reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam
Mlody w szkole a dziewczynki jeszcze spia:tak::tak::tak:Wiki w swoim lozeczku a Klaudia u mnei na narozniku:-)Obudzila sie na siku ,chwilke pochodzila i polozyla sie i spi:tak::tak::tak:
Łeb mnie boli,ale mam nadzieje ze dzisiaj humor mi sie poprawi bo swieci slonce i jest cieplutko:tak::tak::tak:

Odrazu lepiej:rofl2: sloneczko swieci kawy sie napijesz i napewno lepiej sie poczujesz:rofl2:
Klaudia to aparatka chyba ten naroznik jej odpowiada:happy:
 
reklama
Kochana mam nagrane bajki teletubisie ale jeszcze Lali nie wlaczalam:szok::szok: Podobaja jej sie te teletubisie z telewizorkami:tak:Moze kupie na swieta jej ehhh zobaczymy bo na mikolaja wymyslilam prezent gorzej z kolejnym:-D
A hudraulik darmowy bo to pracownik z firmy mezulka:cool2:

to o dobrze wykorzystaj!!!!!!!!!!!!!1:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

to na mikolaja kup jej malego teleubisia,a na gwiazdek tego z telewizorkiem:tak::tak::tak:
ja swoim na mikolja to po malym skromnymprezencie
Paulina chciala takiego mikoljaj w szklanej kuli ze sniegiem,taki maly,to jej kupie.a Weronika nie kma ale tez cos malego dostanie
 
to o dobrze wykorzystaj!!!!!!!!!!!!!1:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

to na mikolaja kup jej malego teleubisia,a na gwiazdek tego z telewizorkiem:tak::tak::tak:
ja swoim na mikolja to po malym skromnymprezencie
Paulina chciala takiego mikoljaj w szklanej kuli ze sniegiem,taki maly,to jej kupie.a Weronika nie kma ale tez cos malego dostanie
Moje dzieciaki tez lubia te mikołaje w kuli ze sniegiem:tak::tak::tak:Co chwile mi wyciagaja z szafy i sie tym bawia hehe.
Chcialam jechac po wyniki i na solarium a te male pindy caly czas spia:szok:
 
to o dobrze wykorzystaj!!!!!!!!!!!!!1:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

to na mikolaja kup jej malego teleubisia,a na gwiazdek tego z telewizorkiem:tak::tak::tak:
ja swoim na mikolja to po malym skromnymprezencie
Paulina chciala takiego mikoljaj w szklanej kuli ze sniegiem,taki maly,to jej kupie.a Weronika nie kma ale tez cos malego dostanie
musze popatrze na allegro na te teletubisie
Dzieki dziewczyny
ANABUBKA
Czytalam juz hehe.A masz jak mi podrzucic to lekarstwo :-D:-D:-D:p

ANKA
Milych zakupkow:-):tak::tak::tak:
dziekuje
kobieto zajrzyj do rowy-tam masz linki do przyjaciol od serca :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-D
jakby sie dalo to bym Ci swoejgo starego pozyczyla,to nie mydlo to sie nie wymydli:-p:-p:-p:-p

hehehe moj jest kolo Kola to jak bedzie wracal moze zjechac z autostrady do Poznania :-D:-DNamydli i umyje full wypas hehehe
 
reklama
Do góry