reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam porannie
Mnie wczoraj gorączka na wieczór rozłożyła i jakoś tak trzyma do teraz:-:)-:)-(, później pójdę do apteki to coś sobie kupię od przeziębienia a jak do piątku nie minie to trzeba będzie do lekarza się wybrać:-:)-(
Maja nadal kaszle i rano miała katar, wczoraj jak ją odbierałam z przedszkola też miała katar a potem jak już w domu wieczorem była to katar zniknął, ale niestety rano znowu się pojawił:-:)-(
Jak tak dalej będzie to od jutra zostawię ją do weekendu w domu bo boję się żeby coś gorszego z tego się nie rozwinęło
Natalineczka chyba w tym wieku co jest twój Czaruś to powinno ciemiączko zarosnąć albo prawie zarosnąć:tak::tak:
Zresztą podczas wizyty u pediatry powinno być badane:tak::tak::tak:
Anabuba no to szkoda że z egzaminu nici i do tego dniówka w plecy:crazy::crazy:
Zdrówka dla Weroniki, oby antybiotyk szybko pomógł:tak::tak:
Moja właśnie ma suchy kaszel dlatego jej kupiłam przeciwkaszlowy:tak::tak::tak:
Agnes zdrówka dla ciebie, nie rozkładaj się już na początku pracy:confused2::confused2:
Patrysia u ciebie remont pełną parą, fajnie tak swoje kąty odnawiać:tak::tak::tak:
Dowikla mam nadzieję że wczorajszy dół minął:tak::tak::tak:

kochana kuruje sie kuruje,szprycuje sie lekami,dzis jak rano wstałam przed 7.00 to miałam 38.2C ale wzięłam gripex i jak szłam do pracy to miałam już 37C także dałam radę w pracy jakoś.choć jeszzce mnie trzyma coś,gardło mnie drapie kaszle.także musze się kurować :tak::tak::tak::tak:



witam :-) u mnie szpital w domu dzis Zuzie zostawiłam bo chrzaka kaszle kicha mąz jako tako :-(
Trzymajcie kciuki umówi łam sie na rozmowe w sprawie pracy bo kiedyś zeszłam cale miasto i nic nie slyszalma tylko to ze zatrudniaja studenki albo osoby z grupa inwalidzką :wściekła/y:
no zobaczymy Ide bo rosołek pachnie :tak:


trzymam kciuki za dostanie pracy :tak::tak::tak::tak:



Ugotowałam barszcz biały na obiadek, a moja Helen nie chciała jeść :no: a tak go kiedyś lubiła :eek:

Duuużo zdrówka dla chorowitków :tak:

jak robisz barszcz biały z torebki czy inaczej????

Moja niuńka śpi :-p

Dowikla, super, że ci wóz naprawili :tak:

Anka jak tam hydraulik? po kłopocie juz ?

Co z ta Kazią dzisaij :szok::-D:rofl2:

fajnie ze wózek naprawiony i włąśnie co to za kazia o co biega :sorry::sorry::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



witam się dziewczyny :-):-):-):-):-)

M był dzis z Oliwką w poradni endokrynologicznej bo na dziś mieliśmy termin w sprawie takiej ze miałą jakiś czas temu powiększone gruczoły sutkowe i ok 9 mies już nie je drobiu bo lekarka jej zabroniła :tak::tak::tak::tak:

bała się lekarko to przekupiła ją zabawkami i dostała od lekarki 2 pluszaki :-p:-p:-p:-p i dała się zbadać :tak::tak::tak:

lekarka powiedziałą ze wszystko się wycofało i że cycuszki już w normie ale jestem happy :tak::tak::tak::tak::tak: ale do 3 roku życia kazała unikac drobiu,sporadycznie można podać.

bardzo się ciesze ze jest zdriowiutka :tak::tak::tak::tak:

Chyba znalazłam prezent dla Helenki na mikołaja :-p

BIG Play Bloxx klocki HELLO KITTY VILLA SUPER ! (812473372) - Aukcje internetowe Allegro

Widziałyście może takie klocki na ,zywo ? Bo nie mam gdzie obejrzeć :eek:

fajne ale ja pierwszy raz cos takiego widzę i w sklepie też nie widziałąm
 
...



jak robisz barszcz biały z torebki czy inaczej????

...

