reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witajcie!
Niesty dzis nie idziemy na obiadek do moich rodzicow maja remont o straszny balagan ( szfa z przedpokoju w pokoiku stoi) wiec nie mam sensu jeszcze in obiajem glowy zawracac
Gorujemy wiec w domciu

A co po poludniu- sama nie wiem
Ale jakos z domu rodzinnego wynoislam ze niedzile to czas odwiedzin u rodziny ( moze pojdziemy do babci meza ( ale od slubu rowniez i mojej ;D) bo chora.
A naprawde fajna z niej babeczka
 
L4dY trzymam kciuki za kierownika żeby nie zachorował. A mleczkiem sie nie przjmuj jeszcze mam zapas ;D ;D ;D
Nie wiem Jak smakuje Bebilon ale nan jest bardzo dobre w smaku - przynajmniej moim zdaniem. naoij się tego bebilonu i jak nie smaczne to spóbuj dać mu inne. A poza tym dzieci długo karmione piersią trochę cięko mają nauczyć się przez smoka maja też na początku nie chciała ale póxniej się nauczyła. A jakim smoczkiem mu dajesz bo ja jak dawałam tym małym to nie bardzo chciała takim wiekszym lepiej jej szło. Polecam Nuka - air system, nie wylewa się tak z byzi i lepiej się je dziecku.

Ale się naklikałam, kurcze ale spać mi się chce. wczoraj była u mnie przyjaciółka i pogadałyśmy pojechała dopiero po 1 a ja od 8 na nóżkach bo mamdyzur przy małej wczoraj mężulek pilnował a ja do 12 pospałam. dzisiaj moja kolej

A jak wam zjada posty to poprostu zróbcie kopiuj i jak wam zje to potem tylko wkleicie ;D ;D ;D
 
ja tylko na chwilunie  ;D
witam nowe mamunie  :)
Lady juz w sobote dostałam  ;D wielkie dzieki za sliczne ciuszki  :-* ,lezaczek super,Noe go polubił
               wkleje jutro zdjatka z prezentacja  :)
 
ja też witam nowe mamunie zapomniałam wczesniej ::) ::) ::)

nikogo teraz nie ma to "idę " na allegro poszukiwać ciuszków dla Majutka ;D ;D ;D - wrrrrrr uwielbiam
 
dziendoberek! ja wczoraj pospalam oj bardzo!!!!! jak sie polozylam z hubciemo 17 to wstalam o 21 na kapanie potem filmik obejrzalam i znomu mnie znuzylo!!!!!!! ale moze wreszcie sie wyspalam! za to dzis juz od 6 na nogach! obiadek wczoraj sobie zrobilam wiec dzis tylko leniuchowac! ja sie z buba chyba jeszcze nigdzie nie wybieram bo chyba jednak jeszcze zarazki roznosi! maz poszedl na turniej pilki wiec wroci na obiad! a teraz ide karmic bubka. powoli po tej jelitowce zaczyna wszystko jesc!
 
dzień dobry :)

My w nocy mielismy małe kongo :( jasio miał mega goraczke ok 12:30 i musielismy mu podac czopek ..oczywiscie ja w panice i strachu nepotrafiłam go podac i mąż musiał to zrobic .Ale sie udało :) po godzince goraczka spadła .Jestem pewna że byłą spowodowana szczepionką ::)
a dzisiaj wszytko z kierownikiem ok :) kolejna próba podania Bebilonu wyszła lepiej od wczoraj ....zjadł całe 15 ml ;D nim sie spostrzegł że to była podmianka :p

Teraz z mężem robimy przemeblowanie w pokoju ....super dzień sobie wybraliśmy ::)
a wiec ganiam miedzy odkurzaczem ::) a ściera .


Mija superek ze ci sie podobają ciuszki i cała reszta :) Bardzo sie ciesze i czekam na foto :)

Sorbuś jak zobbaczysz coś cool dla jasia to pusc linka :p My teraz jestesmy w rozmiaże 68 ale szukam ubrań na 74 ;D
 
reklama
Do góry