

Niechaj skrzydła motyla
całują promienie słońca
Niechaj wybiorą Twoje ramię
na swą bezpieczną przystań
i przyniosą Ci szczęście, miłość i dobrobyt
Dzisiaj, jutro, zawsze tego Ci życzymy z całego serduszka Natalia czaruś i Daruś;-);-);-);-)


witam ja dzis juz w lepszym humorku wczoraj z m pogadalismy od serca i zobaczymy co to bedzie wczoraj wypil juz tylko 2 piwa i bylo bardzo milo:tak::tak::tak::tak:
bylismy u rodzicow i tam wypil jedno i zaraz po pracy jedno a pozniej pil sobie pepsioka:tak::tak::tak::tak:
mam nadzieje ze sie poprawi
wrocil ze sklepu zaraz po pracy i wrzucil w maszyne 30 zl a wyciagnal 550:szok::szok::szok:
masakra ja nie wiem jak on to robi ze wicznie wygrywa:no::no:
ale dobrze;-):tak::tak:
ok spadam bo mlody sie ubrac domaga a ide do mamy go zaprowadzic bo auto do warsztatu trza odprowadzic;-);-);-)
do pozniej
 
reklama
Kochana Anakondo
koszkwiatow6.jpg

W tym dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie! Dziś chcę złożyć Ci życzenia, szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, i w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki, troski, by nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone... Zyczy Wiki z rodziną



Dla Paulinki córeczki Anabubki.
Prezentów udanych,
fajnie popakowanych.
Torta największego,
z ochotą zjedzonego.
By szczęścia nie zabrakło,
a nudy brakło.
Zabawy do łez,
kolegów the best.
Braciszków usuchanych,
rodziców kochanych.
Przyjaciela od serca
i wypasionego merca! Sto lat

To ja zmoja ferajna dolaczam sie do zyczonek:tak::tak::tak:

Witam
Pogoda fatalna:no:A ja planowalam jakies zakupki i solarke:baffled:Nic mi sie nie chce:no:Wlasnie zjadlysmy sniadanko i dziewczynki chodza teraz sobei po swoim wozku:szok:Wcxzoraj wieczorem przyjechal:tak::tak::tak:Chcialam wlasnie zrobic zdjecie ale cos mi aparat nie dziala:szok::szok::szok:ostatnio Dominik sie nim bawil i mam tylko nadzieje ze mi nie spierniczyl

KERNUS
jezeli chodzi o sandalki to ja tez bym wolala kupic ze skoerki:tak::tak::tak:Moje maja i Bartka a do tego na mega upaly Klaudia ma reeboka a Wiktoria nike i tez nic Im sie nie dzieje jak w takich pochodza:tak::tak::tak:


Ktoras tu pisala cos o bigosie:tak::tak::tak:mniam ,ale bym sobie zjadla:tak::tak::tak:
A ja chyba dziisaj zadzwonie do mojego brata bo On pracuje w Sheratonie i zamowie sobie torcika na urodzinki dziewczynek:tak::tak::tak:
 
Oki,udalo mi sie zrobic zdjecie:tak::tak::tak:
sorki za posta pod postem
 

Załączniki

  • SDC11890.jpg
    SDC11890.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 30
hej mamuski!!!:-)
witam sie i ja z cholernym bólem głowy:-(.to juz jest lekka przesada:wściekła/y:,caly tydzien pada i jest zimno(juz dosc mam tej poody):wściekła/y:moje dziec spia a ja popijam kawke.mam dzis lenia i stwierdziłam że na obiad zrobie frytki,jajko sadzone i mizeria-z co sie bedze przemeczac.:tak::-)
dzis na 18 jade do kosciola bo jest masza w 7 rocznice sierci mojego taty,tak wiec mnie nie bedzie do wieczora.

anabuda-kochana wszystkiego najlepszego dla paulinki!!
a tobie życze żeby wszystko w niedziele sie udało i oczywiscie żeby pogoda wam dopisała.:tak:

anaconda-wszystkiego naj naj najlepszego.1oolat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ania-szczesliwej i spokojnej podróży do polski wam życzę.

dowikla-super ten wózek,a te twoje niunie są tak słodkie że tylko ich schrupac.
kochane są!!!

natalineczka-fajnie że masz dzis juz lepszy humor.mam nadzieje że m zrozumial o co ci chodziło i juz nie bedzie cie denerwował.
 
