reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A ja sama uszyłam mojej Lence stroj do chrztu (sukienke, spodnie i czapeczke). Pierwszy raz w zyciu cos uszyłam :) i nawet sie nie rozleciało podczas świetowania :) bo my już na szczescie po wszystkim :)
Lenka dała czadu w Kościele. Nic jej sie nie podobało i mocno płakała. Co ksiądz podgłaśniał mikrofon to ona glośniej aż moj mąz z nia wyszedł a ja stałam w pierwszym rzędzie z biała szatką w rekach :) Ale porażka...
Nie życze wam takiej jazdy... Ale na rodzinnym obiedzie była już roześmianą duszą towarzystwa :)

Teściowa mojej siostry jest meteorologiem i mówi ze świeta jeszcze nie beda za cieple (ale to tu u nas we Wrocławiu)

Ale z pogodą to tak jest "Jak na świetego Hieronima jest deszcz albo go ni ma,
to drugiego listopada pada albo nie pada...."

 

Załączniki

  • 9.jpg
    9.jpg
    69,5 KB · Wyświetleń: 32
  • 10.jpg
    10.jpg
    71 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Witam witam powrociłam z zimnego Białegostoku i zaskoczyła mnie śliczna warszawaska wiosna ;D ach jak cudownie w wiosenną pogode pospacerować z Kapselkiem :)
Choć już nie wiem jak mam mojego kapselka ubrać :-[ mam paranoje że marznie a potem że jest mu za gorąco

Gratuluje w ten ząbkowy dzień pierwszego zęba Kierownikowi i chyba kolejnego Mai proponuje napisać podanie do zębowej wróżki o jakiś prezent,bo prezenty za wypadające zęby są a co z prezentami za pojawiające się ???

A jeśli chodzi o paskudne torebkowe jedzenie to jestem przeciw same konserwanty :p ale z lenistwa i braku czasu sama wcinam :)
polecam zupki kartonowe krakusa ,pomidorówk bardzo dobra,ratowała mnie już w wielu sytułacjach ;) ;D

 
Tfutfu nie Mai tylko Emilki ząbek obgratulowałam ::)
A majutek to niezły ciuszek będzie miał :)
dziewczyny to jakoś wyglądają w tych ciuszkach a ja zachodze teraz w głowe w co wcisne Noego jak ju się zbiore i wszystko pozałatwiam do chrztu

Właśnie jak to się robi ,przyznaje sie bez bicia że ja to w kościele nie bywam .... :-[ za często i za bardzo wierząca nie jestem.
Mam poprostu pujść do kościoła i powiedziec ,, Dzień dobry chciała bym synka ochrzcić ,,
 
Dobra to jak zwykle jak w końcu moge popisać to nikogo nie ma :p
Naczytałam się jak głupia popisałam w eter
Ide jeść kolacje
 
MIJA :laugh: to tak jak ja z tym kosciołem ...ale jak trza to trzaa ::)

Idziesz do kiedza na plebanie i mowisz : Szczesc boze ...chciałam porozmawiac z Ksiedzem na temat Chrztu Naszego synka .
no i mowisz całe opowiadanie ..tralalala a on ci mowi jakie papiery musisz przyniesc na drugi raz i na kiedy ewentualnie moglibyscie ustalic termin :p
a papiery to :


akt urodzzenia Noesia , Swiadectwa z innych parafi ze byliscie chrzczeni itp. <u nas tego niechciał > ,i zaswiadczenia od przyszłych chrzesnych ze mogą być chrzesnymi ::) < ksiądz im takie wystawi u nich w parafi > no i koperte < ja dałam 30 zeta >



Sorbek ale Majutla wystoisz na ta bibke :laugh: superek



A ja mam problem bo sprzedałam na allegro komplet serwisowy do kawy i teraz musze to wysłac i niewiem jak mam to zapakowac zeby sie niepobiło .CHyba zapakuje w gazety te 21 elementów a potem w jakąs koszulke i w karton .Myslicie ze dobrze ???
 
Oj Biedronka ale mi teraz do myślenia dałaś ....a co jak tata w prawosławiu chrzczony ??? i jak to czy chrzesni mogą być chrzesnymi ?
A kiedy mogą lub nie mogą....no dobra właśnie rozpoczeła się debata u mnie w domku kto będzie chrzesnym..coś czuje że zaraz sie potniemy ::)
 
jsorbek pisze:
nie mam pojecia a co też chrzcicie??
masz juz ubranko Pycha to wklejaj !!!!!!!

też chrzcimy,
ubranko, a raczej kurteczkę ze spodniami mam po siostzrenicy, a potem do domciu jakąś sukieneczkę kupię, jak się jutro wyrobię to zrobię zdjęcie i wkleję, bo teraz mi baterie siadły i nie chce mi sie latac z kabelkami

a do księdza to wysłałam męża, bo on niedawno na naszej plebani elektryke robił, to trochę ich tam zna :p

u nas tez jest problem z chtrzestnym, juz kilka awantur było,
 
L4dY możesz wysłać paczka ostrozną droższa ale bezpieczniejsza. Ja zawsze pisze uwaga szkło a potem jak pytają na poczcie to mówię że zwykła a oni na to: "to muszę skreślić to uwaga szkło" a skreslic się nie da bo pod taśmą jest napisane i do tegop milion razy ;D ;D ;D
 
reklama
Siemka z rana hehe. Kurcze trzy dni zabalowałam ; a tu takie zaległości w czytaniu że do jutra będe śleczec. Ubranka cudowne, ciekawe kiedy ja zabiore się za opcję chrztu.
Poniedziałkowa kontrola u ortopedy wypadła nam super, usg bioderek też jest gicio wiec na razie z lekarzami mam spokój do poniedziałku :p - czeka nas znowu szczepionka.
A teraz czytam zaległości ;D Pozdrowionka z rana i aby słoneczko wyszło a nie te deszczowe chmury
 
Do góry