reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

wielkie dzieki, w poniedzialek jak nie przejdzie to sie wybiore do lekarza.
a tak odbiegajac od tematu, moze ktoras z Was ma jakies doswiadczenie w pisaniu biznesplanu i moze sie podzielic informacjami? mam w planach zalozyc wlasny biznesik (dlatego mnie nie bylo pare dni) i musze skas wytrzasnac pare groszy, a wszedzie biznesplan chca...i wlasnie probuje sie przez to przebic
 
reklama
Witajcie!!!
Wczoraj juz po powrocie od lekarza nie mialam sil i czasu napisac wiec czynie to dzisiaj.
Otwoz moje drogie nie jest to wedlug naszej pani pediatry goraczka 3dniowa.Najpierw stwierdzila zanim Jule rozebralam i obejrzala ja)ze moze to byc po szczepieniu(szczepienia bylo 10.marca)ale jak juz ja obejrzala to wykluczyla i to i stwierdzila ze gardlo wpozadku a cale cialko Juli pokryte krostakmi i plamkami jest wynikiem wirusa .tak wiec po wizycie czuje taki niedosyt,nic nie zapisala nam.Kazala nadal stosowac wit C i lakcid.W sumie jest to dobry lekarz,ma dosc duze doswiadczenie.Prowadzila mnie i moje rodzenstwo.Na kaszel Juli stwierdzila ze kaszel to wynik ze za duzo je i melko i rzezi...Czulam sie po trosze jakbym sama ta chorobe wymyslila..Chyba miala gorszy dzien...Ma to jej zejsc na dniach i wsumie wstalysmy dzis i prawie nic juz nie bylo.Wyszlysmy na spacerek a po powrocie cala szyja w krostkach i plamach..na brzuszku tylko troszke..Kiedy to sie skonczy.Mam tylko nadzieje ze lekarka sie nie myli.Badanie moczu cos tam wykrylo ale stwierdzila ze przy wirusie to dobry wynik.
Ale co najwazniejsze po tygodniu siedzenia w domku bylysmy na spacerze w parku.Jula pospala sobie,obudzily ja dzikie nawolywania kobiety wolajacej psa.A i nawet sobie posiedzialam chyba ze 30min w trakcie spania Juli.zazwyczaj to jak tylko wozek staje to odrazu oczy szeroko otwarte.
Super pogoda na spacer.Pozdrawiam serdecznie.Chyba czesciej tutaj bede zagladac do Was dziewczyny.A moze nawet uda mi sie wkleic jakies zdiecie mojej krolewny.
 
Przepraszam za bledy ale szybko pisze i nie mam czasu na sprawdzenie bykow.Jula sie wygina rozebrana i upomina cycunia.
Pozdrawiam raz jeszcze.
 
Lekarka chyba by odroznila potowki od wysypki...Zreszta to nie sa potowki..bo one znikaja a u nas one znikaja,kapiemy ja w krochmalu..a one sa takie jakby niewidoczne..jak sie zacznie napinac,denerwowac to wtedy je dobrze widac..a tak to ma taka chropowata skorke...
 
witam witam!!!!!!
ja juz po sprzatanku i po obiadku a teraz sie pakuje do tesciow znaczy pakuje zeczy ktore beda nam potrezbnne na pare godzinek bo do tesciow mamy jakies...5 min drogi wozkiem.....
hubert smiga w chodaku znaczy po swojemu ale to juz jakies cos! jak tak dalej pujdzie to faktycznie za tydzien lekkie kerteczki wdziejemy!
redmayka ja ci poradze nakladanie kompresu z asencji hubert tez tak mial ale on mial zapalenie spojowki bo bylismy u lekarza asencja jest troszke mocniejsza od rumianku, ale zrobisz jak zechcesz!
 
JAs znowu hektary przeszlam- od 9.20 do 13.30 z 30 min przerwa na cycolenie!
Dobrze ze na zakupy maluszka wzielam bo pooddychal swierzym powietrzem
Kupilam material na ubranko i czapeczke, ale czapeczke chiba wymienie na jasniejsz bo mi do ciuszkow za bardzo nie pasuje
Mam spodenie jasno bezowe i granatowe a kutreczke ekri- wiec myslam ze czapeczk bezowa bedzie oki, ale niestety za ciemna
 
Joanna MK pisze:
Lekarka chyba by odroznila potowki od wysypki...Zreszta to nie sa potowki..bo one znikaja a u nas one znikaja,kapiemy ja w krochmalu..a one sa takie jakby niewidoczne..jak sie zacznie napinac,denerwowac to wtedy je dobrze widac..a tak to ma taka chropowata skorke...

Majka miałą trzydniówkę, i wysypka jest przez dwa trzy dni, potem nie ma po niej śladu, jeśli ci nie zejdzie, to może byc potóweczka, albo może proszek ją uczula, może spróbuj kąpać w oilatum, Majce na wysypki pomaga oilatum i krochmal, i nacieramy ją oliwą z oliwek, tak nam poleciła pani doktror, bo oliwa na pewno nie uczuli
 
Dziewczyny, ja nie na temat. Spacerowalam dzis po parku skaryszewskim W-wa i bylo mnostwo mamus z wozkami i tak sie zastanawialam, czy ktoras z was chodzi tam ze swa pociecha. Moze znamy sie co nieco z BB a mijamy sie na spacerze? Pozdrawiam. W nocy sprobuje poczytac a teraz obowiazki wzywaja.Pa!
 
reklama
hej, hej ale tu dziś cicho, jak zwykle w weekend

nasza Maja jak o 17 zasnęła to do teraz spi, o 19 powinno byc kąpanie, ale nic z tego, więc wysłałam męza po piwko, mamy wolny wieczór ;D oby nie obudziła się o 22 i nie chciała bawic
 
Do góry