Z torebki :-p
Z kiełbaską jajeczkiem i ziemniakami :tak:

Wyglądają jak LEGO DUPLO

A ja siedzę nad historią (testy) .Mamy 80 % materiału do zaliczenia,którego w ogóle nie przerabialiśmy :szok::szok::szok::szok:
W sumie zupełnie mi obcych 120 pytań :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Uuuu, to masz sporo roboty... Z historia Ci nie pomogę :no: Ja jestem umysł ścisły:sorry:

A my dzisiaj mamy kolejny samotny wieczór :-( M poleciał wykłady omawiać:eek:

A moja Niki pełza juz sobie gdzie chce :tak: i z upodobaniem wczołguje się pod meble :eek:
 
Z torebki :-p
Z kiełbaską jajeczkiem i ziemniakami :tak:



Uuuu, to masz sporo roboty... Z historia Ci nie pomogę :no: Ja jestem umysł ścisły:sorry:

A my dzisiaj mamy kolejny samotny wieczór :-( M poleciał wykłady omawiać:eek:

A moja Niki pełza juz sobie gdzie chce :tak: i z upodobaniem wczołguje się pod meble :eek:
Ja jeszcze nie probowalam tego bialego z torebki:no:Ale czerwony bardzo mi smakuje:-p:tak::tak::tak:

Ja niedlugo bede kapala mlodych i niech juz ida spac,bo sama chcialabym sie polozyc:tak::tak::tak:
Dominik jest juz pod prysznicem i cos dlugo tam siedzi:confused2:

MH
Gratki dla malej:tak::tak::tak:
Pamietam jak moje mi wszedzie wpelzywaly:tak::-D:-D:-DMialam niezly ubaw bo byly jak takie malenkie glisty
 
Fajnie jak tak sobie pełza :-D:rofl2: Poza tym się nie nudzi bo już może się przemieścić :tak:
No i Helenka jest bardzo zadowolona bo ma większy kontakt z Aniką :tak:
 
No czekamy na jakies foteczki z szalestw na podlodze:tak::tak::tak:
Jak mi sie uda znalesc jakies jak moje takie były to wkleje tez:-):tak:
Ale Ich to wszedzie bylo pelno:tak:nawet mam filmiki ponakrecane jak takie male pindy wstawaly przy wyrku,smialy sie na maksa a za chwile buch i gleba :-D:-D:-DAle to Im nie przeszkadzalo bo za chwile robily to samo
 
hej kobiety:happy:
melduję że żyję:tak:
anabubka puściła za mną list gończy:-D:-D:-D
ale teraz w telegraficznym skrócie:
julia ma grypę:-:)-:)-:)-:)-:)-(2 tygodnie w domu do tego jutro badania z krwi no masakra antek z adamem zaczynaja się smarczyć już sie boję:-:)-:)-:)-(
telefon pożyczony dodam się zawiesił odbieram tel i sie rozłącza albo piszę smsa i się kasuje przed wysłaniem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
teraz pozytywy
dostałam rodzinne i wychowawczy:tak::tak::tak:
a i najważniejsze
DZIĘKUJĘ AS DOSTAŁAM PACZKĘ JESTEM HAPPY tylko kochana nie mogę oddzwonić ani odebrać telefonu:sorry::sorry::sorry::sorry:
mam nadzieje że jakoś się ogarnę odgonię deprechę i zacznę się udzielać:confused2:
a póki co buziam was mocno i tęsknię okrutnie:tak::tak:
No w końcu się odezwałaś :tak: zdrówka życzę i częściej zaglądaj :tak:
Chyba znalazłam prezent dla Helenki na mikołaja :-p

BIG Play Bloxx klocki HELLO KITTY VILLA SUPER ! (812473372) - Aukcje internetowe Allegro

Widziałyście może takie klocki na ,zywo ? Bo nie mam gdzie obejrzeć :eek:
Fajne te klocki ale też pierwszy raz widzę :sorry:
Wyglądają jak LEGO DUPLO

A ja siedzę nad historią (testy) .Mamy 80 % materiału do zaliczenia,którego w ogóle nie przerabialiśmy :szok::szok::szok::szok:
W sumie zupełnie mi obcych 120 pytań :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Witam i Ciebie.Na reszcie :-D to Kochana współczuje, nauki będzie jak nie wiem :sorry: jak dla mnie to już nie ta głowa, nawet czytać mi się nie chce :no:

M usypia Kubę, oby zasnął szybko. Dzisiaj Brzydulki nie oglądałam bo byłam u teściowej :dry: ale zaraz house będzie więc sobie obejrzę a potem chyba spać bo coś się nie wysypiam ostatnio :no: dobrze że mam obiad z dzisiaj to jutro nie będę miała za dużo roboty bo M do zielonej jedzie na psychotesty :tak:
 
reklama
Do góry