reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Sama to nie z mężem. Tylko, że to praktycznie jak sama, bo prawie cały czas go nie ma bo jak wraca z pracy to idzie do drugiej pracy przy domu i w ogóle mało się widzimy. Tak w ogóle mieszkam na wsi, mam 23 lata i jestem 3 lata po ślubie hihi :)

to młodziutka jesteś. :tak::tak::tak::tak:


a oglądacie barwy szczęścia i m jak miłość?

pewnie że tak,a na czele jest Brzydula :-D:-D:-D:-D

wpadlam tylko sie poichwalic heheh

Kupilismy lozko dla Laury i stoliczek
laura mega zadowolona non stop sie tam kladzie zobaczymy jak bedzie w nocy:rofl2:A to nasz zakup
IKEA | Łóżka | Łóżka | MAMMUT | Rama łóżka z dnem z listew
IKEA | Zabawa | Meble dla dzieci | MAMMUT | Stolik nocny
Ja bylam na pogaduchach babskich Laura sie wybawila z dzieciaczkami- nie chciala wracac do domku

Mebelki skrecone a ja uciekam robic kolacyjke

super,bardzo mi się podoba :tak::tak::tak::tak::tak:

a to nasz dzisiejszy spacer :-):-):-):-)
kilka fotek :tak::tak::tak::tak::tak:
 

Załączniki

  • DSC04625-520296.jpg
    DSC04625-520296.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC04627-520290.jpg
    DSC04627-520290.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 18
  • DSC04629-520288.jpg
    DSC04629-520288.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 17
  • DSC04631-520285.jpg
    DSC04631-520285.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 16
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczyny nie nadrobie teraz bo jestem padnieta od rana goscie:szok::szok::szok: najpierw kumela przyjechala o 10 i siedziala prawie do 17 a ledwo co poszla zapukal kolega od m do okna i troche posiedzielismy potem nastepna znajoma wpadla z 2 dzieci i tak siedzieli do teraz:szok::szok: tak wic m przebiera Emily wlasnie do pizamy da jej zaraz jesc a ja ide ogarnac bo wyglada jak po wojnie wszedzie ciasto ciastka itd porozwalane:szok::szok::szok::szok:
A no i m jest w domu na chorobowym bo ma podejrzenie o ospe wszedziego wysypalo
 
wpadlam tylko sie poichwalic heheh

Kupilismy lozko dla Laury i stoliczek
laura mega zadowolona non stop sie tam kladzie zobaczymy jak bedzie w nocy:rofl2:A to nasz zakup
IKEA | Łóżka | Łóżka | MAMMUT | Rama łóżka z dnem z listew
IKEA | Zabawa | Meble dla dzieci | MAMMUT | Stolik nocny
Ja bylam na pogaduchach babskich Laura sie wybawila z dzieciaczkami- nie chciala wracac do domku

Mebelki skrecone a ja uciekam robic kolacyjke
No super mebelki jak bys mogła to kliknij fotke Laury pokoju z tym łóżkiem wysłałam linka mojemu moze bysmy takie Martynce kupili
a to nasz dzisiejszy spacer :-):-):-):-)
kilka fotek :tak::tak::tak::tak::tak:
No widac ze było super i dziewczynki sie swietnie bawiły
Ja też ogladam!!!!Maksio śpi, M prztjechał właśnie w roboty.
A po Barwach House!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
Ja tez bede oglądać
Hej dziewczyny nie nadrobie teraz bo jestem padnieta od rana goscie:szok::szok::szok: najpierw kumela przyjechala o 10 i siedziala prawie do 17 a ledwo co poszla zapukal kolega od m do okna i troche posiedzielismy potem nastepna znajoma wpadla z 2 dzieci i tak siedzieli do teraz:szok::szok: tak wic m przebiera Emily wlasnie do pizamy da jej zaraz jesc a ja ide ogarnac bo wyglada jak po wojnie wszedzie ciasto ciastka itd porozwalane:szok::szok::szok::szok:
A no i m jest w domu na chorobowym bo ma podejrzenie o ospe wszedziego wysypalo
No to mieliscie dom pełen gości:tak:
 
miśka22 Witam!!!


kazia* To dobrze,że mieszkasz w oddzielnym domku. Ja mieszkalam w jednym,miałam wszytsko wspólne!:eek: A co do samochodu to właśnie chodzi nam o to aby czesci nie były drogie jakby co kiedys trzeba by bylo robic. Myslelismy kiedys o volvo bo sa tez niedrogie ale czesci... znamy to z praktyki kilkoro znajomych i w rodzinie maja volvo.:eek:

Mój ojciec zawsze mówił ze najlepsze są maercedesy no ale te samochody to trzeba lubić raczej. Masz racje że do saaba cześci drogie:(
 
AGNES swietne fotki Oliwka jest sliczna :-)

Ja tez ogladam BARWY SZCZESCIA I M JAK MILOSC :-)
Samochodu niestety nie posiadamy
Witam nowe mamuski Wiecej nie nadrobie :-(
Zaraz ide Oliwke uspac Chyba ze nie bedzie chciala to sie z nia bede bawila bo G chce na mecz patrzec Jak Oli zasnie to ja tez sie klade bo rano lecimy na badanie krwi
Musze wyjsc przed 7 wiec na dworze bedzie nizly sybir
 
Witajcie
sorki ze nie nadrobie ale czas mnie nagli.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
przyjechala Edyta z Ola i chca spac w tym pokoju :confused2::confused2::confused2:
wiec pewnie bedzie im to przeszkadzac jak bede stukac o klawaiture.... :confused2::confused2::sorry:

z tego co tylko tak luklam to dowikla super fotki .... wszystkie :tak:

a chcialam jeszcze kupic sobie na allegro ponczo bo nie mam co zalozyc na zimne dni i wogole nie mam co ubrac na Wszystkich Swietych :sorry:
 
wpadlam tylko sie poichwalic heheh

Kupilismy lozko dla Laury i stoliczek
laura mega zadowolona non stop sie tam kladzie zobaczymy jak bedzie w nocy:rofl2:A to nasz zakup
IKEA | Łóżka | Łóżka | MAMMUT | Rama łóżka z dnem z listew
IKEA | Zabawa | Meble dla dzieci | MAMMUT | Stolik nocny
Ja bylam na pogaduchach babskich Laura sie wybawila z dzieciaczkami- nie chciala wracac do domku

Mebelki skrecone a ja uciekam robic kolacyjke

a to nasz dzisiejszy spacer :-):-):-):-)
kilka fotek :tak::tak::tak::tak::tak:
Rewelacja i mebelki i wypad. A ja zaciągana jestem za kudły:-D przez m do łóżka na seansik, więc już sie opierac nie bede:-D:-D:-D
A jutro i pojutrze Piciu ma nocki, więc wieczorki są nasze:tak::tak::tak:

Dobranoc dziwczymy
 
reklama
Do góry