reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A propos poczty, piałam wam , że mój wózek nie mieści się w drzwiach poczty :szok::szok::szok: :wściekła/y: Ale za to jestem obsługiwana bez kolejki :-D
:-D:-D:-DDobrze!!!


a z tym wzrokiem to czasami nie za duzo BB:-D:-D
Piotr na pewno bedzie to sugerował, hihi


mY SZYBKO JEDNAK NIE WYJDZIEMY oD DZIS oLIWKA MA antybiotyk 3 razy dziennie dozylnie Na ten plyn w uszach Bo ma uszy chore :-(
Wlasnie zakladali jej zas wenflon Na szczescie udalo sie za pierwszym razem Oliwka ma go na raczce kolo paluszkow I jak go widziala to sie strasznie zalila Ze go ma :-(
Wlasnie usnela Ja juz nie wyrabiam Pije non stop melise I jestesm nadal strasznie nerwowa I zalamana Juz nie wyrabiam w tym szpitalu :-(

Pozatym te wyniki krwi Z hormonu plci co wyszly zle to zas wczoraj byly powtarzane i zas sa ZLE ale najwazniejszy wynik bedzie z krwi co wczoraj pobierane bylo Ale wynik kolo miesiaca I jak sie okaze ze jest chora to bedzie brala hormony ale dopiero po 4 roku zycia Kurna zla jestem ze jak cos to nie da sie jej leczyc teraz :-(
Bo niby jest zamala na te hormony teraz :-(
Mowia wam jestem podlamana I zmeczona
Dorcia, trzymaj się kochana i badź dobrej myśli, pamiętaj, pozytywne myśłenie przyciąga pozytywne skutki. Ja wiem, że łatwo jet tak mówić, ale co pozostało???


Witam, my po zakupkach :tak: Wyobraźcie sobie, że Helenka spi :szok: Zażyczyła sobie mleko ( pierwszy raz o 2 tyg ) i poszła spać :szok:
Odwidzialo się jej:-D


Ja podawalam Laurze do 2rz Nestle i jak zaczelam dawc krowie tak przestala mi pic:-D
Wiki jak spróbowała krowiego, to na proszkowe tez dziwnie juz patrzy, ale jeszcze pije, no oby jak najdłużej


Taka karoce to i ja poproszę , ale obok bucika, nie do..:-D:-D:-D


O Laura ma podobny domek bo nie z baby born heheh ale tak sie rozklada
DOMEK MINI BABY BORN (814025057) - Aukcje internetowe Allegro
Bomba, jak by moja tki domek miala, to by byla w siudmym niebe, i ja wszystkie akcesoria w całym domu:-D:-D


to co ty robisz jak masz zapierdziel :eek::eek::eek::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Nic nie robie bo mi ise nie chce, hihi, żartuje


asakra ceny. Worek ja poporosze, a farbki małej jak bym kupiła, yto juz widze sciany, uwielbia po nich ba\zgrac, hihi


czesc laseczki:-)
w koncu udało mi sie wejsc na bb:-)

szybki raport-NIE MAMY GRYPY!!!!!!!!!!!!!!!!1:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jakies podobne badziewie,ale na szczescie czujemy sie duzo lepiej.tzn mala troche gorzej bo uu niej gardlo i krtan doszly,ale daje sie z nia wytrzymac:-)
mamy troche syropkow ale bedzie dobrze:tak::tak::tak::tak:

p pojechal na egzamin ale przez korki i remont na marsa spoznil sie 10minut co znaczy ze dupa blada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a w dodatku dniowka do tylu bo kierownik kazal mu brac wolne,zeby sie nie musiala zwlaniac wczesniej z pracy.a ze krotko pracuje to nie dyskutowal z kierownikiem.tak wiec bez dniowki i bez egzaminu,niedlugo wroci moj maz wsciekly.....

gorsze niz wojna....

ja jeszcze tylko czuje sie niezle oslabiona po jednym dniu goraczki i @.ale mysle ze szybko minie.
noc mialam ciezka bo mla asie krecila oitd,spalysmy w koncu we3 w jednym lozku,a do tego od do 7 walczylam z goraczka Weroniki:wściekła/y:przeszlo po pyralginie i po godzinie nurofen i doioperio zeszlo
no ale potem spala do 11.30:szok::szok::szok::szok:

a ze satrego mialam dzis w domu wiec nie wiedzialam w co rece wlozyc,pozniej musialam ogranac dom po tych kilku dniach obijania

no a teraz ide pocztytam
Ale pech , korki sa nieublagane i złośliwe!
Dobrze, że już Wam lepiej


rozkładam się teraz ja,Oliwka juz super praktycznie jej przeszło,M tez lepiej a teraz mnie jakieś chorubsko złapało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kuruj się kochana. Bo tak jest, najpierw musiałaś sie nimi zając, teraz oni niec h zajuja sie toba:tak::tak:

