reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

malutka pisze:
Moj malec od 2 tyg jada zupki tylko wazywne- karmie piersia!
Kiedy moze mu gotowac z mieskiem
I jescze jedno- Jas gche wstawac z pozycji siedzacej- najpier przyciad a potem hop i stoje- nie jest to szkodliwe na kregoslup??

Majka dostała pierwsze mięsko jakoś właśnie po skończeniu pół roczku, chyba gerbera z kóliczkiem potem indyczek, a teraz już jej gotuję zupki z cielęcinką, i mam zamiar zakupić królika :)
co do wstawania to robiłą dokłądnie to samo, pierwszy raz sama wstała trzymająs się łóżeczka jak miała 6 miesięcy i tydzień, teraz to wogóle siedzenie nie jest fajne tylko stanie, no i w łóżeczku się podciąga, po mnie się spindra i chce stać, lekarz nam powiedział, że jak dziecko samo wstaje to ok, ale absolutnie nie stawiać samemu
 
reklama
A moje dziecko zamiast spac to słucha muzyczki :D

Ja juz mam ubranko do chrztu , musze jeszcze dokupic białe body z długim rekawem, bo wszystkie body jakie mam sa w ciapki :D
 
mialam problem z klawiatura-pislam a ona ni sie odlaczyla no ale juz jestem -ciekawe jak tam ta 3dniowka joasiMK -ale widze ze kolacyjki chyba sa jedzone bo tu cichosza-zajrze potem-jak mezolek mnie pusci bo teraz to musze "pooporzadzac" moje malenstwa bo synek juz wrucil od babci na noc wiec naraska
 
Fajnie, ze juz bedziecie chrzcic swoje dzieciaczki. Ja musze poczekac az szwagierka wyjdzie wreszcie ze swoim malenstwem ze szpitala( wczesniaczek Kacperek). Potem poczekamy troszke az ich malenki podrosnie i dopiero bedzie uroczystosc. Swoja droga troche sie zejdzie, ale nie chcialabym miec innej chrzestnej dla moljego szkraba.
 
witam
Ja tez czekam tak dlugo bo nie wyobrazam sobie innej chrzestnej niz moja siostra- pracuje we Frankfurcie
Dzis u nas sloneczko od samego rana- wiec moze po ten sztrukcik pojde z Jasiem
Malec obudzil sie o 5.30 i buszuje-ale
KTO RANO WSTAJE TEMU PAN BOG DAJE!
 
czesc dziewczyny!
kilka dni mnie nie bylo, a tu tyle napisane, ze przez tydzien sie nie wyrobie z czytaniem.
U mnie za oknem piekna pogoda, ale niestety tylko przez szybe, jak sie wyjdzie to ziab straszliwy.
Czy ktoras z Was moze mi poradzic co zrobic? mojemu malenstwu zaczelo wczoraj rano ropiec oczko i nie mam pojecia dlaczego. przecieram rumiankiem, ale to chyba niewiele pomaga...
 
Hej.redMajka
Z tym oczkiem to nie wiem może go zawiało,rumianek na początek będzie dobry, a jak nie przejdzie to radzę do lekarza tak będzie najbezpieczniej.moja niunia też miała coś takiego to jakieś kropelki dostała i może ze trzy razy zakropiłam i było ok :)
My na nogach od 6;30 ale niunia już zalicza drzemkę więc dziś będą pewnie dwie.ona to ma fajnie ;D ;D.
Rano poćwiczyłam troszkę brzuszków,i zaraz lepiej się czuję,
Malutka faktycznie jak karmisz to lepiej tak ostro się nie odchudzać, dzidzia ważniejsza,co ja piszę chłopaczysko jak dąb a ja dzidzi piszę ;D ;D
u nas 5 stopni na dworku więc nie tak źle ::) ::)
 
redMayka pisze:
czesc dziewczyny!
kilka dni mnie nie bylo, a tu tyle napisane, ze przez tydzien sie nie wyrobie z czytaniem.
U mnie za oknem piekna pogoda, ale niestety tylko przez szybe, jak sie wyjdzie to ziab straszliwy.
Czy ktoras z Was moze mi poradzic co zrobic? mojemu malenstwu zaczelo wczoraj rano ropiec oczko i nie mam pojecia dlaczego. przecieram rumiankiem, ale to chyba niewiele pomaga...

u Nas czesto pojawial sie ten problem, przemywalam rumiankiem ale to nic nie dawalo, poszlam do piediatry, zapisala mi swietna masc i dawalam kropelke tej masci do kacika oczka i po paru dniach bylo juz super.............takie ropienie moze byc niegrozne, ale czasem jego przyczyna moze byc zatkany kanalik lzowy
 
reklama
redMayka pisze:
Czy ktoras z Was moze mi poradzic co zrobic? mojemu malenstwu zaczelo wczoraj rano ropiec oczko i nie mam pojecia dlaczego. przecieram rumiankiem, ale to chyba niewiele pomaga...
Z tym trzeba uważać. Myśle, żę jak sie nie skończy do poniedziałku to należąłoby to pokazać lekarzowi, czasem tak sieobjawia przytkany kanalik i tomoże grozić stanem zapalnym w kanale łzowym. Ale podobnie sie dzieje jak sie zaczyna zapalenie spojuwek - tez ropieje. U takiego maluszka nie można zostawic tego ot tak sobie. Ale rumianek dobry, bo ma wlaściwości przeciwbakteryjne, więc choć trochę zahamuje rozwój infekcji, jeśli jakaś jest.
 
Do góry