WITAM KOCHANE!!!!!!
na początek :
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN DLA PAULINKI ANABUBKI
ZDRÓWKA SZCZĘŚCIA SPEŁNIENIA MARZEŃ ZABAWY I BEZTROSKI:happy:
ANACONDZIU NASZA MIŁA W DNIU URODZIN ZDRÓWKA SZCZĘŚCIA WYGRANEJ W TOTKA MARZEŃ SPEŁNIONYCH I WSZYSTKIEGO O CZYM TYLKO SKTYCIE MARZYSZ :tak:
malinka z rodzinką
kochane melduję że żyjemy jest troszke lepiej :tak:tzn Antoni to właściwie nie kaszle tylko ma katar i lekko osłabiony:baffled: Julina kaszle noc,a i rano w dzień się jakoś trzyma:tak: i już nie gorączkuje :tak: ja kaszlę nieomal na okrągło gorączki nie mam i dziś już muszę do pracy :baffled::baffled::baffled: za oknem deszcz i ponuracko
:baffled:Adam w szkole Pietruszka w pracy :sorry2:....DZieciaki się bawią ja nastawiłam zupkę ogórkową i zaraz chyba zabiorę się za prasowanie bo czuję się troszku lepiej a nie zostawię wszystkiego Pietruszce tym bardziej że to z 5 pralek i nie mieści się już 2 rozkładanych koszykach :szok::szok::szok::szok:a do tego wypadało by następne nastawić :sorry2: ale to juz po niedzieli już wam pisze dlaczego...Antek co jakiś czas miał jakieś wysypki...teraz zwaliłam to na augumentin tym bardziej że wywaliło go bardzo..a pani doktor jak yła na wizycie u nas obejrzałą to dobrze i mówi że to chyba proszek że owszem augumentin to spotęgował ale to chyba proszek..i chyba cos w tym jest ...bo wcześniej miałam wizir sensitiv potem miałam płyn lowela i mama kupiła mi dzidziusia i nie było problemu..a teraz kupiłam persil gold bo był na promocji i dupa :-( no więc muszę kupić inny proszek a prać muszę nam szystkim w innym bo przecież on się do nas tuli ...no więc tamten co mam zużyję do prania skarpetek i naszych ręczników a kupię nam inny:tak::tak:ufff wytłumaczyłam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dowikluś jaki śliczny jest ten wózek :tak::tak::tak:widziałam tez taki pojedyńczy chyba z zielenią boski:tak::tak::tak::tak::tak:
ja jak idę z Antkiem do Julki do szkoły czy na spacer to od dłuższego czasu żałuję jednego że nie mam przekładanej rączki albo siedziska :baffled:ale chyba takie lekkie wózki tego nie mają :no:
MH zdrówka dla dziewczynek i cierpliwości dla ciebie :-)
Meduska my też u Antka zawsze jego marudzenie zwalaliśmy na ząbki a ich czasami nie było długo widu i słuchu :-D:-D:-D:-D
Iwcik jak czytałam twojego posta to się wystraszyłam uważaj na siebie kochana :tak::tak::tak:ja z Antkiem w 24 tygodniu miałam tez krwawienie rano zobaczyłam krew a to był akurat dzie wizyty i doktor zbadał zrobił usg i powiedział że szyjka się rozszerza i takie rzeczy sie zdarzają :tak:kazał sie oszczęzać i donosiłam do 41 tygodni :-D:-D:-D:-D:-D
Natalineczko dobrze że rozmowa pomogła :tak::tak::tak:no i gratulejszyn wygrnej :-)ale mi by się taka wygrana teraz przydała :zawstydzona/y:
Anabubka ale cię Paulina załatwiła z tymi urodzinami :-D:-D:-D:-D:-Dale ty kochana zabiegana teraz jestes dobrze że rodzinka pomaga i że As troche powera oddała :-D:-D:-D:-D:-D
Lunka kochana ale masz świetne pamiętniki :tak::tak::tak::tak:współczuję zarwanej nocy:sorry2:
coś jeszcze chciałam ale oczywiście skleroza mnie dopadła:zawstydzona/y:
 
MALINUS
Ciesze sie ze jakos zdrowiejecie:tak::tak::tak:
Oj biedny Antos,juz sobie wyobrazam jak musialo Go to swedziec:no:Moja Klaudia jest uczulona na ceclor-jak raz dostawala to mi wyla po nocach i caly czas sie drapala,a wysypke to miala straszna i od razu dostala dexaven w dupsko
Zreszta One sa silnie uczulone na wiele rzeczy i czesto dostaja dexaven,lub jak nie mam jak podjechac do lekarza to daje Im encorton(bo to w sumei jedno i to samo):no::no::no:

LIDUS
Mnie tez dzisiaj strasznie glowa boli, nie wspominajac o plecach:no::no::no:Juz wzielam jedna tabletke i oby pomogla
A pogoda u mnie tez do d**y:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dowikluś Antek teraz dostał właśnie ceclor na razie go po nim nie wywala oby.......
a co do proszku to ja nigdy nie zwracałam na to uwagi fakt faktem że tak jakoś kupowałam zawsze te dziecinne albo sensitiv a teraz ten persil gold..a szkoda bo dobrze ten persil dopiera szczególnie Antkowe plamy :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dowiklus a laski szykuja się juz na spacer nowym wózkiem????????
melduję że mnie tez głowa napiernicza i to niestety od kilku dni:baffled:ale to chyba coś z ciśnieniem a zresztą wczoraj tak wiało że myślałam że mi okna wpadną do mieszkania :szok:
 
Jesli chodzi o proszki to ja kupuje ariel platinum lub wlasnie ten persil gold i lovele:tak:I jak wsypuje do pralki to zawsze pol na pol a do ciemnego prania dolewam plynu lovela a plyn do plukania to od zawsze bialy lenor:tak::tak::tak:

tak,laski caly czas siedza w tym wozku i jakos nie moga z niego wyjsc:szok:Przykrywaja sie,odkrywaja,klada,wstaja,wchodza,wychodza i tak w kolko hehe;-):-)
A jaki mam spokoj przynajmniej:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak:
 
reklama
U nas też już zaczyna lać a ja muszę do sklepu skoczyć :crazy::crazy:
Co do uczuleń to ja też zbytnio do proszku nie przywiązuję uwagi, na początku prałam Mai ubranka w proszku dla dzieci a chyba coś koło pół roku zaczęłam prać z naszymi z "e" i do dzisiaj go używam :tak::tak:
Dowikla fajny wózio i przede wszystkim chyba lekki :tak::tak::tak:
 
Do góry