Niestety trzeba się rejestrować,bo tylko 40 numerków przyjmuje a przecież przebadać musi.A co do gina to USG w ciąży to w ramach wizyty,tylko to z opisem się płaci:tak:.Ordynator za samą wizytę bierze 100zł a USG Arab robi(+50zł),bo on niby się nie zna:sorry::eek:.A za cesarkę to 500zł bierze:szok:.
:szok::szok::szok::szok:


hej hej
dziewczyny jestem juz!!!!

wprawdzie nie na dlugo ale przyszlam powiedziec ze zyje - jeszcze w dwu packu :laugh2:

wiec nie jest zle
lazienke juz mamy prawie skonczona - jeszcze jutro z rana podloge wykafelkowac w czwartek wanne wstawici potem zabrac sie za kafelkowanie WC...
ja wczoraj kladlam gladz na caly sufit w duzym pokoju i potem na reszte scian...
wiec kuchnia, przedpokoj i duzy pokoj juz w gladziach - tylko zeszlifowac...
no ale to dopiero kolo czwartku piatku - bo chce jak wyniosa wanne zabrac sie za pokoj malego... polozyc gladzie i zedrzec resztki tapety...

ze znajomym zalozylam sie o flaszke ze na urodziny mojego (19 grudnia) sie wprowadzimy i zrobimy parapetowke :laugh2: ... zobaczymy czy damy rade...
dzisiaj mialam troche laby bo praktycznie nie bylo co do roboty bo blokuje mnie ta wanna (stoi u malego w pokoju wiec nie mam dojscia do scian) i czekam... :confused2:
a tak mnie rwie do roboty ze jak siedze i nic nie robie to jestem chora :sorry::-)

no tyle co u mnie/nas...

aha... mam zalobe :-(
kiwi nam zdechla dzisiaj popoludniu... meczyla sie nie wiadomo z jakiego powodu juz od 3 dni...
albo z tesknoty albo miejsce jej nie odpowiadalo albo za malo powietrza - bo z glodu napewno nie ... albo chora byla :-(
musze zaraz porzadek zrobic :confused2:
Nic ino Cie lać, i to porządnie, no sorki Pati ale jak dla mnie to jesteś nieodpowiedzialna! Pomyśl o dziecku! Komu ja ciuszki będę wysyłać??


Dotarlam ale dzieciaki jeszcze nie spia:no::no::no:Dominik u siebie a te male pindy mi tu co chwile przychodza i stekaja:wściekła/y::no:Klaudia ma znowu kare bo ponad 3 godziny kazalam Jej zalozyc kapcie a Ona miala mnie centralnie w dupie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No mowilam do Niej spokojnie,krzyczalam i mowilam ze bedzie miala kara a Ona tak jakby mnie nie slyszala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No ale jak szlam po Ich pizamki i mowilam ze ide robic kaszke to zaraz poleciala po kapcie mala cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No to dziecko to wogole nie slucha a z tego co do Niej mowie robi sobie jakis cyrk i jaja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no:
Polozylam Ja do lozeczka to z minka aniolka przyszla do mnie i powiedziala ze mi jeszcze buziaka na dobranoc nie dala:no::no::no:No jzu wymiekam
No to sie pozalilam
Teraz ide sobie zrobic jakies jedzonko
Kochana, bo dzieci słyszą to co chcą:-D:-D


\Dowikla kobieto ja mam dla Ciebie lekarstow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
OD RAZU by Ci deprecha minela:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Popieram, mi pomaga!!!!!!!!!


