reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam,Witam!!!
U nas tez pogoda nie dopisala..brak slonka..Dobrze ze maz na spacerek z Jula wyrusza a ja posiedze w domku..na spokojnie....
Wysypka jakby zniknela...HURRAAAA!!! Ale nie dalam jej wczoraj Lakcidu i moze to dzieki temu wlasnie...Zobaczymy jeszcze i pozniej jej dam..jak znowu wyskoczy to sie okaze.
Milej niedzieli.Pozdrawiamy.
 
reklama
Joanna MK pisze:
Wysypka jakby zniknela...HURRAAAA!!!  Ale nie dalam jej wczoraj Lakcidu i moze to dzieki temu wlasnie...Zobaczymy jeszcze i pozniej jej dam..jak znowu wyskoczy to sie okaze.
Joanna MK czy dzidzia nie jest na coś uczulona? Może właśnie to co ją uczula jest w tym nieszczęsnym lakcidzie? co? A jak się nasila po przehrzaniu to właśnie tak się dzieję z wysypką alergiczną. A może jest coś w ubranku lub proszek, w którym pierzesz jej dokucza?
Powodzenia w dociekaniu ;) ::)
 
ja wlasnie wypilam kawe...........i strasznie mi sie chce spac, to chyba ta zmiana pogody!

u nas cieplutko, 10 stopni na plusie, tylko sloneczka brak!!!caly czas patrze czy juz sie nie przejasnia!!

przydaloby sie wyjsc na jakis spacerek ihihhi
 
malutka pisze:
Joaska- pomyslkowa kuchareczko co dzic szykujesz na obiadek?

hehe dziekuje za komplement............. :-[ :-[

chcialam zerobic tarte z warzywami.............ale zobaczymy, bo ja dobrze wiesz nie jem zeczy zawierajacych make ( oj dietka dietka)............
ale moj los kochany cos przebakiwal o zjedzeniu na miescie.............mamy taka fajna gospode z grilowanym filetem z kurczaczka i warzywami mmmmmm
 
malutka pisze:
A jak sie robi taka tarte , i czy tylko z warzywami czy moze byc na slodko np z truskawkami ( mam zamrozone)

mozna i taka i taka, podstawa to ciasto a pozniej dajesz do srodka co chcesz...........ja czesto robie ze szpinakiem i z kurczakiem i serem feta :)
ja robie zawsze ciasto tak:

- 250 g mąki (krupczatka jest najlepsza),ale jak dasz normalna to tez bedzie dobrze
- 125 g. masła (margaryny),
- 1/3 szklanki wody,
- 1 łyżka oleju,
- szczypta soli.
trzeba wszystko polaczyc, najpierw make posiekac z maslem albo margaryna, dodac wode i szczypte soli, szybko ugniatajac, potem do lodowki na pol h i gotowe, pozniej do piekarnika na 20 min w tem. 180-200 stopni ( bez farszu), tylko trzeba czyms obciazyc zeby nie uroslo np. grochem( polozyc na ciasto papier pergaminowy i wysypac groch) i tak 20 min, potem dac farsz i na 15-20 min i gotowe, mozna posypac serem lub polac jajkiem ze smietana.
 
reklama
Witam mamusie których tu nie ma :laugh: widać wiosna uderza do głowy jak bąbelki ::)
Cudnie jest przynajmniej u nas, ciepełko, ;) trochę tylko padało i mieliśmy dziś deszczowy spacerek ,ale fajnie było
Z tą tartą to fajny pomysł,zawsze zastanawiałam się jak ją zrobić a tu proszę przepis jest :)
Ogłaszam że aktualnie najlepszą kuchareczką jest Joaska ma pomysły na ciekawe i zdrowe dania,jak możesz Joaska podsuwaj czasem nam jakiś ciekawy przepis :angel:
 
Do góry