reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dotarlam ale dzieciaki jeszcze nie spia:no::no::no:Dominik u siebie a te male pindy mi tu co chwile przychodza i stekaja:wściekła/y::no:Klaudia ma znowu kare bo ponad 3 godziny kazalam Jej zalozyc kapcie a Ona miala mnie centralnie w dupie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No mowilam do Niej spokojnie,krzyczalam i mowilam ze bedzie miala kara a Ona tak jakby mnie nie slyszala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No ale jak szlam po Ich pizamki i mowilam ze ide robic kaszke to zaraz poleciala po kapcie mala cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No to dziecko to wogole nie slucha a z tego co do Niej mowie robi sobie jakis cyrk i jaja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no:
Polozylam Ja do lozeczka to z minka aniolka przyszla do mnie i powiedziala ze mi jeszcze buziaka na dobranoc nie dala:no::no::no:No jzu wymiekam
No to sie pozalilam
Teraz ide sobie zrobic jakies jedzonko
TE Twoje szczypiorki to powalają normalnie :-D:-D:-D:-D
No to wkoncu wszyscy spia:tak::tak::tak:
Mam dzisiaj taki qurewski dzien ze nic tylko ryczec:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na chwilke przyszla do mnie tesciowa bo wczesniej nawet nie otwierałam Jej drzwi i nie odbieralam tel bo nie chcialo mi sie z Nia gadac:no::no::no:
Tearz tak jakby mi troche przeszlo,ale nadal mam jakiegos dola:-(
Ananbuba Ci humor poprawiła :-D:tak: ona to potrafi hehe :-D:-D:-D ja ze swoją to w ogóle i wcale gadać nie chcę :sorry: ale czasami to trzeba :sorry:
Chyba mnie jakas deprecha bierze heh:no::no::no:
najchetniej bym sie spakowala i wyjechala na hawaje albo gdzies odpoczac od tego wszystkiego
Ja się piszę na hawaje :tak::tak:
na dobry pocztake dnia

Żona leży na łożu śmierci, jest naprawdę cieniutko.
Mąż przychodzi i pyta:
- Kochanie, co mogę jeszcze dla Ciebie uczynić przed Twoim odejściem?
- Chciałabym abyś mnie ten ostatni raz jeszcze przeleciał - mówi żona ostatkiem sił
- Ależ kochana, przecież Ty tego nie wytrzymasz!
- Nie martw się jakoś sobie poradzimy.
Kochali się a potem poszli spać.
Rano mąż zatroskany, czy żona jeszcze żyje idzie do jej pokoju, żony nie ma...
Idzie do kuchni, a żonka krząta się cała w skowronkach, ani śladu choroby!
- No... ale jak to się stało?
- Kochany, seks z Tobą mnie uzdrowił, czuję się wspaniale!
Mąż poszedł do siebie do pokoju i gorzko zapłakał Żona podchodzi i pyta:
- No co Ty kochanie, smucisz się, że wyzdrowiałam?
Na to mąż łkając:
- Nie, to nie to. Pomyślałem sobie ilu ludzi mogłem uratować: babcia, ciocia, wujek Roman ...
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dobre dobre trza sprzedać dalej :-D:-D:-D
hop hop gdziescie sie podzialy??????????

chyba wracam do zdrowia bo normlanie musialam sobie zrobic sniadanie:szok::szok::szok::szok::szok::-D

moje laski jeszcze spia.przyadloby sie male dac antybiotyk:sorry:
Zdrowiej Kobito :tak: czemu Wasze dzieci tak długo śpią a Kubek o 6.30-7 już pobudkę robi :dry:

Witam, ja tylko na chwilkę :tak: wszystko mam zrobione, M z Kuba poszedł na dwór żeby się przespał bo debilna sąsiadka jakiś remont znowu robi i walą tymi młotami :wściekła/y: a mnie już szlag trafia :crazy: jak dobrze pójdzie to M już 1 grudnia pójdzie do roboty do wojska :tak: w końcu jakaś normalna i opłacalna praca :tak: Słoneczko świeci ale jakiś wiatr wieje mam nadzieję że Kubek nie zmarznie :tak: zęby mu idą i nawet maść mu nie pomaga, wszystko gryzie, podrażnia dziąsła i ryczy :no: a mnie już od tego głowa zaczyna pękać :no: idę się ubierać i lecę do M i po chlebek, a potem na zakupy i niestety do teściowej ale tylko na chwilę bo M musi zwolnienie sobie załatwić :tak: więc jakby co to zajrzę wieczorkiem, nie naskrobcie za dużo :-D
 
