reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

My u ksiadza mielismy spokój, u niego tez bralismy slub wiec papiery nasze ma, doniosłam tylko akt urodzenia no i chrzestni musza miec to zaswiadczenie.
Mija zazwyczaj chrzestni powinni miec bierzmowanie i ze swojej parafi zaswiadczenie ze sa wierzacy tzn przyjmuja ksiadza i takie tam
 
reklama
czesc dziewczyny! siedze sobie od pol godziny na allegro i szukam jakis ciuszkow dla mojego malucha. wczoraj stwierdzilam, ze wyrosl ze wszystkiego prawie i po selekcji zostala prawie posta szafka...a mialy wystarczyc do 3 miesiaca ;)
a na allegro nic ciekawego nie ma :(
za oknem mgla taka, ze wlasnego balkonu nie widze, ale mam nadzieje, ze przejdzie, bo po wczorajszym spacerku Groszek :o spal w nocy 10 godzin bez przerwy :o
 
witajcie

nie pamiętam kiedy tak rano siedziałam przed kompem, Maja dosypia nockę, bo o 5 rano zjadła mleczko i się przebudziła i chyba z pół godziny gadała sama do siebie w łóżeczku,

niestety dziś idziemy na szczepienie, :( :( :( :( :( :( a mała ma taki humorek od rana :( :( :( :( :( :(
 
Dzień dobry z rana ...mokrego rana ::) :mad:


redMayka ja własnie robie mega pake na allegro z ciuszkami po Kierowniku .Mam mase firmowek w extra stanie .Jakbys chciałą to moge ci potem podesłac linka jak już bym wystawiła ...ale to dopiero wieczorem .Bo teraz mam urwanie głowy ::)
 
witajcie mamuski z ranka .no tu u nas tez jes mglisto i pochmurnie no ale moze slonko sie przecisnie przez te chmury-mam nadzieje.co do obiadkow -gotowcow to staram sie jak naj mnie ich urzywac no ale przeciez zdarza sie jak to jedna z dziewczyn napisala " na cos trzeba umrzec"  ale wole takie domowe jedzonko -wedlinke terz swoja tzn,pieczone przezemnie w domu
 
L4dY-bIrd pisze:
Dzień dobry z rana ...mokrego rana ::) :mad:


redMayka ja własnie robie mega pake na allegro z ciuszkami po Kierowniku .Mam mase firmowek w extra stanie .Jakbys chciałą to moge ci potem podesłac linka jak już bym wystawiła ...ale to dopiero wieczorem .Bo teraz mam urwanie głowy ::)

jasne, to sobie popatrze i moze zakupie...w koncu Mlody chodzic na golaska nie moze ;)
 
co do chrzci to my juz dawno dawo po ale jak pamietam to moja toska byla super grzeczna nic nie plakala i wogule a mielismy indywidualne tylko my i najblizsi w sobote  zerklam bylo to 09.10.2004-dawno nie  ;) ;)
 
A dzeń doberek :) deszczowy ale ciepły u nas 10 stopni....choć to pogoda grypowa ja od rana nuce sobie...wiosna lala ;D
Oj a co do chrzesnych to wczoraj się psprzeczaliśmy ale w końcu nie o to :laugh: chyba przesilenie wiosenne ja już nie mam siły do tego chłopa ::)

A ja po kawe ide,odciągne mleczko ...zbieram na wychodne >:D ;D i ide zaszaleć za becikowe,jeszcze z Nonkiem nie wydaliśmy.
Może coś kupimy Tacie choć nie wiem czy asłużył po wczorajszym :p
a ja może sie na joge w końcu zapisze....

justus och jak bym sobie takiej domowej wędlinki zjadła,narobiłaś smaczka chyba schabik dzisjaj kupie i wymęcze Przemka żeby upiekł ;D
Kunda to w takim razie wielu z naszych kandydatów wlaśnie odpadło, to teraz musimy szukać po tych biezmowanych.
Kurcze naprawde się nie da jak ktoś tylko jest ochrzszczony?Może to tez gtylko kwestja dogadania się z księdzem?
Szkoda by było bo mam pomysł na fajną chrzesną
 
Witajcie
No Jasio usnal wreszcie po wielkim placzu- sama juz nie wiem co mu jest, czy znowu ta kupka czy zeby poprostu jest niemoliwy!
U nas pogoda do d....py
Wiec nici ze spacerku, popijam sobie rumianek za miast kawusi
Ja tez pedzie na allegro zoszperac cos!
 
reklama
Mija pogadaj z ksiedzem, bo moze sa jakies wyjatki.

redMayka ja wystawiałam na allegro zestawy po moim Maciu, tylko ze one słuzyły mu do 3-4 miesiaca.
 
Do góry