reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
malutka pisze:
Joaska pisze:
malutka pisze:
JA na allegro rozgladam ze za fajna zabawka dla jasia- ale tak np do 3 lat

taka edukacyjna - mozecie cos doradzic

polecam zabawki z firmy TOLO, mam w domu, Kuba je uwielbia, szczegolnie takiego smoka edukacyjnego
no ale na allegro nie maja tej firmy. moze u nas w sklepie zobacze -dzieki

jakto nie maja, prosze : http://www.allegro.pl/search.php?string="tolo"&sourceid=Mozilla-search
 
Joaska pisze:
malutka pisze:
Joaska pisze:
malutka pisze:
JA na allegro rozgladam ze za fajna zabawka dla jasia- ale tak np do 3 lat

taka edukacyjna - mozecie cos doradzic

polecam zabawki z firmy TOLO, mam w domu, Kuba je uwielbia, szczegolnie takiego smoka edukacyjnego
no ale na allegro nie maja tej firmy. moze u nas w sklepie zobacze -dzieki

jakto nie maja, prosze : http://www.allegro.pl/search.php?string="tolo"&sourceid=Mozilla-search
Oki zwracam hono- r ja szukac nie umiem :p ;D
 
Przejrzalam, i szczerze mowic myslam o czym powazniejszym
Jas ma juz pol roku i zeby starczylo tak moze do 3 lat
JAkis FAjny stolik z pierdulkami albo co.....?
 
witam. dziewczyny uwazajcie z czopkami, bo dziecku mozna krzywde zrobic. Cos mu tam naderwac mozna. Moja lekarka mi tak powiedziala.Traktujcie to jako ostatecznosc i termometrem tez ostroznie w tych okolicach. I jeszcze jedno czopkow nie powinno sie kroic bo to tez zle ale nie zakodowalam dlaczego.
 
witam ;D ;D co dziś na objadek macie bo ja zrobiłam dla całej rodzinki tzn dla nas i teściów pizze oj dobra była z kurczakiem szynką mniam mniam :p :p
mnie katar dopadł kicham jak kot :mad: :mad: dziecię śpi smacznie ona to ma dobrze
Malutka ja mam takie sobie stosunki z mamą ona zdecydowanie bardziej jest za braćmi moimi niż za córkami,a pozatym mieszkam z teściami poczęści przez nią a ona nie umie tak poprostu przyjść dlatego mówię że zaproszenia potrzebuję
Kiedyś to bardziej bolało :( :( :( :( mnie ale już mi przechodzi :)
 
reklama
babeczki poradxcie coś na wypadanie włosów bo łysa bedę już niedługo garściami mi wychodzą poprostu jakie witaminki mi pomogą ???

HELP !!!!!!!!!!!!
 
Do góry