reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
hej kobiety:happy:
melduję że żyję:tak:
anabubka puściła za mną list gończy:-D:-D:-D
ale teraz w telegraficznym skrócie:
julia ma grypę:-:)-:)-:)-:)-:)-(2 tygodnie w domu do tego jutro badania z krwi no masakra antek z adamem zaczynaja się smarczyć już sie boję:-:)-:)-:)-(
telefon pożyczony dodam się zawiesił odbieram tel i sie rozłącza albo piszę smsa i się kasuje przed wysłaniem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
teraz pozytywy
dostałam rodzinne i wychowawczy:tak::tak::tak:
a i najważniejsze
DZIĘKUJĘ AS DOSTAŁAM PACZKĘ JESTEM HAPPY tylko kochana nie mogę oddzwonić ani odebrać telefonu:sorry::sorry::sorry::sorry:
mam nadzieje że jakoś się ogarnę odgonię deprechę i zacznę się udzielać:confused2:
a póki co buziam was mocno i tęsknię okrutnie:tak::tak:
Widzę,że Ty tak samo gościem jesteś ostatnio jak i ja.:tak::wściekła/y:
Ciesze się,że paczka dotarła.Niestety zauważyłam,że wszystkiego nie spakowałam :szok::szok::no::-D:-D:-D,będzie więc jeszcze okazja na kolejną przesyłkę.:-D:-D:-D:-D
Witam się z Wami kochane.
Czasu braku i netu na zmianę mnie wykończy psychicznie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
U nas jak zwykle ,z tą zmianą,że Kuba i ja chorujemy.:-(
Do tego brak weny na pisanie :no:
uciekam,bo obiadek czas robić.
 
Witaj Kaziu*,


Współczuję Ci, mam na myśli Twoją sytuację w domu. Nie ma nic gorszego jak brak wsparcia wśród bliskich osób.
Czytając posty tu na forum, natrafiłam na informację o odczulaniu. Zainteresowało mnie to z tego względu, że moja siostrzenica (7lat) jest odczulana na jad os.
Od dwóch lat odczulana jest metodą "ultra rush". Na początku było bardzo ciężko, ale mała znosi to coraz lepiej:-)
W swoim ktrótkim życiu też przeszła już wstrząs anafilaktyczny.
Słyszałam także, że tą metodą można odczulać się również przy alergii na pyłki.


Pozdrawiam serdecznie
annn31
 
My tez juz po obiadku:tak:Mlode mimo ze troche pospaly to i tak mi caly czas marudza:crazy:Zaraz ide umyc glowe i czekam na Brzydulke:tak::tak:
Posprzatalam sobie odkurzaczem i pomylam podlogi i juz nic wiecej nie robie dzisiaj:-);-)
 
reklama
Do góry