reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dziękuję za przywitanie, ale widzę u Was to się wszystko szybko dzieje, bo byłam na innym forum, ale tam już mało kto pisze, a mi się trochę nudzi to chętnie trochę pogawędzę. Jestem z Mazur, wychowuję synka, który jest jak mały diabełek.
 
reklama
Jeśli o Saaba chodzi-o tak świetne wozy, ale! przy byle drobiazgu zepsutym trzeba się liczyć z niebyle kosztami naprawy i części!

Miśka, witaj-samam wychowujesz diblątko???

a ja jestem ciekawa o której moja padnie, długi spacer jej zaserwowałam po wariacjach z kuzyneczką i licze na spokojną noc!
 
Sama to nie z mężem. Tylko, że to praktycznie jak sama, bo prawie cały czas go nie ma bo jak wraca z pracy to idzie do drugiej pracy przy domu i w ogóle mało się widzimy. Tak w ogóle mieszkam na wsi, mam 23 lata i jestem 3 lata po ślubie hihi :)
 
Dziękuję za przywitanie, ale widzę u Was to się wszystko szybko dzieje, bo byłam na innym forum, ale tam już mało kto pisze, a mi się trochę nudzi to chętnie trochę pogawędzę. Jestem z Mazur, wychowuję synka, który jest jak mały diabełek.
No to widze ze na naszym wątku coraz wiecej mam które rodziły w 2008r

Moje dzieci poszły sie bawic a powinny juz spac isc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
miśka22 Witam!!!


kazia* To dobrze,że mieszkasz w oddzielnym domku. Ja mieszkalam w jednym,miałam wszytsko wspólne!:eek: A co do samochodu to właśnie chodzi nam o to aby czesci nie były drogie jakby co kiedys trzeba by bylo robic. Myslelismy kiedys o volvo bo sa tez niedrogie ale czesci... znamy to z praktyki kilkoro znajomych i w rodzinie maja volvo.:eek:
 
reklama
wpadlam tylko sie poichwalic heheh

Kupilismy lozko dla Laury i stoliczek
laura mega zadowolona non stop sie tam kladzie zobaczymy jak bedzie w nocy:rofl2:A to nasz zakup
IKEA | Łóżka | Łóżka | MAMMUT | Rama łóżka z dnem z listew
IKEA | Zabawa | Meble dla dzieci | MAMMUT | Stolik nocny
Ja bylam na pogaduchach babskich Laura sie wybawila z dzieciaczkami- nie chciala wracac do domku

Mebelki skrecone a ja uciekam robic kolacyjke

Rewelka!!!!!:-):-):-)smacznego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry