reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ale super te nasze dzieciaczki :)


a my juz po szcsepieniu .

Jasio waży 7600 i od dzisiaj jestesmy na dokarmianiu ::)

a za dwa tyg możemy podac pierwszy soczek i zupke ..jupi :p


Mija przyszedł już do ciebie ten listonosz???
 
reklama
L4dY-bIrd pisze:
ale super te nasze dzieciaczki :)


a my juz po szcsepieniu .

Jasio waży 7600 i od dzisiaj jestesmy na dokarmianiu  ::)

a za dwa tyg możemy podac pierwszy soczek i zupke ..jupi  :p
Czemu na dokarmianiu ?Za malo przybral. Jasio na tym szczepieniu co wy mila 7750 i bylo oki
 
L4dY-bIrd pisze:
tak zamało troszke a pozatym moje mleko juz niejest tak sycące jak wczesniej i Jasiek sisi mi non stop przy piersi i postanowiłam dokarmiać szucznym .

moje dziecko wazylo 2 tyg, temu 7600.....................lekarka powiedziala ze jest dobrze, a Twoja powiedziala ze za malo.dziwne!!!
 
powiedziała że miesci sie w granicy ale mniej przybrał jak zawsze.
a ja sama czuje że sie nienajada .Wiec postanowilam podawać mu troszeczke sztucznego pomalutku.Kolejnym problemem u nas jest to że ja karmie jedynie jedna piersia bo w drógiiej mam szczątkowe ilości pokarmu.
 
helo a ja myslalam ze wasniem co do wagi dzieciakow no tak dobrze pamietam to mola pedjatra mowila ze morma jes przybieranie na wadze brzdacow 250gram na tydzien dobrze jak przybedzie wiecej no ale mowila ze tak norma-
 
noelia superr twoj pomysl jest fajowy coprawda ja mojemu starszemu nie odbijalam stopek ale trzymam jego pierwsze rysunki jakies listy czy takie drobiazgi jak pierwsze obciete wloski ,malej wiki to odbilam stopki jak miala chyba 6 miesiecy albo mniej i terz mam jej kudelki-piorka po obcieciu jak skonczyla roczek i terz zapisuje takie jakies dziwactwa np.mowi cos takiego-"kuckuda kuda kuda "ze spiewajacym akcentem
 
L4dY-bIrd pisze:
powiedziała że miesci sie w granicy ale mniej przybrał jak zawsze.
a ja sama czuje że sie nienajada .Wiec postanowilam podawać mu troszeczke sztucznego pomalutku.Kolejnym problemem u nas jest to że ja karmie jedynie jedna piersia bo w drógiiej mam szczątkowe ilości pokarmu.
A zdajesz sobie z tego sprawe ze jak zaczniesz dokarmiac to zaczni ci pokarmu ubywac! To moze dostawiaj go czesciej  (i do tej co ma braki tez) moze jeszcze uratujesz cycolenie- ale to moja opinia.JA bym nie zaczelad dokarmiac tak szybko
Ale wybor nalezy od ciebie
 
reklama
wiecie dziewczyny dzieci rosna i potrzebuja wiecej a wogole to zalezy tez ile berbec wazyl przy urodzeniu bo chyba sie glownie tym sugeruja przy kolejnych wagach
 
Do góry