na dobry pocztake dnia

Żona leży na łożu śmierci, jest naprawdę cieniutko.
Mąż przychodzi i pyta:
- Kochanie, co mogę jeszcze dla Ciebie uczynić przed Twoim odejściem?
- Chciałabym abyś mnie ten ostatni raz jeszcze przeleciał - mówi żona ostatkiem sił
- Ależ kochana, przecież Ty tego nie wytrzymasz!
- Nie martw się jakoś sobie poradzimy.
Kochali się a potem poszli spać.
Rano mąż zatroskany, czy żona jeszcze żyje idzie do jej pokoju, żony nie ma...
Idzie do kuchni, a żonka krząta się cała w skowronkach, ani śladu choroby!
- No... ale jak to się stało?
- Kochany, seks z Tobą mnie uzdrowił, czuję się wspaniale!
Mąż poszedł do siebie do pokoju i gorzko zapłakał Żona podchodzi i pyta:
- No co Ty kochanie, smucisz się, że wyzdrowiałam?
Na to mąż łkając:
- Nie, to nie to. Pomyślałem sobie ilu ludzi mogłem uratować: babcia, ciocia, wujek Roman ...
mnie wczoraj P wyleczył:-D:-D:-D


a gdzie Malina????????\Malina hop hop!!!!!!!!!!!!!!!!!


Luna a Ty gdzie?o gg zapomnialas jak zwykle ;P
na rozkaz!
O malinie też myślałam ostatnio, zapracowana bidulka pewnie, albo zabiła szefową i siedzi:-D:-D:-D
 
A zebys wiedziala ze lepiej:tak::tak::tak:Tak mi poprawilas humor ze mam nadzieje ze mi starczy na dlugo,dlugo:-);-):tak::tak::tak:

to dobrze:tak::tak::tak::tak::tak::tak::-)
jeszcze jakby Malina jakis tekst Julki podrzucila to w ogole by bylo wesolo:cool2::cool2::cool2::rofl2:

Ania u nas sa male teletubisie takie puchate,albo mozna gdzies w marketach takie teletubisie plastikowe w tubie kupic l
to Twoj jak jest w Polsce to moglby kupic.moja ma takie i sie ciagle nimi bawi

TELETUBISIE TUBA Z TELETUBISIAMI sklep internetowy zabawki Wrocław
 
to dobrze:tak::tak::tak::tak::tak::tak::-)
jeszcze jakby Malina jakis tekst Julki podrzucila to w ogole by bylo wesolo:cool2::cool2::cool2::rofl2:

Ania u nas sa male teletubisie takie puchate,albo mozna gdzies w marketach takie teletubisie plastikowe w tubie kupic l
to Twoj jak jest w Polsce to moglby kupic.moja ma takie i sie ciagle nimi bawi

TELETUBISIE TUBA Z TELETUBISIAMI sklep internetowy zabawki Wrocław
Moi tez maja te w tubie i tez sie nimi bawia:tak::tak::tak:Odgryzaja im te kikutki;-):-D:-D:-D

Oj a MALINKA to moglaby sie pojawic wreszcie:tak::tak::tak:

Zmykam nas szykowac i ubierac:-):tak:
 
Luna kiedys taki zabawek nie bylo teraz to szalenstwo:rofl2:


a Teltubisie to jakos tanie bo widzialam na allegro za 55zl:szok:

Ania bo te duze z telewizorkami to na allegro sa tanie bo w sklepach w Polsce to kolo 100zl.

Weronika ma te w tubie i jednego takiego pluszowego ok.10cm wysokosci.to kupilam go za 14zl chyba u siebie.jakby ktoras chciala to moge kupic:-)
moje panny wstaly i opgladaja bajke:-p
 
to dobrze:tak::tak::tak::tak::tak::tak::-)
jeszcze jakby Malina jakis tekst Julki podrzucila to w ogole by bylo wesolo:cool2::cool2::cool2::rofl2:

Ania u nas sa male teletubisie takie puchate,albo mozna gdzies w marketach takie teletubisie plastikowe w tubie kupic l
to Twoj jak jest w Polsce to moglby kupic.moja ma takie i sie ciagle nimi bawi

TELETUBISIE TUBA Z TELETUBISIAMI sklep internetowy zabawki Wrocław
fajne:tak:
Moi tez maja te w tubie i tez sie nimi bawia:tak::tak::tak:Odgryzaja im te kikutki;-):-D:-D:-D

Oj a MALINKA to moglaby sie pojawic wreszcie:tak::tak::tak:

Zmykam nas szykowac i ubierac:-):tak:

cwicza gryzienie na teletubisiach:-D



Ja tez sie zmywam szykowac Mam mokre wlosy wiec trzeba cos zrobic i sie ubrac I oczywiscie Laure musze ubrac:rofl2:

teraz sie zegnam papa
 
dobra ja tez spadam.musze laski ubrac i cos ogarnac.jakis obiad powinnam zrobic ale nie wiem jaki,
wczoraj poszlam na laztwizne i spegetti z sosem ze sloika azis nie wiem.jakas zupke,najlpesza na choroby
do pozniej
 
reklama
Do góry