reklama
hej kobiety:happy:
melduję że żyję:tak:
anabubka puściła za mną list gończy:-D:-D:-D
ale teraz w telegraficznym skrócie:
julia ma grypę:-:)-:)-:)-:)-:)-(2 tygodnie w domu do tego jutro badania z krwi no masakra antek z adamem zaczynaja się smarczyć już sie boję:-:)-:)-:)-(
telefon pożyczony dodam się zawiesił odbieram tel i sie rozłącza albo piszę smsa i się kasuje przed wysłaniem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
teraz pozytywy
dostałam rodzinne i wychowawczy:tak::tak::tak:
a i najważniejsze
DZIĘKUJĘ AS DOSTAŁAM PACZKĘ JESTEM HAPPY tylko kochana nie mogę oddzwonić ani odebrać telefonu:sorry::sorry::sorry::sorry:
mam nadzieje że jakoś się ogarnę odgonię deprechę i zacznę się udzielać:confused2:
a póki co buziam was mocno i tęsknię okrutnie:tak::tak:
 
witam :-) u mnie szpital w domu dzis Zuzie zostawiłam bo chrzaka kaszle kicha mąz jako tako :-(
Trzymajcie kciuki umówi łam sie na rozmowe w sprawie pracy bo kiedyś zeszłam cale miasto i nic nie slyszalma tylko to ze zatrudniaja studenki albo osoby z grupa inwalidzką :wściekła/y:
no zobaczymy Ide bo rosołek pachnie :tak:
 
Weronika ma te w tubie i jednego takiego pluszowego ok.10cm wysokosci.to kupilam go za 14zl chyba u siebie.jakby ktoras chciala to moge kupic:-)
moje panny wstaly i opgladaja bajke:-p
No w sumie to podsunęłyście mi pomysł dla chrześniaczki, na mikołaja umawiałysmy sie z bratową ze nic ne kupujemy, ale to przeciez nie ja tylko mIkołaj. Moja nie zna teletubisiów, ale Julka uwielbia.


dobra ja tez spadam.musze laski ubrac i cos ogarnac.jakis obiad powinnam zrobic ale nie wiem jaki,
wczoraj poszlam na laztwizne i spegetti z sosem ze sloika azis nie wiem.jakas zupke,najlpesza na choroby
do pozniej
J amam to dziś na życzenie P, kupiłam tylko mielone, bo reszte miałam i z głowy.
TYlko jeszcze trzeba sie za to zabrac, a ON zaraz wraca:-)


hej kobiety:happy:
melduję że żyję:tak:
anabubka puściła za mną list gończy:-D:-D:-D
ale teraz w telegraficznym skrócie:
julia ma grypę:-:)-:)-:)-:)-:)-(2 tygodnie w domu do tego jutro badania z krwi no masakra antek z adamem zaczynaja się smarczyć już sie boję:-:)-:)-:)-(
telefon pożyczony dodam się zawiesił odbieram tel i sie rozłącza albo piszę smsa i się kasuje przed wysłaniem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
teraz pozytywy
dostałam rodzinne i wychowawczy:tak::tak::tak:
a i najważniejsze
DZIĘKUJĘ AS DOSTAŁAM PACZKĘ JESTEM HAPPY tylko kochana nie mogę oddzwonić ani odebrać telefonu:sorry::sorry::sorry::sorry:
mam nadzieje że jakoś się ogarnę odgonię deprechę i zacznę się udzielać:confused2:
a póki co buziam was mocno i tęsknię okrutnie:tak::tak:
No nareszcie, kobieto, jak sie teskno bez Ciebie robi!!!!
Choróbsko, no kurcze chyba juz wszędzie jest, albo było.
Ciesze sie z rodzinnego i wychowawczego że zdązyłaś!
Kurde, no żebym miała jakiklwiek telefon, ale nie mam, tzn mam jeden, ale korzystam.

