reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Oj, no własnie wolny wieczór a tu @ :( :( :( :(

Ale to tak juz jest, jak chcemy żeby mała spała, to ona jest rozbawiona, a jak nie mamy zadnych planów na wieczór, to ona sobie smacznie śpi.
 
No właśnie może dzieciaczki nam się przestawią i będą spały o godzinkę dłużej.Taką mam nadzieję ,ale jak cos sobie myśle że cos ma być tak, to zawsze jest odwrotnie :mad:
 
ja chyba tez juz na nogach...chyba, bo bez kawy sie nie liczy ;)
za oknem pieknie, slonko swieci, ani jednego obloczka
PAMIETAJCIE O ZMIANIE CZASU!!!
 
U nas narazie skonca brak mgla jeszcze
A ja sie umowilam na spacerek kolo 10 ( tylko jakiego czasu, bo to wczoraj bylo)
Nie dosc za 22 kwietnia chrzciny robie to jeszcze 14 maja komunia- i skad brac kaske??
 
Malutka moja kuzynka która u Macia bedzie chrzestna to ma w kwietniu Macia chrzciany a w maju swojego chrzesniaka komunia. Poprostu tak wypadło. Ja naszczescie mam spokoj z komuniami bo chrzecnicy mąża juz po a moj chrzesnik ma dopiero 5 lat. Ha ha dopiero :D a jeszcze nie tak dawno był malutki a tu sie juz pyskowac nauczył ;D

U mnie tez pogoda nie zachecajaca na wyjscia, buro mglisto...
 
reklama
Witam witam w niedzielny poranek
U nas tez ponuro i nic się nie chce, nawet na spacer, ale wymysliłam, ze dziś pojedziemy do moich dziadków, bo babcia to jeszcze naszej niuni nie widziała, ale mój mąz nie jest za bardzo chętny.
 
Do góry