reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Moja mama do mnie nie przychodzi chyba że zaproszenie jej dam więc ja kobitkę odwiedzam i obiadek też u niej zaliczę ;D
 
reklama
Nika nie mysl ze ja taka swieta. Walcze o swoje ile wlezie. Tylko radzic komus to tak latwo. Joaska za dwa mies to naprawde lysa chyba bede. Po pierwszym dziecku tak nie mialam.
 
u mnie też hmmmmmmmm niebędzie ...mąż chory ::) by mnie zasmarkał :p ::)


Qrcze niewiem jak będzie z tym dokarmianiem ..ale pierwsze ..niezaliczone .
Jaiso niechce tego mleka ..daje mu ..bieże buteleczke ciagnie ...ciagnie , patrzy sie na mnie i .....odwraca głowe . Mi sie wydaje że ono niejest tak słodkie jak te z cycuszka .MOże dodawać troszke glukozy ??? ::) Czy jak ....
qrcze niewiem ::)
 
noelia pisze:
Moja mama do mnie nie przychodzi chyba że zaproszenie jej dam więc ja kobitkę odwiedzam i obiadek też u niej zaliczę ;D
Do mnie rodzice czesto zagladaja ( tata czesciej) i dlatego tez malec ich zna i ma z nimi leprzy kontakt ( jak o nimk mozna mowic)
Czemu do ciebie mama nie przychodzi?? jak mozesz napisac oczywiscie??!


Ps ja jeszcze  @ nie dostalam po poradzie

Przykro mi L4dy ja nie mam o tym zielonego pojecie!
 
L4dY-bIrd pisze:
u mnie też hmmmmmmmm niebędzie ...mąż chory ::) by mnie zasmarkał :p ::)


Qrcze niewiem jak będzie z tym dokarmianiem ..ale pierwsze ..niezaliczone .
Jaiso niechce tego mleka ..daje mu ..bieże buteleczke ciagnie ...ciagnie , patrzy sie na mnie i .....odwraca głowe . Mi sie wydaje że ono niejest tak słodkie jak te z cycuszka .MOże dodawać troszke glukozy ??? ::) Czy jak ....
qrcze niewiem ::)

u nas bylo podobnie, Kuba musial sie przyzwyczaic do butli...........aha i pisalas, ze dajesz ja po swoim karmieniu, a sprobuj dac mu zamiast piersi mleko z butli, moze On nie chche po piersi bo tamto bardziej smakowalo????albo poprostu nie jest glodny..........
 
choroba, znow jestem zacofana! ale to przez to, ze pojechalismy cala rodzinka do moich rodzicow i spedzilismy tam calutki dzien. musze wyjasnic, ze moja kochana mamcia 3 lata temu wpadla na genialny pomysl zeby sie wyniesc w glusze skad nawet wrony zawracaja bo za daleko do cywilizacji. no i my raz w miesiacu jezdzimy do nich zeby sprawdzic czy ich jeszcze wilki nie zezarly,a poza tym mam bajonskie rachunki za tel. bo potrafimy gadac godzinami ;).
co do wloskow wypadajacych to polecam "treatment wax ", to na ziolach dla osob po nowotworze. Wlosy rosna po niej jak na drozdzach nie tylko te stare, ale i te nowe.
a na smutki codzienne najlepsza czekolada :D
a co do facetow, to roznie z nimi bywa. moj np. bardzo lubi siedziec w domciu z rodzina i caly czas ma nadzieje, ze nie dostanie za duzego awansu po tych kursach, ktore teraz robi, bo jak awansuje na kierownicze stanowisko to bedzie musial wiecej czasu spedzac w pracy, a to mu sie wcale nie usmecha. no i ma dylemat "dom-czy-praca" bo wiadomo, ze awansik to i odrazu wieksza kaska, a tej nigdy za wiele przy czteroosobowej rodzinie. a z drugiej strony jakim kosztem...
 
Wlanie ludzie dziwnie z kasa podazaja....
Moja kolezanka urodzila przez cc 2 tygodnie temu chlopca, i wpadla na " genialny" pomysl ---- juz wczoraj czyli 13 dni po cieciu wrocila posrenio do pracy ( pracuje w domu)

Dla mnie to szalenstwo!
 
reklama
no...w domu to jeszcze moge zrozumiec. mam znajoma, ktora poltora miesiaca po porodzie wrocila na swoje stanowisko do banku, a dziecko niance zostawiala...nawet na 10 godzin dziennie. kiedys zapytalam po jaka cholere ma dziecko, skoro nie chce zmienic trybu zycia przynajmniej na troche, a ona mi na to, ze w koncu zatrudnila nianke z wyksztalceniem pedagogicznym to co sie czepiam, a ona chce zmienic samochod i dlatego wrocila do pracy...paranoja
 
Do góry