Spadam ten obiad robić
narka
 
hej kazia!

co z Tobą? co z tym odczulaniem? jestem uczulony na pylki. chce sie tego pozbyc! czy metoda o ktorej piszesz jest tylko dla dzieci?! gdzie znajde pomoc?!
 
hej kobiety:happy:
melduję że żyję:tak:
anabubka puściła za mną list gończy:-D:-D:-D
ale teraz w telegraficznym skrócie:
julia ma grypę:-:)-:)-:)-:)-:)-(2 tygodnie w domu do tego jutro badania z krwi no masakra antek z adamem zaczynaja się smarczyć już sie boję:-:)-:)-:)-(
telefon pożyczony dodam się zawiesił odbieram tel i sie rozłącza albo piszę smsa i się kasuje przed wysłaniem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
teraz pozytywy
dostałam rodzinne i wychowawczy:tak::tak::tak:
a i najważniejsze
DZIĘKUJĘ AS DOSTAŁAM PACZKĘ JESTEM HAPPY tylko kochana nie mogę oddzwonić ani odebrać telefonu:sorry::sorry::sorry::sorry:
mam nadzieje że jakoś się ogarnę odgonię deprechę i zacznę się udzielać:confused2:
a póki co buziam was mocno i tęsknię okrutnie:tak::tak:
fajnie ze wpadlas i napisalas co u Was ale widze ze i Was chorobsko zaatakowalo:crazy: co za syf Teraz bedziesz miala wiecej kasiurki gratuluje-tylko nie szalej z zakupami:-p
witam :-) u mnie szpital w domu dzis Zuzie zostawiłam bo chrzaka kaszle kicha mąz jako tako :-(
Trzymajcie kciuki umówi łam sie na rozmowe w sprawie pracy bo kiedyś zeszłam cale miasto i nic nie slyszalma tylko to ze zatrudniaja studenki albo osoby z grupa inwalidzką :wściekła/y:
no zobaczymy Ide bo rosołek pachnie :tak:

trzymam kciuki i zdrowko wysylam





My wrocilysmy z zakupow Laura spi a ja wcinam krokiety z mieskiem.Potem rybke usmaze to zjem razem z Laura:rofl2:
TO nic trzeba teraz kawulca zapodac:-D
 
Ja juz w domku
Mlode spia a Dominik u siebie bawi sie skrzynka z narzedziami:szok::szok::szok::-D:-D
Odebralam wyniki i w sumie to sa ok:tak::tak::tak:Maja tylko za malo NEUT i czegos tam w rozmazie:-):tak:
Wygrzalam sie troszke na solarce i od razu sie lepiej poczulam:tak::tak::tak:U mnei sie teraz ochlodzilo i jzu nei jest tak fajnie

MALINUS
Fajnie ze dostalas kasiorke:tak::tak::tak:Humorek pewnie od razu lepszy co;-):-)
Zdrowka dla dzieciaczkow
 
No kawka to świetny pomysł :tak:

M poleciał coś pozałtwiać :tak: I rozmawiać o nowej pracy :eek: trzymajcie kciuki :tak:

My byłyśmy na spacerku :tak:

Ugotowałam barszcz biały na obiadek, a moja Helen nie chciała jeść :no: a tak go kiedyś lubiła :eek:

Duuużo zdrówka dla chorowitków :tak:
 
No kawka to świetny pomysł :tak:

M poleciał coś pozałtwiać :tak: I rozmawiać o nowej pracy :eek: trzymajcie kciuki :tak:

My byłyśmy na spacerku :tak:

Ugotowałam barszcz biały na obiadek, a moja Helen nie chciała jeść :no: a tak go kiedyś lubiła :eek:

Duuużo zdrówka dla chorowitków :tak:
smaki sie zmieniaja nigdy nie wiemy kiedy to nastapi
Moze nie byla glodna
Ja juz w domku
Mlode spia a Dominik u siebie bawi sie skrzynka z narzedziami:szok::szok::szok::-D:-D
Odebralam wyniki i w sumie to sa ok:tak::tak::tak:Maja tylko za malo NEUT i czegos tam w rozmazie:-):tak:
Wygrzalam sie troszke na solarce i od razu sie lepiej poczulam:tak::tak::tak:U mnei sie teraz ochlodzilo i jzu nei jest tak fajnie

MALINUS
Fajnie ze dostalas kasiorke:tak::tak::tak:Humorek pewnie od razu lepszy co;-):-)
Zdrowka dla dzieciaczkow

o prosze Tobie to dobrze sama bym na solke poszla ale niestety.Fajnie ze masz lepsze samopoczucie:tak:
NO i dobra wiadomosc-wyniki
 
reklama
Do góry